Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216588 razy)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-04-06, 16:00:44 »

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-04-06, 16:02:02 »
Natko .... nie wiem skąd jesteś ale w czerwcu w wawie będzie super doszkolanko u Sylwi
zapraszam

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-04-06, 16:05:06 »
Witaj!
ja polecam Tobie jednofazowe Christrio, z tanszych i dobrych 3-fazowych polecam ESN. :)
ja rowniez orgaznizuje doszkolenie, zapraszam.
pozdrawiam serdecznie
Emilia

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-04-06, 16:05:31 »
Dzieki ale jestem ze Ślaska wiec chyba raczej sie nie zjawie( choc naprawde bym chciala). I jeszcze raz dzieki za odpowiedzi.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-04-06, 16:12:50 »
Do Aguś!!!
Czy jak pisalas o zelu  z NSI  to chodzilo Ci o ten

http://www.euro-fashion.com.pl/skleppliki/opis.php?id=4617&nr_rodzica=29

bo nie widze czy to jednofazowy. I tam pisze ze jest on z ESN, a innego Base gel nie znalazlam na tej stronie a chce sobie zamowic. Przepraszam jesli moje pytania denerwuja ale jestem poczatkujaca i jeszcze nie lapie sie w tych wszystkich zelach.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-04-06, 18:45:22 »
ja sądzę, że Agusi cgodziło o ten:

http://www.euro-fashion.com.pl/promocje.php

i nie przejmuj się ........ tutaj jesteśmy po to, aby sobie nawzajem pomagac :lol:  :lol:  :lol:  :wink:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-04-06, 18:56:01 »
Ojejku ale ten jest drogi z koszrem przesylki to wyjdzie prawie 200zl.
No to ja juz nie wiem o ktory chodzilo Agusi jak o ten co mi podalas stronke to chyba sobie na niego nie bede mogla pozwolic ze wzgl finansowych       :cry:  Agusia jak zajrzysz tu jeszcze to prosze napisz o ktory ci chodzilo.

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-04-06, 20:08:16 »
Co do nsi to chodzilo mi wlasnie o ten co podala liria. Wcale nie jest ona tak kosmicznie drogi zwlaszcza jesli wezmiesz pod uwage to ze kupujac opakowanie 30 gramowe otrzymujesz 15g zelu bialego gratis!!!

Jesli jestes zainteresowana innymi zelami to poprostu wchodzac do sklepu wejdz na zakladke producenci(poniewaz jest tam kompletna lista dost produktow) i zaznacz sobie firme ktora Cie interesuje a przejzysz sobie calą oferte.
Tam tez znajdziesz zele nsi w mniejszych opakowaniach... jesli jednak jest on nie na Twoja kieszen to proponuje christrio a na pewno bedziesz zadowolona. 14g Christrio kosztuje chyba 78 natomiast nsi 99zl.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-04-06, 23:41:25 »
Dzieki Aguśka. Ijeszcze jedno amatorskie pytanko :wink:  
Ogladalam oferty wiekszosci producentow i mam niestety problem z tym ktory zel jest jednofazowy a ktory 3fazowy :cry:  Nie mialam nigdy zeli z Christrio i nie wiem wlasnie ktory jest jednofazowy, powinni (dla takich malo zorientowanych jak ja) pisac prosto zel jednofazowy czy 3fazowy.  Zdecydowalam sie zakupic jakis zel jednofazowy z Christrio bo widze ze ta firme kazdy poleca to musi w tym cos byc. Mam nadzieje ze i tym razem mi pomozecie. NIEUSTAJACE POZDROWIENIA.  :D

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-04-06, 23:44:55 »
Zele Christrio sa wlasnie jednofazowe.
Jak wejdziesz na opis danego produktu to tam jest napisane jaki to zel. :lol:
Christrio ma jeszce zel bazowy(ale nie jest on wymagany) i zel wykonczeniowy-Permatop i Brush on gel
Do przedluzania sluzy clear gel lub natural gel

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-04-06, 23:46:27 »
I jeszcze jedno. Przy zakupie zelu skad mam wiedziec czy potrzeba jeszcze na koniec zel nablyszczajacy. Bo niektore jednofazowe sie blyszcza a niektore niebardzo. Czy zalezy to od firmy czy od rodzaju zelu. Czy jest jakis sposob aby to poznac?

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-04-06, 23:48:48 »
Cytat: "Natka-w"
I jeszcze jedno. Przy zakupie zelu skad mam wiedziec czy potrzeba jeszcze na koniec zel nablyszczajacy. Bo niektore jednofazowe sie blyszcza a niektore niebardzo. Czy zalezy to od firmy czy od rodzaju zelu. Czy jest jakis sposob aby to poznac?


Dla uzyskania pieknego polysku jednak leiej wykonczyc zelem nablyszczającym.(jesli chodzi o jednofazowe).
Natomiast przy trojfazowych wykonczenie jest wymagane.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-04-06, 23:48:52 »
Czy li teraz wiem ze wszystkie zele Christrio sa dla mnie.  :D  :D  :D  :D  :D  
Pozostaje mi tylko problem polysku.
AGUŚ JESTES NAPRAWDE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-04-07, 09:16:23 »
No wlasnie zgadzam sie z Toba Iiria. Jezeli sie placi to powinno byc przynajmniej wszystko poprawnie wytlumaczone. I z tego co wiem to kazde szkolenie rozpoczyna sie od omowienia budowy paznokcia, a u mnie szkolenie zaczelo sie od slow: " witam wasz panie, jestescie sluchaczkami studium kosmetycznego to na pewno mialyscie omawiana budowe paznokcia, to moze pominiemy to i przejdziemy do konkretow". To brzmialo mniej wiecej tak. No i jak mozna pozniej pozytywnie mowic o danej firmie?

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-04-07, 09:20:10 »
masz racje Natka, ja zawsze szkolenie zaczynam od podstaw obojetnie czy ktos jest kosmetyczka czy nie.
Mysle, ze bedziesz zadowolona z Christrio:) powodzenia!
Ale uprzedzam zebys sie nie denerwowala bo zele Christrio sie troszke inaczej zachowuja niz inne zele. Najlepeij to jakbys przeszla doszkolenie z zeli Christrio, kosztuje ono 300zl a naprawde bardzooo duzzzooo pomaga.
pozdrawiam, powodzenia
Emilia