Autor Wątek: LAMPA UV - którą wybrać?  (Przeczytany 154120 razy)

Aguś

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-06-12, 13:24:24 »
Ja mam te lampe z activ i swietnie sie sprawdza, jest duza i naprawde wygodna :wink:

Gość

  • Gość
lampa UV 7 watowa
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-10-24, 17:04:30 »
Czesc Dziewczyny!Teraz to sie wystraszylam! :? Miesiac temu kupilam na targach w Mediolanie lampe z LCN CL100 ,na jedna zarowke o mocy 7wat.Jak ja ogladalam to myslalam,ze rozni sie tylko dlugoscia zarowki,a teraz czytam Wasze posty i nie wiem co mam robic.Czy ona ma za mała moc?Pracuje na Christrio.Czy Waszym zdaniem powinnam zmienic lampe? Jak narazie zauwazylam,ze jesli paznokcia sie trzyma pod lampa naprawde prosto to jest wszystko w porzadku, ale pare razy zdarzyly sie boczki troche matowe.Nie wiem co robic.Pomozcie. :(

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-10-24, 17:47:42 »
z tego co mi się kojarzy,to christrio utwardza się w 9 watach,zatem ta lampa moze być zbyt słaba.

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-10-24, 18:20:44 »
I tego sie wlasnie balam :cry:  dzieki Darianna

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-10-24, 18:24:39 »
nie chce zaczynac nowego watku wiec zapytam tutaj :)  własnie zdażylo mi sie 2 razy ze żeliki wyszły mi matowe, a lampe mam od 3 miesiecy i wcale nie pracuje na okrąglo, wiec czy wystarczy żebym dogrzewała paznokcie dodatkowe np.2min? lampe mam z actiwa,zele tez i grzeje je 2 i 3 warstwe po 4min.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-10-24, 22:00:10 »
sądzę,ze matowy żel u ciebie nie wynika ze zbyt krótkiego czasu utwardzania,ale sposobu nakładania żelu nabłyszczającego.
Pamiętaj,że zel kurczy się pod lampą i jesli warstwa którą nałożysz będzie zbyt cienka,to zostaną na paznokciu łyse placki.
Duże znaczenie ma takze płyn do przemywania którego używasz.Niekiedy użycie innego płynu może spowodowac zmatownienie się zelu.
Zakładam oczywiscie,że żarówki masz ok.

Gość

  • Gość
JAKA LAMPA UV-PROSZĘ O POMOC ;O)
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-11-15, 13:51:01 »
dopiero wprawiam sie w sztuce przedłużania paznokci metodą żelową, skończyłam kurs :oops:  i chciałam zakupić lampę UV, tyle że oferta jest szeroka  8O a nie wiem jaką wybrać??? może jesteście w stanie mi coś poradzić  :wink: dziekuje za pomoc  : bukiet :  i pozdrawiam

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-11-15, 14:39:42 »
Z wielu dyskusji wynikło, że wystarczy tania lampa z Allegro tylko do niej dokupić trzeba porządne żarówki Philipsa albo Sylvania, to koszt ok. 130 PLN. Tylko uważaj podobno lampy sprzedawane na Allegro przez firmę Gabriell mają jakieś inne żarówki i obsadki do nich. Pasują do nich tylko ich żarówki. Kilka osób się tak nacięło, między innymi ja heh.. co prawda jeszcze na swojej lampie nie sprawdzałem no ale w tej chwili nie wydam ponad 100 żeby się dowiedzieć, że mogę sobie te żaróweczki wsadzić... :| jeszcze by zaświeciły ;)
Tak jak pisałem wystarczy tania lampa aby żarówki dobre. No chyba, że potrzebujesz bajerów np. suszarki do paznokci od razu w lampie lub żeby lampa miała jakiś bajera design. No i fajnie by było jakby lampa miała wysuwany spód, wtedy łatwiej ją czyścić.

Pozdrawiam
Mako :twisted:

Dopisek.. piszę oczywiście o lampie tunelowej :)
Devil may cry...

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-11-15, 14:53:49 »
Poecam nowe lampy tunelowe UV Perfect Lady. Umożliwiają umieszczenie wewnątrz tunelu całej dłoni, 4 podwójne żarówki; wewnętrzne lustro koncentrujące promienie UV; wyłącznik czasowy; wysuwany spód. Cena 380zł

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-11-15, 15:09:31 »
Zalezy jak pracujesz- jezeli chcesz jeżdzic do klientek, to lepsa bedzie mniejsza lampa na 4 palce - kciuki utwardza sie osobno- jezli bedziesz miec "stacjonarną" prace, to mozesz kupic tunelową z 4 żarówkami.
zaletami tunelowej jest mozliwośc utwardzenia 5 paznokci na raz, ale jest duza.
Kupując na allegro zwróc uwage na czasowy wyłącznik- musi byc mozliwośc włączenia na tryb ciągły świecenia.
No i te nieszczęsne lampy z Gabriela  :pfff:  uważaj na nie, bo jak pisał mako później musisz kupować tylko ich żarówki....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-11-16, 08:16:59 »
bardzo Wam dziękuje dziewczyny  :kiss: , nawet zajżałam na allegro i znalazłam wszytsko zgodnie z poradami :lol:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=70831486 wysuwany spód, cztery żarówki, wyłacznik czasowy...chyba będzie dobra...

Aguś

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-11-16, 09:16:42 »
Mam taka lampe i jest dobra- o ile ta jest w dobrym stanie a swietlówki nie sa juz znacznie zuzyte(niestety ja w to co pisza na allegro to nie wierze) to mozna mniemac iz 200 zl to dobra cena. W ef oraz activ lampa kosztuje 330zl.

Tu masz o rodzajach lamp:
http://www.kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=797&highlight=lampa

Jesli ciekawi cie ten temat to przeszukaj jeszce forum- na wyszukiwarce na górze strony wpisz haslo-lampa a znajdziesz inetesujace cie tematy

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-11-16, 10:24:29 »
dziękuje Aguś  :groupjump: już teraz rozkminiłam sprawę, lepiej kupie taka lampe ale nową bo faktycznie 100-150zł to znowu nie taki duży wydatek a przynajmniej bedzie z gwarancją. buźka

Gość

  • Gość
Która lampa lepsza?
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-02-14, 17:05:36 »
Witam. Wiem , że na temat lamp już było ale proszę specjakistki o krótką odpowiedź(wysrarczy 1 lub 2)  :D  którą z tych dwóch byście wybrały(chyba, że nie warto żadnej).
Proszę pomocy bo za kilka dni kupuję i niewiem którą:
1) http://allegro.pl/show_item.php?item=85718236
2) http://allegro.pl/show_item.php?item=85718219
Dzięki i pozdrawiam.   :)

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-02-14, 20:18:39 »
Anusia a widziałaś komentarze o nich?
Co do lamp to obie są OK na pierwszy rzut oka ale wiem,że niektóre lampy nie działają z firmowymi żarówkami,np.Philips,Sylwiana,Ocius więc będzisz wtedy zdana na wątpliwej jakości żarówki bez nazwy,które są słabsze i krócej działają.