Autor Wątek: odpadanie tipsów  (Przeczytany 235403 razy)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-04-16, 16:36:54 »
Jejq co to za sprzedawca  8O  Bzdur Ci naopowiadał(a)

Skoro kursik miałaś 3 lata temu i nie pracowałas przez ten czas, ja równiez polecam doszkolenie, na pewno bardzo dużo Ci to da. Niestety po tym co piszesz, masz troszke braków.

:)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-04-16, 16:43:01 »
ale przeciez doszkolenie czy tez nowe szkolenie duzo mnie wyniesie
jest mi strasznie źle poniewaz wydalam pieniązki na produkty - żele i akryle - z lf i jestem zalamana bo wcale nie sa dobre!
zalezy mi na tym by dorze robic pazurki i zeby kobiety mialy z nich zadowolenie a ja zebym byla uśmiechnieta ze robie dobra robote
ach..
chyba sie zalamie
co mnie to lf podkusilo?

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-04-16, 16:52:33 »
bo maja dosyc dobra reklame i sa troche na rynku moja kolezanka tez zakupila ich produkty  :cry: niestety tak bywa gdybys wczesniej tu zajrzala to bys pewnie wiedziala

chodzi o doszkalanie wynosi ono bodajze 300 zl
ja sie wybieram aby poszerzyc wiedze bo jej nigdy dosc tylko jeszcze niewiwm kiedy

niemartw sie zalezy ci natym samym co i nam dlatego radze doszkolenie
a narazie skorzystaj z rad i pocwicz na sztuczniaczkach
praktyki nigdy dosc  
: :happyjump:

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-04-16, 16:56:21 »
we wtorek bede ćwiczyla dalej na kuzynce
sprobuje jeszcze raz na lf
ale chyba jednak musze kupic inne produkty
ale jakie? <-- nie drogie! (narazie niestety nie dysponuje duza kaską)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-04-16, 17:10:10 »
Jestes z Bydgoszczy - doszkolenia prowadzi p. Emilia , znana na tym forum pod nickiem emiliaj :)

NSI, INM, Christrio, EzFlow, IBD to są dobre firmy [no chyba że jakąś pominełam ;) ]

emiliaj

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-04-16, 18:17:59 »
biedactwo na la famme trafilo...
Doszkolenie kosztuje 300zl, a szkolenie 600zl. powodzenia zycze!

kasiek

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-04-16, 19:42:49 »
Aguś ... oczywiiście ze nie jak lakierem maluje , tylko jak zaczełam to opisywac to wyszedł mi poradnik rodem z allegro  :oops:  :oops:  :oops:  łatwiej jest pokazać jak niż tak na sucho powoiedzieć.

Aguś

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-04-16, 21:22:11 »
Nikusiu przeczytaj moje posty i odtlusc paznokcietki a zobaczysz roznice.
A sprzedawcy berdzo czesto wprowadzaja w blad!!! i znaja sie tak na przedluzaniu jak ja na kominiarstwie hie hie hie ]:-)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-04-16, 23:04:14 »
Aguś!
dziękuję ci za rady
fajnie, ze mozna na ciebie i wogole na was wszystkie liczyc
bardzo się ciesze, że ktoś chce mi pomóc   :P
co do twoich rad na pewno się zastosuję ( już we wtorek)
troszkę zraziłam się do produktów lf i to mnie troszkę stresuje..
no czy wyjdą mi pazurki jezeli zastosuję sie do twoich rad Aguś nadal korzystając z zelu lf?  :cry:
wielka buźka
DZIĘKUJĘ

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-04-17, 21:51:13 »
Heyka

Czy moglybyscie napisac prawdlowa kolejnosc czynnosci zakladania paznokci zelowych ? Tak jak to naprawde powinno wygladac ?

Tez niestety trafilam na lf ale nie zakupilam jeszcze produktow na zele ale skusilam sie na fiberglasy. Nie jestem z nich zadowolona. Bardzo brzydko wygladaja po uzupelnianiu.

Dzieki z gory

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-04-17, 23:27:37 »
Prawidłową kolejność ?? Wątpie, że któraś dziewczyna się na to powoła, bo skoro nie miałaś kursu to to Ci niestety nic nie pomoże [sądze, że nie ma kursu, bo gdyby był, to byś nie prosiła o takie podstawy]

Także polecałabym dobry kursik, jeżeli go nie było, albo doszkolenie, jeżeli kurs był dawno i troszke nie pamiętasz :]

pozdrawiam :)

kasiek

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-04-18, 08:31:28 »
zgadzam sie z Khatii bez kursu sie nie da!!! Mi tez sie na początku mojej przygody z żelami wydawało ze wystarczy powiedzieć, ale niestety to trzeba pokazac. jak zaczyna się opisywać to wychodzi totalna głupota 9przynajmniej w moim wykonainiu)

Aguś

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-04-18, 09:12:15 »
:? forum nie sluzy kursowi internetowemu!!!

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-04-18, 10:35:59 »
Witajcie jestem nowa..i własciwie poczatkujaca..i mam pytanie odnosnie tego tematu..
moja znajoma..miała nagrywany swój kurs przedłuzanania paznokci żelem,na kasecie video,było to ok dwoch miesiecy temu..kurs miała robiony w bass cosmetics w Gdyni..widziałam ta kasete i jest tam wszystko dokładnie pokazane co i jak ,jakich błedów nie popełniac.itp..
Czy  w takiej sytuacji potrzebny mi jest kurs??? ,narazie nie mam zamiaru wykonywac tego zawodu ,dopuki dobrze sie nie podszkolę..,a kaseta która pożyczyła mi koleżana..jest rewelacyjna i duzo sie z niej dowiedziałam,nauczyłam

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-04-18, 10:53:57 »
dlaczego tutaj niewiem czy wiecie ale tu na dole oprocz odpowiedzi jest nowy temat propnuje uzycia ikonki niegryzie zapewniam

co do kasety nie watpie ze dobra ale sama bedziesz muciala sie uczyc sama doszukiwac bledow a potem dziewczynie odpadna paznokietki
radzilabym jednak szkolenie to naprawde fajna sprawa i stosunkowo nie drogo

skad jestes???zarzuc nowy temat prosze kobitki !!!!!!!!!


                               :groupjump:

co do kolejnosci mysle ze ten temat byl poruszny poszperaj