Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216850 razy)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-05-12, 20:27:47 »
chodzi mi tylko o ten jednofazowy zel christrio, ale mozesz też ując rózowy i baały do frenchu :D

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-05-12, 21:37:28 »
Kochanie zel clear i zel natural(lekko rozowy) maja taka sama sredniogesta konsystencje... moim zdaniem idealna.
Natomiast jesli chodzi ci o zel french pink to nie sluzy on do przedluzania lecz do tego by go dac jako jedna warstweke we frenchu bo on podkresla kolor plytki.
Zele biale sa dwa:
-french white i sculpture
Sculpture jest bardzo bialy budujacy i gesty :wink:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-05-12, 21:44:06 »
chyba okreslenie "idealny" mi wystarczy skoro Ty o tym piszesz Aguś z reszta nawet spodziewałam sie podobnej odpowiedzi

teraz wiez ze on bedzie najbardziej brany pod uwage przy wyborze produktów i zeli jezeli chodzie o te firmę

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-05-12, 23:06:41 »
Agus slicznie to opisalas:)
Sculpture white jest bardziej przystosowany na forme a french white na tipsa

Gość

  • Gość
Re: Żeje jednofazowe
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-05-13, 21:45:43 »
Cytat: "Natka-w"
Czesc wszystkim.
Niedawno u nas w szkole bylo organizowane szkolenie tipsow wiec sie zapisalam, bo jak to na przyszla kosmetyczke przystalo wypada miec taki kurs skonczony. I to byl blad!!! NIGDY WIECEJ TEJ FIRMY. Niebede zdradzala nazwy ale latwo sie domyslic bo co chwile widze ze piszecie ze tej wlasnie firmy nie polecacie, ze to dno, no ale moja wina ze wczesniej nie wiedzialam o istnieniu tego forum i dalam sie wrobic.Gdybym wczesniej czytala Wasze rady i opinie nie poszla bym na ten kursik.  Kasa poszla, a ja jestem tylko troszke bardziej zorientowana jak sie zaklada tipsy niz przed ten ze slyszenia. I co mi z tego ze mam dyplom. Np. uzupelniania nam nie pokazali tylko wytlumaczyli. Po prostu naciagaja uczennice bo wiadomo kazda chciala by miec kurs. Ale dosyc tego gadania.
Chodzi mi o to ze pokazali nam na zelach 3fazowych a na 1fazowych nie i nawet nie powiedzieli a mysmy nie zapytaly. Kupilam sobie wlasnie zel 1 fazowy i problem polega na tym czy mam nakladac tylko raz ten zel czy po pierwszym utwardzeniu w lampie druga warstwe i pozniej trzecia???? I czy jesli kilka razy mam nakladac to czy po kazdym utwardzeniu przemywac plynem utwardzajacym czy np. po 3 warstwie?? I ostatnia sprawa. Na kursie paznokietki sie ladnie blyszczaly a po tym moim zelu sa troszke matowe wiec czy do zeli jednofazowych potrzeba jeszcze cos do nablyszczania, czy powinnam kupic zel z innej firmy, a jak tak to jaka polecacie(chodzi mi tylko i wylacznie o jednofazowe)??  Dzieki jesli ktos sie zainteresuje moim problemem.



to oni wam tylko pokazali? a wy nie cwiczylyscie? nie rozumiem napisalas ze to byl kurs a na kursie sie cwiczy....a nie oglada jak ktos to robi........

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-05-14, 11:58:20 »
Nie byl to kurs lecz pokaz!!! -niestety blednie nazwany by naciagnac dziewczyny.
Kurs polega na wykonywaniu paznokci pod okiem instruktora, od patrzenia sie jeszce nikt nie nauczyl :cry:

Gość

  • Gość
ESN czy PF?
« Odpowiedź #81 dnia: 2005-06-05, 23:37:14 »
Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o żelach ESN czy waszym zdaniem ,są lepsze od żelów PF, czy ich jakość jest porównywalna?

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #82 dnia: 2005-06-05, 23:41:26 »
A co to te pf? :roll:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #83 dnia: 2005-06-05, 23:47:28 »
Perfect Lady :) nie cieszące się uznaniem :)

kasiek

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #84 dnia: 2005-06-06, 08:22:52 »
ESN na 100% Perfect Lady to dno, szkoda kasy

Gość

  • Gość
ŻEL jednofazowy ?polećcie
« Odpowiedź #85 dnia: 2005-10-05, 08:32:28 »
która firma ma żele jedno fazowe podkreślam że jestem raczkująca wim że polecacie christrio ale jeszcze jaka firma ma dobre ?

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #86 dnia: 2005-10-05, 09:15:50 »
christrio tak dla odmiany :wink:

allesandro tez ma dobre zele ale sa drogie. Teraz na nasz rynek wchodza bardzo dobre, nowe zele firmy INM. W listopadzie robie pokaz i zapraszam, beda tam miedzy innymi rowniez zele INM

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #87 dnia: 2005-10-05, 09:30:32 »
A czy zele inm sa jednofazowe? Jaka bedzie ich cena?

No ja tez nie bede orginalna i powiem Christrio!!!!!!!!!!... bardziej geste,ale juz nie tak świetnej jakocsi choc tez dobre ma firma Rendezvous NCS. Absolutnie odradzam la femme... pracowalam na nich i porównywalam je z innymi... sa moim zdaniem naprawde kiepskie :roll:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #88 dnia: 2005-10-05, 23:06:20 »
zdecydowanie Christrio

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #89 dnia: 2005-10-06, 19:38:56 »
Bass Cosmetics ma super żele jednofazowe. Clear dostepny w dwóch gęstościach średniogęsty - doskonały do zatapiania ozdób i bardzo gęsty- super dla początkuących którym czesto żel spływa na skórki, lub dla osób lubiących pracować gęstymi żelami. Dla wielu osób christrio sa za żadkie.
Cena żelu jednofazowego Bass to 80zł

Możesz je znaleść na stronie http://beautify.pl
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl