Autor Wątek: acryżel  (Przeczytany 16118 razy)

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-04-09, 10:50:34 »
najpierw moczysz pedzelek w zelu potem w proszku masa musi byc jakby oszroniona inaczej będzie spływa na skórki i zaczynasz ją nakłada od wolnego brzegu w kierunku wału tylniego 1 pazurek i utwardzasz
musisz wymodelowa krzywa C jedną warstwą

aneczka_af

  • Gość
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #46 dnia: 2008-06-29, 19:18:32 »
Ja mialam juz jeden dzien kursu na porcelane w EF i uczyli mnie że po uformowaniu krzywej C jednym ruchem z góry na dół, od walu paznokcia do wolnego brzegu(powiem szczerze ze nie nalezy to do prostych metod, trzeba uwazac aby nie zalac skórek, zel jest bardzo rzadki) po tym nie maczalismy pedzelka w proszku tylko osypywalismy jego lopatka, otrzepaliśmy i do lampy ;)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #47 dnia: 2008-06-30, 19:59:24 »
A to na pewno porcelana? Bo mi bardzo przypomina metodę na produktach Le Chat. :)
Porcelana to nazwa zastrzeżona firmy Sunflower o ile dobrze pamiętam i nakłada się ją jak akryl.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

aneczka_af

  • Gość
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #48 dnia: 2008-06-30, 21:43:32 »
To nazywa sie żel pudrowy, wlansie na tych produktacha mowia na to porcelana, przynajmniej na kursie tak nam powiedziano.
A czym to sie w takim razie rozni?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #49 dnia: 2008-06-30, 23:48:45 »
Dystrybutorem produktów Le Chat jest Elegance a nie EF.  Choć często ten sam dystrybutor jest dystrybutorem i EF i Elegance. Co do produktów to żel Le Chat różni się od porcelany Sunflower jak dzień od nocy. Zarówno techniką nakładania jak i materiałem.
A możesz napisać u kogo z EF robisz kurs? ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

aneczka_af

  • Gość
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-07-01, 00:18:23 »
na pierwszych zajeciach Pani Beata Kondracka, a na reszcie Pani Anetka, tzn jeszcze Pania Beatke bede miala na kolorówce.a czemu pytasz?
ja Tobie powiem że na zajeciach pani Beata mowila ze ktos"rzucil fame"ze na zel pudrowy mowia porcelana, ale to nieprawda, tak ja nazywaja nie wie dlaczego(moze wczesniej zle sie wyrazilam ze tak nam powiedziano, ale wspomniano ze tak mowia na  zel pudrowy-porcelana).
Która metoda jest lepsza?, ja sie zastanawialam do ostatniej chwili czy zrobic akryl czy zel pudrowy i w sumie nie wiem dlaczego wybralam zel pudrowy, chyba teraz zaluje:/malo osob wie wogole co to jest.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-07-01, 00:25:34 »
Pozdrów Panią Beatkę. :) Jakbyś miała w profilu uzupełnioną miejscowość (zgodnie z regulaminem) to od razu byłoby wiadomo gdzie robisz. :)
Nie martw się wyborem. Jak zrobisz żele Christrio i Le Chat to już możesz robić paznokcie. A produktami Le Chat robi się je bardzo fajnie, niektórzy wręcz uważają, że "za prosto". :D Dlatego głowa do góry i do pracy.
A na kurs akrylu zawsze możesz się później zapisać.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

aneczka_af

  • Gość
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-07-01, 00:29:39 »
dzieki bardzo za podbudowanie mnie, Pania Betake napewno pozdrowie ;)
Na necie mozna zamowic produkty firmy Le Chat,jak tak to moze jakis link : :lol: ?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-07-01, 00:48:47 »
Można:
http://www.elegance.pl/

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

aneczka_af

  • Gość
porcelana, akryżel, akryl UV
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-07-01, 00:55:06 »
Dzięki :)