Autor Wątek: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?  (Przeczytany 5001 razy)

Offline kachna12345

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« dnia: 2012-07-07, 23:31:49 »
Witam Was po raz pierwszy, ponieważ jestem tu nowa, bardzo sie cieszę,że powstało takie forum.
Mieszkam w miejscowości ok 100tys.mieszkańców, ponoc jedna z bogatszych w Polsce (choć nikt tego nie zauważa) , a klientek nie mam tużo. Zimą bywa,że trafią się tylko dwie od grudnia do marca! Moje klientki to zazwyczaj koleżanki zadowolonych klientek,Czy Wy również narzekacie na brak klientek? Ile osób macie srednio miesięcznie? Zaznaczam że ceny również mam bardzo konkurencyjne i raczej dobrą opinię (0 niezadowolonych klientek :)). W czym rzecz? A może faktycznie ludzi nie stać na taką przyjemność?

Offline Elliah

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-07-08, 16:41:33 »
hmm, w moim salonie nie brakuje klientów. Miesci sie w nim 5 gabinetów, które przez 10h pracy dziennie cały czas są zajęte.

od kiedy masz salon? Moze warto zainwestowac w reklame, aby ludzie dowiedzieli sie o Twoim salonie :-)
« Ostatnia zmiana: 2012-07-08, 16:55:55 wysłana przez Elliah »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-07-09, 13:22:15 »
Są salony, w których nie ma wolnych terminów i są takie, które świecą pustkami.
Nie napisałaś jak długo funkcjonujesz na rynku? Wielkość miasta nie ma większego znaczenia (większe miasto, więcej gabinetów), zamożność mieszkańców już bardziej.  Co robisz aby zwiększyć liczbę klientów? Jak działasz marketingowo?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-01-15, 14:18:42 »
My niedawno wystartowalismy... ale klientów faktycznie nie brakuje;p wracają, przyprowadzają znajomych, od razu czlowiekowi chce sie przychodzic do pracy:) w poprzednim salonie, w ktorym pracowałam  zylismy tylko z zakupow groupowych co nie bylo dobrym rozwiazaniem bo tamci klienci juz nie wracali- szukali innych " promocyjnych" okazji;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Maja.kiwal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-05-16, 13:14:26 »
Wszystko zależy od jakości świadczonych usług, jeśli nie masz stałych klientek zainwestuj w reklamę, lub też zrób promocje typu *przyjdź z koleżanka dostaniesz rabat 50%*

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: ILE MACIE KLIENTEK W MIESIĄCU?
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-05-21, 08:15:33 »
*przyjdź z koleżanka dostaniesz rabat 50%*
Takie promocje rodzą pytanie: ile w takim razie zarabia na zabiegach? Stać Cię na rabat 50%?