Autor Wątek: Depilacja u faceta  (Przeczytany 21325 razy)

maciek11

  • Gość
Depilacja u faceta
« dnia: 2008-09-15, 20:20:08 »
Witam! Kiedyś ogoliłem sobie całe nogi zwykłą jednorazówką, tak w wieku 13 lat. Teraz moje owłosienie na nogach jest paskudne, nierówne i na calutkich nogach (strasznie gęste, a mam już 16 lat i to bardzo przeszkadza). Najgorzej jest powyżej kolan, gdzie włosy są tak samo kudłate jak na łydkach. Myślałem żeby spróbować depilacji woskiem. Wtedy chyba wyrwę włosy z cebulkami i po kilku tygodniach wyrosną mi normalne i cieńsze włosy. Co o tym myślicie, bo nie chcę zrobić kolejnej głupoty.

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-15, 20:41:29 »
macku ale przecież włosy na nogach u faceta to normalna rzecz, raczej ich brak wydawałby się dziwny..  :? a włosy wyrosną ci znowu takie same po jakimś czasie

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-15, 20:42:57 »
Uważam tak jak Brodka. Nie wyobrażam sobie faceta z wydepilowanymi nogami.

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-09-15, 23:25:25 »
A ja znam wielu i nawet nieglupio to wyglada :wink:
A wloski po depilacji woskiem odrastaja,ale zawsze troche slabsze.
Przynajmniej u mnie :D

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-10-27, 22:27:17 »
Do mnie na depilację chodzi chłopak 2x w roku i to mu wystarczy aby lekko przerzedzić włosy-jest bardzo zadowolony także bez wahania-nic Ci nie zaszkodzi spróbować  :wink:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-11-01, 21:47:55 »
Cytat: "brodka"
macku ale przecież włosy na nogach u faceta to normalna rzecz, raczej ich brak wydawałby się dziwny..  :? a włosy wyrosną ci znowu takie same po jakimś czasie


Dodam,że po depilacji woskiem czasami się zdarza,że włosy stają się mocniejsze.To są nieliczne przypadki,ale jednak zdarzają się.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline kataza

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Depilacja u faceta
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-11-02, 00:46:07 »
Cytat: "kkz"
Do mnie na depilację chodzi chłopak 2x w roku i to mu wystarczy aby lekko przerzedzić włosy-jest bardzo zadowolony także bez wahania-nic Ci nie zaszkodzi spróbować  :wink:


zgadzam się pod warunkiem, że włoski nie zaczną odrastać tak jak na moich nogach - mam miejsca zupełnie łyse i takie, gdzie są kępki włosów, wygląda to strasznie i nie wyobrażam sobie, żeby mój facet mógł mieć takie nogi
dla mnie już lepszy zupełnie owłosiony facet
nastaw się maćku na to, że być może będziesz musiał depilować się już cały czas

Offline MeganR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-09-09, 12:00:50 »
Depilacja na męskich nogach wcale nie jest czymś niezwykłym. Niektóre kobietki bardzo lubią gładkie nogi swojego mężczyzny, a nie wszędzie walające się czarne włoski. Może postaw sprawę na ostrzu noża i rozpraw się z nimi na dobre. Polecam depilację laserową. Warszawa, w której mieszkam, oferuje mnóstwo salonów kosmetycznych gdzie można dyskretnie i komfortowa wykonać zabieg. Medycyna estetyczna jest chyba dla wszystkich.



Prosze nie naduzywac pogrubionego tekstu i nie 'przemycac' odnosnikow do www pewnego salonu w Warszawie.
Kolejna taka proba zakonczy sie banem
Tomek
« Ostatnia zmiana: 2009-09-09, 13:37:27 wysłana przez Tomek »

katus20

  • Gość
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-08-08, 23:20:46 »
Witam, mam dokładnie ten sam "problem" co autor tematu (dokładnie to samo w wieku dojrzewania ogolone nogi  i dziękuję..) i to samo zaparcie co autor http://forum.kosmetyczki.net/index.php?topic=1137.0 :)




Dodam,że po depilacji woskiem czasami się zdarza,że włosy stają się mocniejsze.To są nieliczne przypadki,ale jednak zdarzają się.

Właśnie tego najbardziej się obawiam, chciałbym je "przerzedzić" (tj, wezmę pasta cukrową - to jest najlepsze juz umiem ja robić próbowałem z pachami - jest ok, tylko robiłem to tydzień temu) powracając chciałbym przerzedzić wyrywając wszytskie i myślałem że będą odrastać cieńsze..
1. Jak u faceta może się zoachowywać w końcu ten odrastający włos, naprawdę jest mała szansa na grubszy?
2. w ile dni/tyg może mi zacząć odrastać włos?

bardzo dziekuję za wszelkie odpowiedzi
pozdrawiam


Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-08-09, 16:03:03 »
1. Oczywiscie szansa jest mała, że włos stanie sie grubszy. Dlatego polecam preparaty , które spowalniają i osłabiają wzrost włosa. Trzeba robić peelingi , bo gdy włos jest cieńszy ma tendencje do wrastania.
2. Włosy rosną w trzech fazach :anagen (faza wzrostu), katagen (faza przejściowa) , telogen (faza wypadania/spoczynku). Wszystko zależy w ,której fazie zostanie przeprowadzona depilacja. Takze od tego jaką masz predyspozycje do rośnięcia włosów. W fazie telogenowej zabieg jest mało skuteczny, bo jak wiadomo włosy i tak maja zamiar wypasć.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline ZoltanElectronics

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-08-31, 11:07:13 »
Odrastajacy włos może zachowywać się naprawde różnie,w zależności od rodzaju Twojej skóry oraz tego jak czesto go depilowałeś. Im wiecej razy tym bedzie grubszy i silniejszy.
zoltanelectronics - Wyposażenie salonów kosmetycznych. Warszawa.

Offline laura4

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-09-13, 14:12:03 »
Ja bym zostawiła, gładkie nogi u facet są bleeeeee ale to Twoja decyzja, nie mysl że po wosku będzie lepiej, z resztą mężczyźni są bardziej wrażliwsi na ból nie wiem czy byś zniósł to tak lekko :P

Offline agam89

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-10-27, 21:04:24 »
Mój facet może nie pozwała sobie wydepilować nóg, ale pachy goli systematycznie. Uważam, że to bardzo zacofane myślenie, że facet nie powinien się depilować bo jak to robi to podobno jest "ciotowaty". Nie ma nic bardziej błędnego! Tak samo jak kobiety, ogoleni mężczyźni wyglądają bardziej estetycznie, czysto, sprawiają wrażenie zadbanych.
Na Twój problem polecałabym laser, jak któraś z moich przedmówczyń. Bo po wosku włosy u mężczyzn bardzo często wrastają i robi się zapalenie mieszków włosowych. Laser diodowy jest dość kosztowny, ale już po 1-3 zabiegach zauważysz, że włosy są dużo, dużo rzadsze i cieńsze. Naprawdę polecam. Pozdrawiam :)

Offline alicjakacik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-10-07, 14:05:17 »
Jak dla mnie facet powinien wyglądać męsko tzn mieć włosy na klacie i na nogach. Oczywiście nie mówię że ma wyglądać jak jeti ale klika włosków na torsie dodaje facetowi uroku.
Nie pozycjonujemy się!

Offline 1991kasia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-11-07, 19:12:52 »
Po co golisz nogi?!?! Przecież facet musi mieć ogolone nogi, żeby był facetem ;)

No chyba, że uprawiasz kolarstwo lub pływanie, gdzie masz obcisły strój?
Nie pozycjonujemy się