Autor Wątek: Instruktor odnowy biologicznej  (Przeczytany 8729 razy)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Instruktor odnowy biologicznej
« dnia: 2010-06-23, 15:41:06 »
Dziewczyny i chłopaki słyszeliście o takim kierunku? Ktoś może skończył? Widziałam że szkoła Profesja ma w ofercie ten kierunek jako roczna szkoła policealna. Ciekawa jestem jak tam wygląda nauka, czy warto skonczyc taki kierunek. Mam skonczony licencjat z kosmetologii i jednak czuje jakis niedosyt. Jak jest z praca po takim kierunku?
« Ostatnia zmiana: 2010-06-23, 15:53:24 wysłana przez Anioleczek »

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-06-23, 17:05:36 »
O tym kierunku u nich nie słyszałam ale Profesja nie cieszy się uznaniem.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline czerwonepomarancze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-06-23, 23:49:03 »
o tak, profesja jest do kitu, nic cie nie naucza, a tylko czesne podwyzszaja z miesiaca na miesiac

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-06-24, 18:25:09 »
Widzę że nie ciekawe opinie o Profesji, a może ktoś zna inną szkołę która ma taki kierunek?

Offline zx6r

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-08-09, 12:59:31 »
tez wlasnie myslalam o tym kierunku, zeby robic od razu z kosmetyczka, ale ta szkola... slyszalam ze ma kiepskie opinie wlasnie. podobno zak edukacja ma tez taki kierunek, ale nie w kazdym miescie. a ty cos znalazlas?

Dodano: 2010-09-21, 11:19:52
Witam,
mam kolejne pytanie dot odnowy biologicznej. czy skonczenie kursu odnowy daje mozliwosc podjecia pracy w salonie spa? wogole nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale na tej stronie http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/kurs_instruktora_odnowy_biologicznej.htm jest napisane, ze nie bedzie mozliwosci zrobienia juz kursu z odnowy, a jesli juz to pod inna nazwa (?). sa wogole jakies gosne polecenia kursy z odnowy np w krakowie albo czestochowie? bylabym wdzieczna za odpowiedzi, bo widze, ze temat umarl:)
« Ostatnia zmiana: 2010-09-21, 11:19:52 wysłana przez zx6r »

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-12-11, 16:48:59 »
hej, pewnie już jesteście po tej szkole albo i nie. ja jestem instruktorem odnowy biologicznej po skonczeniu szkoły żak, ale wczesniej jestem równiez kosmetyczka i nainstruktora poszlam sobie z ciekawosci. no i prawda taka ze jeżeli bym nie miała wiedzy jako kosmetyczka to wogole nie wiedziałabym o co chodzi na niektórych przedmiotach. zawod jeżeli ktoś sam w sobie zrobi to tak naprawde nie ma zadnego fachu w ręku bo to troche kosmetyki, troche masaz troche marketingu czyli w połączeniu nic konkretnego. w zaleznosci od nauczycieli dostaniecie taka wiedze jaka oni wam przekaza natomiast egzamin koncowy jest wewnetrzny nie panswtowy więc egzaminuja cie nauczyciele do ktorych chodzisz na zajeciach i nie ma mozliwosci ich nie zaliczenia. troche taki pic na wode
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-12-22, 14:05:20 »
Czyli należy to potraktować jako tylko i wyłącznie uzupełnienie wykształcenia. Szkoły kombinują na wszystkie sposoby jak wzbudzić zainteresowanie.
« Ostatnia zmiana: 2011-12-22, 15:28:37 wysłana przez Tomek »
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Instruktor odnowy biologicznej
« Odpowiedź #7 dnia: 2012-02-17, 22:09:49 »
dokładnie tak, tylko jako dodatek
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com