Autor Wątek: Zalety paznokci przedłużonych  (Przeczytany 4502 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Zalety paznokci przedłużonych
« dnia: 2010-07-18, 15:43:32 »
Zalety paznokci przedłużonych

W artykule przedstawię z jakich powodów warto przedłużać paznokcie, samodzielnie po kursie, a także w salonie. Życzę miłej lektury.


Plus pierwszy: przedłużone paznokcie lepiej wyglądają, szczególnie u osób mających nie zbyt ładną naturalną płytkę, czyli np. zbyt krótką, obgryzioną, bo jak występują jakieś choroby czy inne przeciwwskazania to zabiegu się nie wykonuje do czasu wyleczenia.

Plus drugi: nie trzeba ich malować co kilka dni lub tydzień, w zależności od tego jaka jest trwałość lakieru, którego używamy na co dzień. Można je uzupełniać co miesiąc, albo robić nowe, inne, które też mogą być malowane lakierem, w zależności od tego co na nich jest zrobione. Moim zdaniem lepiej zrobić nowe, ponieważ można np. zmienić długość albo coś dodać.

Plus trzeci: mamy do wyboru znacznie więcej możliwości zdobień, zatapiania ozdób różnego rodzaju, hologramów, kwiatków, motylków, których lakierem nie namalujemy. Jednak jak ktoś ma na tyle długie paznokcie i talent plastyczny, cierpliwość itp. to namaluje. Nawet na przedłużonych paznokciach wykonywane są również zdobienia farbkami albo kolorowym akrylem, też można namalować coś ciekawego. Liczne prace możecie obejrzeć w prasie branżowej lub ewentualnie na forach, ale tam jest zbyt dużo szukania i zbyt wiele tematów, ale można oglądać wybrane, ja mam swoje ulubione, które od czasu do czasu oglądam.

Jak widać przedłużone paznokcie mają wiele zalet, jak znacie jakieś jeszcze to dopisujcie w komentarzach.  Życzę wszystkim ładnych paznokci, naturalnych czy przedłużonych, nieważne, liczy się to, że są ładne. Tak jak z farbowaniem włosów, czasami farbowane wyglądają lepiej od naturalnych.

Joanna Kwiatek < joanna-kosmetyka.blog.onet.pl>
« Ostatnia zmiana: 2012-02-14, 19:46:28 wysłana przez Joanna »

Offline Klaudia1994

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zalety paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-10-15, 17:10:59 »
Mam pytanie. Czy tak przedłużone paznokcie http://www.erudio.com.pl/pliki/rec-image/male/2693103713.JPG to przesada czy też nie i nie przeszkadzaja w codziennym życiu?

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Zalety paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-10-15, 17:42:21 »
nigdy nie miałam tak długich paznokci ale  z całą pewnością są mało praktyczne

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Zalety paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-10-15, 17:55:27 »
Ten kształt sprawdza się na codzień lepiej od innych przy tej długości.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline lubiefutbol

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zalety paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-01-08, 14:34:39 »
Przyda się:)
Sprawdź ofertę napędów do bram na www.hormann.pl.
www.gabinet-dla-ciebie.pl

Offline mariolka

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Zalety paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-04-30, 18:09:49 »
Mam pytanie. Czy tak przedłużone paznokcie http://www.erudio.com.pl/pliki/rec-image/male/2693103713.JPG to przesada czy też nie i nie przeszkadzaja w codziennym życiu?

Odpowiedź wydaje się oczywista   :tongue:
Początkująca konsultantka kosmetyczna :) Dużo pytam, słucham i powoli się uczę