Autor Wątek: wypadanie włosów  (Przeczytany 7278 razy)

marzenka28

  • Gość
wypadanie włosów
« dnia: 2014-01-17, 19:33:42 »
Mam 28 lat i problem z wypadaniem włosów. Moje włosy są słabe i wolno rosną. Co mi polecacie. Myślałam może o jakichś olejkach do wcierania?

Offline Sonia75

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-08-13, 18:53:08 »
Ja używam kosmetyków green pharmacy. Mogę go polecić, całą serię do wypadajacych włosów.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-08-14, 10:56:30 »
Przede wszystkim zrób badania morfologia + żelazo. Ja bym jeszcze zrobiła badania w kierunku celiakii. Do włosów polecam maskę VAX, czy WAX (nie pamiętam jak się pisze :roll:) Poza tym możesz wcierać sok z czarnej rzepy w skórę głowy.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline firletka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-08-25, 18:01:47 »
na włosy najlepsze są olejki. zajrzyj na hurtownie z olejkami, zrób mieszankę. Nie używaj chemii i silikonów, bo tylko zaszkodzisz

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-11-04, 21:32:32 »
przede wszystkim zrob badania, jesli wszystko bedzie dobrze to zwroc uwage jak traktujesz swoje wlosy -prostownica bardzo je niszczy. ja polecam maske wax - uratowała moje włosy, pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline pretty woman

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-01-18, 22:26:47 »
Na słabe, zniszczone i wypadające włosy polecam  exagon


: cenzura :


Warto spróbować kuracji łącznie z szamponem

Nie reklamujemy się na forum!!!
« Ostatnia zmiana: 2015-01-21, 12:32:56 wysłana przez Tomek »

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-01-19, 21:29:12 »
podobno jantar świetnie działa. Mam klientkę, której się przerzedziły włosy, stosuje jantar włosy mniej wypadają i szybciej  zaczęły odrastać. Widziałam efekty na własne oczy  także może warto spróbować

Offline lubor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-03-14, 13:45:50 »
Ja po czterech znieczuleniach przy wyrywaniu ósemek też zauważyłam wzmożone wypadanie włosów. Koleżanka poleciła mi Vichy Dercos, więc postanowiłam spróbować... Poza tym stosuje olej kokosowy na zmianę z arganowym, ale to już bardziej pielęgnacyjnie. Zobaczymy :)

Offline Chemcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-03-28, 19:06:29 »
A nie próbowałaś szukać źródeł problemu? Może to wina złego odżywiania albo stresu? Zawsze lepiej na początku zmienić to, niż od razu uciekać się do chemii i kosmetyków.
Na tym forum jest chyba wiele wpisów sponsorowanych ;)

Offline PatrycjaMaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-05-04, 13:37:19 »
Warto poszukać przyczyny wypadania włosów, czasem jest to stres, czasem problemy z tarczycą. Warto zrobić badania i ewentualnie wykluczyć choroby. Dziwię się, że większość osób od razu sięga po suplementy diety.

Offline kachna11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #10 dnia: 2015-11-16, 18:12:55 »
Witaj, jak najbardziej  czystym sumieniem mogłabym Ci polecić olejek rycynowy który możesz wcierać zarówno we włosy jak i w skórę głowy. Ale drugą rzeczą którą mogę polecić są nasiona kozieradka które trzeba zaparzyć a po wystygnięciu spryskać skórę głowy i wetrzeć w nią. Ja również stosuję nasiona ze skrzypu polnego z którymi postępuję tak samo jak z kozieradki-em robię sobie takie tygodniowe kuracje na przemian przez ok dwa miesiące i naprawdę pomaga. Zarówno skrzyp jak i kozieradka zakupisz w aptece. 

Offline tauriel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-11-17, 16:31:52 »
Witaj, pielęgnacja to jedno, ale myślę, że powinnaś zacząć od badań lekarskich. Często wypadanie włosów powiązane jest z problemami hormonalnymi. W cięższych przypadkach dotyczy to schorzenia nazywanego zespół policystycznych jajników (pco) i właśnie jeden z symptomów to wypadanie włosów..Jeśli u Ciebie wypadanie jest bardzo nasilone to lepiej zacznij od wizyty u endokrynologa i ginekologa. Poza tym zwróć uwagę również na to w jaki sposób się odżywiasz, może nie dostarczasz jakiś niezbędnych składników swojemu organizmowi.

Offline ola5601

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #12 dnia: 2017-05-12, 10:42:11 »
Bardzo dobrze na nasze włosy działa rzepa. Odżywia je, wzmacnia, ogranicza wypadanie itd. Same możecie też poczytać : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2017-05-12, 15:51:25 wysłana przez Tomek »

Offline martyna321

  • Nie pozycjonujemy się!!!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #13 dnia: 2017-06-23, 14:58:42 »
a czy wypadanie włosów może być spowodowane rozjaśnianiem ich?
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline Barwiołek40

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: wypadanie włosów
« Odpowiedź #14 dnia: 2017-08-22, 12:51:55 »
Oczywiście, że wypadanie włosów może być spowodowane rozjaśnianiem. Sama jestem takim przykładem. Mam naturalnie brązowe włosy, które zawsze farbowałam na ciemno (ciemny brąż itp.), ostatnio postanowiłam rozjaśnić końcówki - coś w stylu ombre. Poszłam do fryzjera, wszystko przebiegło profesjonalnie, efekt też jest fajny, ale niestety zauażyłam, że moje końcówki są mega zniszczone, a do tego włosy mi zaczęły jeszcze bardziej wypadać niż przed zabiegiem  :frown:.