Autor Wątek: Pomoc dla nieobeznanego chłopaka  (Przeczytany 1383 razy)

Offline Awedi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Pomoc dla nieobeznanego chłopaka
« dnia: 2018-03-02, 23:23:56 »
Witam serdecznie,

 Proszę Was o pomoc, ponieważ zbliżają się urodziny mojej ukochanej, uwielbia robić makijaż a ja no cóż.. nie znam się na tym w ogóle, wiem że brakuje Jej tych śmiesznych pędzelków do malowania twarzy, czy możecie doradzić mi jakiś zestaw tych wynalazków do 200zł? Zależy mi żeby były też dobre jakościowo bo wiem że to ważne, jeżeli w tej cenie pędzelków nie znajdę to ewentualnie jakieś inne kosmetykowe czary mary.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam  :-D

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Pomoc dla nieobeznanego chłopaka
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-03-06, 16:01:03 »
Łap kilka kilka odnośników:
http://pedzle.com/?p=8&cid=8&id=197
https://shop.hakuro.eu/product-pol-49-Zestaw-zaawansowany-do-makijazu-twarzy.html

To są firmy dobrej jakości. Choć warto byłoby wybadać jakich ona pędzli naprawdę potrzebuje. Bo jak będzie miała 4 pędzle do pudru a żadnego "kociego języczka" to lipa. Jednak jeśli nie ma żadnego zestawu i cierpi na brak pędzelków to te możesz kupować. To taka podstawa. Ewentualnie razem usiądźcie i popatrzcie co chcecie i co warto kupić.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:

Devil Inside
Admin

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Pomoc dla nieobeznanego chłopaka
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-06-01, 08:48:17 »
Witam serdecznie,

 Proszę Was o pomoc, ponieważ zbliżają się urodziny mojej ukochanej, uwielbia robić makijaż a ja no cóż.. nie znam się na tym w ogóle, wiem że brakuje Jej tych śmiesznych pędzelków do malowania twarzy, czy możecie doradzić mi jakiś zestaw tych wynalazków do 200zł? Zależy mi żeby były też dobre jakościowo bo wiem że to ważne, jeżeli w tej cenie pędzelków nie znajdę to ewentualnie jakieś inne kosmetykowe czary mary.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam  :-D

Oj nie polecam kupowania czegoś takiego dziewczynie. Myśle,ze jeśli chodzi o kosmetyki czy inne dodatki to dziewczyna powinna sobie samodzielnei coś takiego kupić. Ona właśnie będzie wiedziała co będzie jej potrzebne oraz co jej się spodoba Jesli sam będziesz wybierał to będzie ryzyko, że przekombinujesz i kupisz coś co zupełnie nie bedzie jej odpowiadało. A jednocześnie wydasz dużo

Nie lepiej byłoby kupić jej jakiś karnet na zabieg w salonie kosmetycznym? Na przykląd mezoterapię, oxybrazję czy peeling kawitacyjny?
https://sprzedawacz.pl/uslugi/wykonam/zdrowie_uroda/uroda_pielegnacja/nowosci-w-medycynie-estetycznej.html
« Ostatnia zmiana: 2018-06-14, 11:51:13 wysłana przez your »

Offline Mino

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Pomoc dla nieobeznanego chłopaka
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-01-16, 11:02:16 »
Kupowanie takich rzeczy bez wiedzy co lubi dziewczyna raczej mija sie z celem