Autor Wątek: dezynfekcja rąk  (Przeczytany 14665 razy)

Gość

  • Gość
dezynfekcja rąk
« dnia: 2005-07-01, 22:02:43 »
Skinsept pur Czy ktos z was stosuje ten preparat do odtluszczania i co o nim myslicie??? Jest dobry??? Serdeczne dzieki za odpowiedzi!!!

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
dezynfekcja
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-01, 22:47:07 »
Ja osobiscie tego praparatu uzywam do odkazania paluszkow :) Nie slyszalam o tym zeby uzywano go bezposrednio do odtluszczania :/

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-01, 22:50:59 »
Do odtłuszczania stosuje cos zupełnie innego :)
ale słyszalam że produkt o który pytasz jest dobry do odkażania rączek przed zabiegiem. Pozdrawiam  :D

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
dezynfekcja
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-01, 23:06:14 »
Skinsept to preparat do odkazania skory klienta, np przed zabiegami manicure,pedicure, przed tatuazem, piercingiem itp.

Odtluszczanie? Nie slyszalam.. :roll:  
Ale moze czegos nie wiem ;)

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-01, 23:27:56 »
Ten środek sluży do dezynfekcji dloni przed zabiegiem ale ostatecznie można nim odtluścić paznokcie jak nie masz nic pod ręką

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-02, 22:21:58 »
w euro fashion dziewczyny pisza ze uzywaja tego plynu do wszystkich zeli i ze sa zadowolone, czyzby to byla nieprawda?

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
dezynfekcja
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-03, 00:44:12 »
A tak przy okazji to napiszcie mi prosze jakich srodkow uzywacie do dezynfekcji biureczka i narzedzi :)

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-03, 08:13:11 »
Skinsept i cleaner są na bazie alkoholu izopropylowego więc na pewno nic się nie stanie

olgacytrynka

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-03, 18:27:33 »
ten preparat sluzy do dezynfekcji skory  8)

Aguś

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-05, 00:25:43 »
Jak najbardziej mozesz go uzycdo odtluszczania paznokci :wink:

Gość

  • Gość
środki do dezynfekcji narzędzi stosowane w domu klientki
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-09-14, 09:54:21 »
Dziewczyny, mam pytanie.Jakie polecacie środki do dezynfekcji narzędzi?Gdy przyjmuję klientki w domu, nie jest to problem.Jednak zaczyna się, gdy jadę do domu klientki i chcę wykonać manicure lub pedicure.Nie mogę zabrać ze sobą całego sprzętu, który mam w domu.Prosiłabym też o kontakt z firmą, w której mogę takie środki kupić.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-09-14, 10:19:42 »
zajrzyj sobie na tą stronkę tam masz wszystkie środki niezbędne do pracy...

http://estetyka-nails.pl/sklep/index.php?d=katalog&k_id=57&PHPSESSID=29ffbfa854b3359b5f4247d8cc89380d

nie polecam pracy u klienta, już lepiej u siebie no ale wiemy różnie bywa...
ja proponuję środki firmy ecolab
 do dezynfecji skóry dłoni klienta (ewentualnie też naszej ale ten środek wysusza) - Skinsept Pur (wygodny spray)
 do dezynfekcji naszej skóry dłoni - Skinman Soft (ładnie pachnie i nawilża) no i ewentualnie rękawiczki, ja się bezpieczniej czuję w rękawiczkach szczególnie jak mam nową klientkę
 do szybkiej dezynfekcji blatów a także jako uzupełnienie dezynfekcji w wanience, środek w sprayu, stosuję także do dezynfekcji pilników papierowych po wcześniejszym ich wyszorowaniu pod wodą  - Incidur Spray lub Incidin Liquid Spray

i te 3 środki zabieramy ze sobą do klienta (lub 2 jeśli rezygnujemy ze Skinmana)

oprucz tego w domku dezynfekujemy narzędzia w wanience z roztworem środka o szerokim spektrum działania, po wyjęciu z wanienki wycieramy do sucha i od razu pakujemu do pojemnika (tego typu jak można kupić na jedzenie/ kanapki) wyłorzonego liqniną lub serwetą (jednorazową) tak by się nie niszczyły, wtedy prawdopodowbieństwo tego że nasze narzędzia się pobrudzą jest małe...

to tyle moich dobrych rad , mam nadzieję że się przydadzą.. a środki Ecolab naprawdę polecam, dobre i sprawdzone :)

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-09-14, 15:12:38 »
Dziękuję za wyczerpujące informacje.Zaraz zajrzę na stronę, którą mi podałaś.Wiedziałam, że mogę liczyć na forum.Pozdrawiam.

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
dezynfekcja
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-09-16, 21:23:57 »
Zajrzyj też na stronę Beautify (przedstawiciela Bass Cosmetics):
http://sklep.beautify.pl/index.php?cPath=171_175

Masz tam dwa produkty: do rąk i narzędzi.
Sanitizera do rąk używasz po umyciu klientce rąk, przed rozpoczęciem pracy. Równiez swoje dłonie musisz zdezynfekować, zwłaszcza jeśli nie pracujesz w rekawiczkach. Warto używać go cały czas podczas pracy, np po opiłowaniu paznokci aby przetrzeć papierowym ręcznikiem dłonie z nieprzyjemnego pyłu.
Sanitizer do narzędzi używasz po zakończeniu pracy (najlepiej, od razy jak tylko odkładasz dane narzędzie i wiesz, że nie będziesz go więcej używać). Narzedzia powinny być po pracy umyte, a następnie spryskane sanitizerem do narzedzi, szczelnie zamknięte i zabezpieczone. Dobrze używać tego produktu również bepośrednio przed rozpoczęiem pracy - daje to nawet klience poczucie że narzedzia są czyste bez zastrzeżeń.
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
dezynfekcja
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-09-18, 21:24:44 »
Ja robiąc paznokcie klientce w domu stosuję tylko AHD 2000, na moje dłonie i klientki. Wiadomo że jadąc do niej zabieram juz zdezynfekowane pilniki, blok itd. Jak dotąd nikt jeszcze nie umarł, nie miał amputowanej ręki, grzybicy paznokci ani nic innego... I jak mam być szczera, to sama zamawiajac sobie w starych dobrych czasach stylistke do domu nigdy nie bylam obsluzona tysiącem srodków do dezynfekcji, o ile wogle jakies byly jesli dobrze pamietam....  :?:  Nie twierdzę że to dobrze i że nalezy akurat brac z niej przyklad, ale nie wydaje mi sie ze czyste, uprzednio zdezynfekowane narzedzia i dobry srodek bakterio-grzybo-wirusowo-bójczy to bylo za mało...