Autor Wątek: pielęgnacja okolic oczu  (Przeczytany 20422 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #75 dnia: 2019-02-18, 07:05:59 »
Kosmetyki raczej nie pomogą ;)

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #76 dnia: 2019-02-18, 09:22:44 »
Nie pomogą jednak mogą zapobiec powstawaniu kolejnych zmarszczek.....Już po 25 roku życia powinnaś zainteresować się pielęgnacją przeciwzmarszczkową. Prócz serum i kremu, którego używasz do twarzy, warto aplikować również specjalistyczny preparat przeznaczony do skóry w okolicach oczu.

Jeśli już jednak zmarszczki się pojawią, polecam zastanowić sie nad botoksem. Sprawi on, że mięśnie w wybranych okolicach przestaną się już marszczyć i dzięki temu nie będą tworzyły się zmarszczki....

Zabieg sam w sobie nie jest bolesny, wykonuje sie go niewielką igiełką.
https://faktykrakowa.pl/20190102126239/zmarszczki-mimiczne-nie-musza-byc-problemem-wybierz-botoks
« Ostatnia zmiana: 2019-03-24, 11:50:34 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Krzysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #77 dnia: 2019-03-08, 10:31:25 »
Ja sobie chwalę masaż twarzy dłońmi, razem z jakimś olejkiem, z reguły migdałowym. Czekam na jakąś promocję na jakieś masażery do twarzy, żeby sobie ułatwić ten codzienny masaż, bo on naprawdę dużo daje.

A używałyście może kremu Benton pod oczy? Jest bardzo drogi, ale podobno już tochę kultowy, tak jak Bobbi Brown. Nie mam jeszcze zmarszczek, ale chcę zapobiegać.

Offline majeas

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #78 dnia: 2019-03-12, 11:52:16 »
hej, jesteście w stanie polecić jakiś krem na okolicę oczu dla dziewczyny 25lat? Szukam czegoś co jednak nawilży i nada sprężystości tej skórze, bo jest delikatna i lekko sucha. Staram się pić dużo wody i jeść rzeczy bogate w witaminy ale jednak już jak ktoś wspomniał po tym roku życia warto zadbać o to żeby te zmarszczki za szybko nie wyszły. Czekam na propozycje :*





____________________________________________
Nie pozycjonujemy się!
« Ostatnia zmiana: 2019-03-22, 11:48:48 wysłana przez Tomek »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kapple

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #79 dnia: 2019-03-29, 11:44:38 »
Ja ostatnio czytałam o jakimś maśle kakowym, które świetnie nawilża skórę, a dodatkowo rosną po nim rzęsy! Nie wiem tylko czy to nie jest za ciężkie pod oczy :( jednak skóra w tym miejscu jest ultra delikatna...