Autor Wątek: kombajn kosmetyczny  (Przeczytany 34867 razy)

Offline moniczka1983

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-01-23, 13:05:10 »
Polecam zajrzeć na stronę internetową www.beautyart.waw.pl lub  www.wilanowska.com.pl
Mają tam dużo różnego rodzaju sprzętu i w rozmowie telefonicznej potrafią dobrze doradzić co jest potzrebne :D

Offline MaoCe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-02-06, 19:41:55 »
od kilku dobrych lat mamy X Beauty Antiage z Cerri  i jest uzywany bardzo często. Nie mamy zastrzeżeń.
nie bede oisywala co ma a co nie bo za duzo tego, tu jet info o nim http://www.abacosun.pl/karta-produktu_cerri--x-beauty-antiage_157,pl.html

Offline slodka82

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-03-23, 19:53:57 »
Witam
mam pytanko co do sprzetu w gabinecie kosmetycznym
a dokladnie chodzi mi o galwan
kiedys byly grzybki a teraz sa  takie waleczki
http://www.beautyart.waw.pl/podstrony/pl/oferta.php?id=1449
jak tego sie uzywa-serum lagodzace i od razu tymi waleczkami sie jezdzi po twarzy-bez podkladow ????
I pytnako mam o Głowice do terapii ciepłem i zimnem !
Gdzie ja mozna stosowac i jakie ma dzialanie.
Czekam na odpowiedzi

Offline Banellina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-07-15, 10:41:57 »
Ja również odradzam kombajny wielofunkcyjne. Zachodzi ryzyko, że urządzenie się zepsuje i trzeba będzie je oddać do serwisu. Zresztą, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ;)

Offline figura-x

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-09-12, 23:25:27 »
jestem odmiennego zdania
plusem kombajnów jest to że wiele urządzeń zajmuje bardzo mało przestrzeni w gabinecie
wszystko jest pod ręką , minusem na pewno jest fakt że jak się coś popsuje to całe urządzenie
idzie do serwisu i mamy kłopot.
jednak od kilku miesięcy mam w gabinecie kombajn firmy Giovanni , poszczególne elementy można można wyciągać , zamieniać i dokładać nowe funkcje.

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-09-13, 00:12:29 »
tak jest z większością sprzętu 2w1, bardzo często odradzają kupowanie takich połączeń, właśnie z powodu awarii, dy padnie jedno, automatycznie jesteśmy bez drugiego

Offline figura-x

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-09-15, 19:32:34 »
tak , tylko że sprzet typu 1w1 to rzadkość a inna sprawa jak duży trzeba mieć gabinet aby pomieścicć lampe lupę na stojaku  , pomocnik , wapozon i ze 3 - 4 inne urzadzenia typu 1w1 , pierwsze urządzenie kupiłam  4 w 1 , mineły 2 lata , dzisiaj inaczej podchodzę do takich urządzeń typu  "wszystko w jednym"

Offline MaoCe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-09-23, 13:03:25 »
rzeczywiście są plusy dodatnie i ujuemne ;) takich kombajnów.

Mysle ze wszystko zalezy od tego jaki mamy salon kosmetyczny. Jesli jest kilka pomieszczen i pracujemy rownoczesnie jeszcze z innymi kosmetyczkami to faktycznie lepiej kupic oddzielne urzadzenia dlatego ze w tym samym czasie mogą być wykonywane zabiegi które by sie wykluczały jesli bysmi mieli kombajn.

Offline Kasiunia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #23 dnia: 2012-12-08, 18:16:55 »
Potrzebuje rady kochani,
chce kupic kombajn Giovanni ale nie wiem który lepszy.
Mam do wyboru Kombajn Kosmetyczny 14w1 GIOVANNI Elegante WHITE - nowy za 4000zł
albo Kombajn wielofunkcyjny GIOVANNI 17 w 1 używany za 5500zł z możliwością wyjmowania poszczególnych części.Nie moge się zdecydowac prosze poradzcie cos?
Buziaki...

Offline Elodia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #24 dnia: 2012-12-28, 03:18:06 »
Po tylu wypowiedziach też sądzę, że nie za bardzo Ci się ten kombajn będzie opłacał
Moje ulubione przepisy na sałatki

Offline Darek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #25 dnia: 2013-02-25, 14:45:19 »
Poszukajcie sobie dystrybutora polskiej firmy HEBE - on produkuja sprzęt kosmetyczny i moga wam zrobić kombajn z funkcjami które sobie wybierzecie :lol: a ceny powinny być dobre, nawet bardzo.
Pozycjonowanie!

Offline Martyna_27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #26 dnia: 2014-06-04, 16:02:46 »
Witam,
A co myślicie o kombajnie http://beauty-planet.pl/pl/product,275,bp-668a-kombajn-7w1-mikrodermabrazja-peeling-foton.html
wybrałam 7w1 ponieważ chciałabym skupić się na podstawowych funkcjach i zabiegach.

Offline whitebeauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #27 dnia: 2014-06-06, 22:02:07 »
A co powiecie o tym kombajnie kosmetycznym w takim samym przedziale cenowym http://yourspa.pl/przedmioty/26/Kombajn-kosmetyczny.html? A daje możliwość wykonania aż 14 zabiegów :)

Offline figura-x

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #28 dnia: 2015-01-03, 19:39:48 »
ja mam kombajn SONIA , pracuję na nim już 3 lata i jestem zadowolona

Offline koralowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kombajn kosmetyczny
« Odpowiedź #29 dnia: 2015-03-13, 08:23:32 »
Odświeżam temat. Chciałabym zakupić do swojego gabinetu kombajn kosmetyczny. Do tej pory pracowałam na oddzielnych aparaturach ale postanowiłam rozszerzyć nieco ofertę swojego salonu kosmetycznego i pomyślałam, że zakup kombajnu będzie dobrym rozwiązaniem. Dziewczyny jaki sprzęt polecacie? Przyznam, że wcześniej nie miałam okazji pracować na kombajnach. Dodam jeszcze, że zależy mi aby sprzęt zawierał funkcję okzybrazji i liposukcji ultradźwiękowej.