Autor Wątek: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?  (Przeczytany 6103 razy)

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« dnia: 2013-11-05, 10:42:24 »
witam serdecznie chcialabym sie dowiedziec od panstwa jednej rzeczy mianowicie chcialabym sobie kupic cienie do oczu(mega paletke) czy znacie jakies sprawdzone i bardzo mocno napigmentowane ? :wink:
ktos mi polecil BHCosmetics ale niestety nie znam opini a malo jest o tym w necie...prosze o pomoc. :-D

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-11-05, 11:05:04 »
Bardzo mocno pigmentowane cienie na pewno mają Sugarpill i Lime Crime. Tylko, że ich paletki mają po 4 cienie i są drogie. Co do BH to tego typu palety można kupić na Amazonie lub e-bay, ma je też kilka firm i są tanie. Zazwyczaj robione przez jednego producenta w Chinach. Nie wiem czy komuś naprawdę potrzebne jest 15 odcieni zielonego ale jeśli ktoś lubi megapaletki. ;) Może ktoś miał palety z Make Up Atelier Paris bo mnie ciekawi jak one są napigmentowane. Na ich stronie na Fejsbuku i innych zwłaszcza ze wschodu i południa Europy są mega makijaże wykonane tymi kosmetykami. U nas można je dostać u Anity Folaron. To chętnie poczytam opinie.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-11-05, 11:12:43 »
czyli te BH sa chinskie???

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-11-05, 11:39:55 »
Dawałam już ten link na forum: http://kjbennett.com/mega-eyeshadow-palettes-quantity-vs-quality/
Poczytaj sobie co Kevin James Bennett uważa o tych megapaletach. Naprawdę warto przeczytać i się zastanowić a potem zdecydować - kupić nie kupić. Jest tez tam porównanie cen cieni profesjonalnych oraz w stosunku od tych z drogerii. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-11-05, 12:48:35 »
dzieki sliczne za odpowiedz szkoda ze nie jest on w jezyku pl ale jakos dam rade..

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-11-05, 13:01:25 »
no niezły artykuł.. jestem w szoku ...wiec teraz nie wiem co kupic zeby nie był bubel chinski ;/

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-11-05, 14:42:14 »
Wszystko zależy po co ci te cienie. Jeśli chcesz się zajmować profesjonalnie makijażem to kup produkty profesjonalne. Przecież nie musisz od razu kupować całej tęczy kolorów. :) A jeśli do domu to taka megapaleta też nie jest potrzebna bo jak pisałam po co ci 15 odcienie zielonego? ;)
Wiem, że te megapalety dają po oczach. Sama mam taką z Amazona i... jej w zasadzie nie używam. ;)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-11-05, 15:11:47 »
potrzebuje profesjonalnych cieni... robie makijaze wiec potrzebuje takich zeby klijenta nie byla zawiedziona ...wiec jakie najbardziej polecacie? :wink:

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-11-05, 21:34:25 »
Jeśli chcesz aby cień był dobrze widoczny to polecam ci przed cieniem stosować bazę pod cienie. A co do firm to już każdy coś tam woli w artykule masz profesjonalne firmy. Nie każdy makijaż tez wymaga mocnych cieni.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-11-06, 12:38:08 »
uzywam bazy ';)

Offline ashe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-11-25, 12:52:50 »
W listopadowych must have na wizaz.pl były pokazane nowe cienie do powiek marki Lambre i razu chciałam je mieć. Piękne złote opakowanie i potrójne cienie. Cienie są genialne, świetnie napigmentowane, dobrze się nakładają, nie rolują się w załamaniu powieki, oraz co najważniejsze pomalowane powieki wyglądały idealnie przez ponad 10 h- w pracy nie musiałam ich poprawiać i tym większe zdziwienie było jak wróciłam do domu, że makijaż wygląda tak jak wykonany dosłownie przed chwilą. jakość w porównaniu do ceny- świetna. By nie było samych zachwytów. Mają wadę- beznadziejną pacynkę- choć i tak większość z was tak jak i ja używa pędzli. Bratowa wizażystka od razu mi je zabrała bo tak jej się spodobały, więc dobre cienie nie muszą kosztować fortuny.

Offline vivien

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-11-28, 22:20:47 »
Witam! Jesli chodzi o cienie do powiek polecam firmy Kryolan i Glazel (szczegolnie matowa paleta jest mocno napigmentowana ale perlowa ma cudne kolory). Pozdrawiam

Offline justyna230191

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dobry i mocno napigmentowany cien do powiek?
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-12-26, 19:31:33 »
ale gdzie moge zakupic te cienie marki Lambre  ? :wink: