Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216580 razy)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-04-07, 09:27:16 »
Natka ..... doszkalanko by ci się na 10000%%% przydało, jeśli nie masz możliwości dojechania do pani Emili lub Sylwi z łodzi to zajżyj na ef w zakładke dystrybutorzy i znajdz kogoś kto zajmuje się niedaleko ciebie szklolnkami.
Chociaż sądze, że najlepiej uczyć się od najlepszych ......... ja już zbieram pieniążki na doszkalanie u p Emili, jest świetna w ty co robi, a jak masz dostęp do gazety Paznokcie możesz zobaczyć jej pracę. Polecam!!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-04-07, 09:44:30 »
Cytat: "liria"
Natko .... nie wiem skąd jesteś ale w czerwcu w wawie będzie super doszkolanko u Sylwi
zapraszam


dokladnie na temat czego ???

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-04-07, 09:49:01 »
zagadnienia z metody UV
akryl i żel kolor

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-04-07, 10:13:42 »
z tego co wiem to warsztaty u Sylwii sa na temat akrylu i zelu.
Ja robie w najblizszym czasie juz drugie moje warsztaty, zapraszam Was serdecznie, na pewno bedzie milo (ostatnio bylo super).
Jezeli chodzi o doszkolenie to powinnas wybrac sie do kogos kto jest instruktorem Christrio bo nie kazdy instruktor jest akrurat instruktorem Christrio. Ja zdawalam egzamin u wlascicielki firmy Christrio- Christiny Le i w przyszlym tygodniu jade na kolejne doszkolenie (wiedzy nigdy nie za malo:) ).
Dziekuje za taka opinie o moich pracach.
pozdrawiam
Emilia

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-04-07, 10:21:56 »
do tej pory jeszcze nie uczestniczylam w zadnych doszkalankach ale chetnie bym sie wybrala
szczerze to ostatnio niebardzo mialam czas sledzic na temat szkolen
a podzielam twoje zdanie i chcialabym dalej sie rozwjijac w tym zawodzie
nauki nigdy dosc tym bardziej ze coraz bardziej rynek sie rozwija produkty metody itp
szkolenie skonczylam na tyle niedawno ze niewiele sie zmienilo a ja mialam czas na osobista praktyke ale cos mnie znow ostatnio nachodzi na szkolenia trzeba sie rozwijwc nie???  :groupjump:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-04-07, 10:21:59 »
pani Emilio, co gdzie kiedy z Pani warswztatami, bo ja bardzo chętnie  :lol:  :lol:  :lol:

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-04-07, 10:32:57 »
tak uwazam, ze przez cale zycie trzeba sie rozwijac, uczyc. Ja jestem juz instruktorem kilku firm a wciaz jezdze na szkolenia zeby zawsze cos udoskonalic.
Termin, cene i program moich warsztatow napisze pod koniec tego albo na poczatku przyszlego tygodnia. Moze tak byc? Ze wzgledu na zaistaniale okolicznosci nie dam rady tego zrobic teraz, nawet nie chce.
Warsztaty na pewno beda odbywac sie w Bydgoszczy, sa 2-dniowe (weekend). Cena jest juz z noclegiem i obiadkami w pierwszy i drugi dzien.

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-04-07, 10:47:10 »
byloby swietnie gdybym mogla Was zobaczyc:) ostatnio mialam warsztaty na poczatku lutego i naprawde Dziewczyny byly bardzo zadowolone. W sobote mialysmy zel i zel kolorowy, wieczorem iprezke do rana a w niedziele akryl i akryl kolorowy.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-04-07, 10:51:04 »
to ja chyba wczesniej bede musial na szkolenie z akrylu pójść ......... bo ja to żelkowa jestem  :(

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-04-07, 11:00:00 »
czekam  z niecierpliwoscia na dokladniejsze info na tej stronie ??? czy ef??
chetnie bym uczestniczyla niewiem tylko czy dam rade postaram sie
rowniez chetnie chcialabym sie spotkac z osobami z forum a juz cszczegolnie z toba emilko i twoimi umiejetnosciami poszkolilabym sie wiec czekam na info z wielka niecierpliwoscia bede wyszukiwac cie na forum  :groupjump:

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-04-07, 11:07:12 »
na tym forum na pewno tez napisze:)
Ciesze sie, ze chcecie sie ze mna spotkac:)
Jak na szkolenie z akrylu to zapraszam do mnie, hii hiii. Moze o jakiejs znizce pomyslimy jak na jedno i drugie chcesz przyjechac.

Pozdrawiam
Emilia

P.S. moze w przyszlym tygodniu na stronie EF (bo tutaj niesttey nie ma galerii) umieszcze zdjecia z ostatnich warsztatow bo jak narazie to sa tam tylko z mojego pokazu a z warsztatow jeszcze nie ma.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-04-07, 11:17:57 »
jak tylko sie ukaza na pewno obejrze bo cos czuje ze bedzie co ogladac
na pewno sie nie zawiode czekam z niecierpliwoscia achhhhhhh te paznokcie to juz mi powoli spedzaja sen z powiek ale cos ostatnio nawrucila wena tworcza bo ostatnio cos mialam z naia klopoty
 :)
do przeczytania badz napisanie emilko i wszszszyyysstkie forumowiczki :P

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-04-07, 19:17:39 »
Mam jeszcze pytanie odnosnie lamp. Z mojej nie jestem zbytnio zadowolona i jak tylo bede miala wiekszy przyplyw gotowki  :D  to bede chciala sobie kupic. I prosze Was powiedzcie mi na co trzeba zwracac uwage przy zakupie lampy. Bo chyba to czy ma 4 czy 5 zarowek to chyba ba akurat nie jest wazne? A moze wlasnie jest? Prosze powiedzcie mi na co zwracac uwage.    :bubble:

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-04-07, 19:37:03 »
Na moc pojedynczej zarowki... przewaznie lampy maja albo jedna zarowke 4 watt alebo 9 watt jesna lub wiecej. Jesli wiesz ze nie nedziesz uzywala zeli utwardzanych w zarowce 4 watt(np esn i ibd) to polecam lampe 9watt. Im wiecej zarowek tym lepiej i wygodniej poniewaz ilosc zarowek nie zwieksza mozby swiatla lecz wieksza powierzchnia jest przez nie oswitlona dlatego przy wiekszych lampach masz pewnosc ze sie zel dobrze utwardzi np na kciuku. W malej lampie musisz utwardzac kciuki osobno.

Zwroc jeszce uwage czy ma wylacznik i jaki.Bo jesli bedzie mial np 2 min a zele beda sie utwardzaly 1 min i 3 to i tak bedziesz musiala ze stoperem pracowac wiec dobrze sie zastanow czy taki wylacznik tylko cie nie udreczy hihi. Sa takze lampy ktore maja wylacznik na gdzie mozesz sobie ustawic czas w jakim ma sie wylaczyc.

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-04-07, 21:36:44 »
ja mam lampe z jedna zarowka, otwarta i jestem bardzo zadowolona. dzieki temu moge formowac paznokiec jak chce i kiedy chce, widze jak klientka trzyma reke czy prawidlowo czy nie. Jezeli popsuje mi sie jedna zarowka to wymieniam jedna a nie 4.