Autor Wątek: bezbarwny lakier  (Przeczytany 21040 razy)

Implicite

  • Gość
bezbarwny lakier
« dnia: 2005-11-04, 14:22:05 »
witam  :D

poszukuję lakieru, w który mogłabym wtapiać hologramy, cekiny, brokat i ew. suszone kwiatki na naturalnym paznokciu. oczywiście robię to amatorsko dla siebie. jak na razie korzystałam z bezbarwnego z inglota, ale chciałabym coś lepszego. zależy mi, żeby nie był zbyt rzadki.

najlepiej od razu prosiłabym o namiary gdzie mogę kupić taki lakier (najlepiej sklep internetowy)

oczywiście może to być także utwardzacz :wink:

Pozdrawiam Agata

Gość

  • Gość
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-07, 10:50:30 »
ozdoby które odstaja od płytki paznokcia ne bardzo chca sie trzymac nawet przy dobrym utwardzczu jak mi bardzo zalezy aby na pewno sie trzymały to przyklejam je na klej do tipsów :)

Gość

  • Gość
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-07, 11:59:31 »
Witajcie.POlecam utwardzacz uv.Jest on dostepny na aukcjach internrtowych allegro.Moze byc utwardzany w lampie ale niekoniecznie gdyz wysycha sam w 3 minuty.Świetnie utwardza wszystkie ozdoby na pazurkach natyralnych ale takze akrylowych i zelowych a przy tym nadaje wysoki polysk.Warto wyprobowac!

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-07, 12:41:54 »
Pięknisiu,daj sobie spokój z tym allegro.
Wiemy już,że trzaskasz "banalnie proste tipsy żelowe bez kursu od pięciu lat,kupując świetne produkty na allegro"
 :roll:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-07, 13:37:09 »
:80:  :roll: heh dobre

Gość

  • Gość
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-07, 17:28:18 »
Zlosliwosci Ci nie brakuje.Ale i wiekiem i doswiadczeniem nie dorastasz mi do piet.Skoro uwazasz ze produkty ibd i gabrielle sa tandetne to juz Twoja sprawa.a co do kursu to go nie potrzebuje gdyz 6 lat temu ukonczylam policealne studium kosmetyczne.Ale coz ty mozesz o tym wiedziec wdedy jeszcze chodzilas do szkoly podstawowej.Ja w przeciwienstwie do Ciebie staram sie pomoc dziewczyna ktore zaczynaja robic tipsy.Prowadze swoj salon i mam wiele klientek co swiadczy o tym iz moje tipsy ne sa tandetne. :lol:

Implicite

  • Gość
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-11-07, 18:20:53 »
Cytuj
... Ja w przeciwienstwie do Ciebie staram sie pomoc dziewczyna ktore zaczynaja robic tipsy...


z tego co zrozumiałam odnosisz się do mojego posta.nie zaczynam i zaznaczyłam to wcześniej. pytałam o utwardzacz, lakier, który nadaje się do naturalnych paznokci dla amatora takiego jak ja ;)

więc proszę się nie kłocić i nie spamować tylko doradzać mi tu ładnie  8)  :wink:

Gość

  • Gość
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-11-07, 18:45:09 »
Moim zdaniem najlepszy bedzie: światłuutwardzalny preparat wykańczający , nadaje połysk, utwardza i przyśpiesza wysychanie lakieru , doskonały jako spoiwo do wszelkiego rodzaju ozdób firmy activ cena 29zł,ale jesli nie masz lampy UV mozesz uzyc utwardzacza:SoleA Duo Top Coat (lakier ochronny) 15ml - KOLOR NIEBIESKI LUB RÓŻOWY Doskonale utwardza lakier na paznokciu lub tipsie,

TWORZY ZEWNETRZNA SUPERTWARDĄ WARSTWĘ OCHRONNĄ
OŻYWIA KOLOR LAKIERÓW
NADAJE DOSKONAŁY SZKLANY POŁYSK w cenie 15zł.
Obydwa produkty dostepne na aukcjach allegro.Do zakupu oczywiscie musisz dodac koszt przesylki w wysokosci ok 5 zł. Po wplacie pieniedzy towar jest u Ciebie następnego dnia. :D

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-11-07, 20:52:53 »
ja moge ci polecic sally hansen teflon jest gesty i mozna w nim zatopic i apotem jeszcze zalac jest dostepny w kazdej drogeri wiec nie bedziesz miala z tym problem :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-29, 16:12:54 »
A jesli chodzi o lakier do domowego uzytku po ktorym dluzej bedzie sie trzymal lakier, to jaki?
Moze jest cos lepszego niz Sally Hansen
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-29, 20:29:18 »
Linek a chodzi Ci o utwardzacz do naturków?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-29, 21:43:37 »
Cytat: "Darianna"
Linek a chodzi Ci o utwardzacz do naturków?


Tak, o naturalna plytke :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-04-06, 12:49:32 »
ja miałam bezbarwny z Sorayi i paznokcie mi po nim odżyły :wink:

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-04-16, 12:58:32 »
Soray jest dobry mam też lakiery z  tej firmy :D

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
bezbarwny lakier
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-04-16, 16:46:33 »
a ja nigdzie nie widzialam lakierow sorayi : hahaha :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))