Autor Wątek: AKRYL - który wybrać?  (Przeczytany 123294 razy)

Aguś

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-04-13, 16:14:29 »
Mozesz sprobowac uzyc primera a przed nim jak masz czysty aceton to przemuj jeszce raz nim paznokcie. A jakie masz zele?

kasiek

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-04-13, 19:55:19 »
ja pracuje na ESN i czasem na Rendevous. Nie sądzę, żeby to była wina żeli bo innym osobą trzyma się jak najlepiej
a co do acetonu to niezły pomysł ......... spróbuje,.

Aguś

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-04-13, 22:04:40 »
Nie zastepuj spirytusu acetonem tylko w przypadku tej klientki uzyj i spirytusu, potem acetonu a nastepnie mozesz primera. A czy stosujesz base gel pod esn? Bo sa to zele trojfazowe a nie jedno tak ja Rende. :wink:

kasiek

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-04-13, 22:14:18 »
stosuje zarówno base, clear i finish gel i to jednoczesnie w każdej klientki wszystkie te trzy :lol:  :lol:  :lol:  a jak robie frencha to dodaje biały IBD (chociaż żadko frenche tworze ........... linia uśmiechu nie wykańcza). Ale Rende ostatnio kupiłam i na włąsnych pazurkach testuje i powiem ze jest nawet nawet

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-04-29, 21:49:48 »
Ja pracuje na Perfet Lady i wszystko si

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-04-29, 22:16:46 »
hmm....Widze ze tu sie bitwa toczy miedzy Perfect Lady a Christo  :o
hehe

emiliaj

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-05-01, 10:25:57 »
bitwa miedzy perfect lady a christrio? nie ma co porownywac bo christrio sa bardzo wysokiej klasy produktami, naprawde. I uwazam, ze zawsze warto wydac troche wiecej ale miec pewnosc, ze nie sa to pieniazki wyrzucone w bloto. Po co kupowac produkty przy ktorych paznokcie beda nam sie zle trzymaly i pozniej nie bedziemy wiedzialy czy to nasza wina czy produktow? Dziewczyny naprawde ja juz przechodzilam etapy La famme itd i wiem, ze naprawde warto wydac wiecej ale miec pewnosc, ze produktom nie mamy nic do zarzucenia.
pozdrawiam
Emilia
P.S. a w ogole nie kloccie sie Dziewczynki, prosze:) kazdy ma prawo do swojej opini ale spokojnie:)

emiliaj

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-05-01, 10:29:51 »
Christrio, INM, EzFlow, IBD na NSI nie zbyt dobrze mi sie pracowalo, zle sie piluja i za wolno schna ale to moje odczucie.
Jezeli chodzi o bardzo tanie produkty to nowa linia Super Nail bardzo sie poprawila i do cwiczen moze byc. Perfect Lady i La Famme nie polecam:(

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-05-01, 17:11:43 »
ibd

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-05-01, 18:04:19 »
ja rowniez nie polecam perfect lady! zanim poszłam na kurs wydałam toche kasy i je kupiłam! dopiero po kursie zdałam sobie sprawe na co wydałam kase! :(

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Zestaw do akrylu
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-08-09, 13:21:21 »
Witam!
Mam mala prosbe jesli mozecie to doradzcie mi co dokladnie potrzebuje do robienia tipsow akrylowych. Chodzi mi o taki maly w miare niedrogi zestal do cwiczen w domku. Kurs zrobilam jakis czas temu i chcialbym teraz w domku pocwiczyc. Za pomoc goraco dziekuje :)

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-08-09, 16:01:30 »
HELLO!POTRZEBUJESZ PRIMER,LIQUID,AKRYL(BIALY DO KONCOWEK I BEZBARWNY LUB ROZOWY),SZABLONY LUB TIPSY,PILNIK,POLERKE
Jesli chcesz mam dostep do niedrogich i dobrych produktow.Pozdrawiam :P

Gość

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-08-09, 16:56:11 »
chcialabym sama poeksperymentować z akrylem i zastanawiam sie ktory mini zestaw wybrać z IBD lub NSI (o ile sie nie myle sa one w granicach 60-80 zł) i zawieraja przeważnie po 3,5 g pudrów biały, rózowy i clear opaz primer i liquid  :D

to tak na wstepie aby zapoznać sie z produktami przed szkoleniem, jednak wole  juz teraz zainwestowac w dobrej jakosc pędzelek (np. #10 oval), bo pedzelków w tych małych zestawach nie ma ........ :(

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-08-09, 17:29:50 »
Dzieki madzia1 za odpowiedz :) No wiec tak: primer mam w pisaku z Activa, pedzel, tipsy i formy tez mam bo robie w domku tipsy zelowe.  Tak wiec zostaje mi  LIQUID,AKRYL (BIALY DO KONCOWEK I BEZBARWNY LUB ROZOWY). Jesli faktycznie masz dostep do tych niedrogich produktow to jestem chetna :P Napiszcie jeszcze prosze jakie preferujecie firmy do akryli. Goraco pozdrawiam :)

kasiek

  • Gość
AKRYL - który wybrać?
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-08-10, 08:07:38 »
pppalka IBD jest supcio, genualny i w ogóle miodzio
ja pracuje na NSI ale ostatnio mysle o przezuceniu sie na IBD
pedzla nie kupuj przed kursem, bo nie wiadomo jakim bedzie ci sie fajnie pracowało. Na poczatek lepiej wypróbować kilka i wybrac ten naj naj
Dobry pędzel to podstawa naszej pracy