Autor Wątek: Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace  (Przeczytany 15021 razy)

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-05-16, 23:24:48 »
Emilciu! powiedz prosze gdzie mamy sie pojawic w sobote? bo tego nie wiem.. acha i mam pytanie,ja mam zalozony akryl na swoich paznokciach i co teraz? skoro mamy pracowac na sobie? wystraszylam sie..

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-05-17, 13:26:58 »
hejka Emilciu !!
pocieszyłaś mnie słowami ze z moim nie wielkim doświadczeniam daŁałabym sobie rade, ale ja mysle ze jednak od warsztatów nie powinnam zaczynać ,bardziej przydatne było by jednak szkolenie, i mysle o jakims indywidualnym szkoleniu u Ciebie bo ponoć takie ogranizujesz , o ile sie nie myle !!??
czy mogłabys dokładniej określić termin kiedy bedziesz pracować w Poznaniu i czy bedzie mozliwość szkolenia np, z takim programem m. in jak przewidujesz na te warsztaty ???????

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-05-17, 15:48:29 »
Program warsztatow jest wyzej w tym temacie.Co do szkolen w Poznanu to beda indywidualne max 3 osoby.Program jest zawsze taki sam ,jedynie dostosowany do kursantki ( na co potrzeba wiecej czasu) ZAPRASZAM .Pozdrawiam cieplo!!!!

PAZURKI NA WARSZTATY ZDEJMUJEMY!!!

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-05-17, 20:38:37 »
jezeli bedą takie szkolenia w Poznaniu to jeszcze lepiej dla mnie, choć do bydgoszczy też by mi pasowało, ale po co mam sobie utrudniać dojazd.
byłabym chetna na takie szkolenia które zorganizujesz w Poznaniu, bo jesli maja to być grupy 2-3 osobowe to super ??
jesli mozesz podać jakis term,in kiedy to mniej wiecej bedzie to poprosze !!!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-05-17, 22:43:22 »
ja tez bym byla chetna na jakies szkolenie w poznaniu!

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-05-17, 23:04:45 »
oj oj oj, no cóż pazurki zdejmę na warsztaty..
nie mogę się już doczekać!!
w ten weekend mam egzaminy - anatomia i dermatologia,
a nastepny - WARSZTAY U EMICI!  <--- TO BEDZIE NAGRODA ZA TRUD NAUKI  :D  :D   :D  
nika  :P