Autor Wątek: LAMPA UV - którą wybrać?  (Przeczytany 154113 razy)

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« dnia: 2005-04-18, 21:38:36 »
dziewczynki czy mozecie mi powiedzieć na jakich lampach pracujecie?
Jaka jest opinia Lampy BASIC ONE z Christrio?

pozdrawiam :P

emiliaj

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-19, 08:02:28 »
jedna z najlepszych lamp, swietnie utrwardza, mozna formowac krzywa C paznokcia, patrzec jak klientka trzyma dlon, zajmuje niewiele miejsca, ma sliczny fioletowy kolor i w ogole jest super:) sama na niej pracuje, polecam!

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-19, 10:17:36 »
moze zajrzyj na stronke ef i tam zapoznaj sie z oferta na lampy znajdziesz tam tez opis do kazdej z osobna

a jaka ma byc domowa ?? podreczna z wylacznikiem bez ??? 9 v 4 v

a jakiego zelu wogole uzywasz

na raty na www.udanezakupy.pl lampy i nie tylko - sprzet
oraz www.ekertnails.prv.plco prawda mam katalog i ciekawe te lampy ale na stronce tez zapewne cos znajdziesz

powodzenia

kasiek

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-19, 10:17:54 »
częśc dziewczyn ( i ja wśród nich) mamy lampy z allegro  ... i nie powiem ze nie jestem zadowolona, na początek cięzko tyle pieniędzy wydać na super, extra i delux lampe.

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-19, 17:33:38 »
jestem poczatkujaca i narazie potrzebuję lampy do własnych celów..
na allegro troche boje sie kupować..chociaz ceny sa niższe. :roll:

Aguś

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-19, 17:55:33 »
Abra znam kogos u kogo kupisz tanie lampy i jest to osoba zaufana... jesli chcesz kontakt to napisz na priva :wink:

Gość

  • Gość
lampa UV
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-08, 10:54:29 »
Witam serdecznie :wink: skonczylam kurs trzy dni temu ,uczylam sie metoda zelowa ,fiberglas oraz akryl :lol: uczylam sie tylko na zelach firmy La femme i bardzo bylam zadowolona  :)
Lecz moj problem polega zakupu lampy :cry: myslalam ze lampa jak to lampa kazda jest dobra !!!!!
Myslalam o zakupie lampy na allegro jest bardzo duzy wybor...lecz moja Pani Lucyna dyplomowana specjalista d/s szkolen odradzila mi ,poniewaz bede pracowala na zelach tej firmy ,a lampy z allegro nie utwardzaja podobno zelu z tej firmy......czy to prawda,ze po utwardzeniu zelu jak go przemyje bedzie sie ciagnal!!!!! :oops:
Kazano mi kupic lampe z tej firmy ze sa bardzo dobre lecz sa bardzo drogie :idea: co mam zrobic pomozcie bardzo prosze  :?  :wink:

emiliaj

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-08, 11:50:03 »
Witam!
Niestety nie przepadam za firma La famme i mysle, ze po jakims czasie zauwazy pani roznice jak zacznie Pani pracowac na innych produktach.
Ja pracuje na zelach Christrio i jestem bardzo zadowolona. A jezeli chodzi o lampy to fakt na allegro nie zawsze sa dobre. Co do tego, ze musi Pani kupic lampe z LF niekoniecznie. Poprostu ilosc wat musi byc taka sama jak w lampie la famme. Bo sa lampy 6 i 9 watowe. Do christrio potrzeba np 9 watowa.

Gość

  • Gość
lampa UV
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-08, 12:04:43 »
Dziewczyny czytam o lampach uv i mam straszny zawrót głowy od tych wszystkich informacji.Doradźcie mi jaką kupić lampe.Bardzo podoba mi się lampa basic one ,ale to jest 9.Czy lepsza jest jakaś tunelowa 36 ,jestem już całkiem głupia.jaka to różnica?Czy to ma jakieś znaczenie?Mój brak wiedzy wynika może z tego ,że jestem zupełnym laikiem.Dopiero wybieram się na kurs EF , ale chce sobie wcześniej kupić parę produktów i zbieram różne ciekawe informacje. :roll:

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-08, 14:46:55 »
w ef jest promocja lampa ENF 9 w za 188  :D
tunelowka 4X9 240  super promocja  :D  8O
sa rozne lampy o roznej mocy z wylacznikami to w zaleznosci kto co woli obydwie sa dobre ale tunelowka chyba tronke lepsza ach ta moc dzialania i obszar zamkniety  moze najpierw idz na kurs i po nim kup lampe

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-09, 08:41:16 »
ALe ta w E ma w srodku jako odblask folie AL, czy nie sa lepsze takie z lustrem? Jakie sa Wasze opinie?

Gość

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-09, 14:02:37 »
co do opcji z ta lampa koniecznosci tej firmy akurat nie widze ja np szkolenie konczylam na jednej firmie a pracuje na produktach innej

kasiek

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-05-09, 14:33:18 »
a ja mam lampe z allergro i jest thebesciacka ................. i nie zamienilabym jej
a co d LF ja sie z Emilia zgadzam ze sa lepsze firmy
ale to kwestia gustu

Aguś

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-05-09, 17:54:21 »
Lampy dziela sie na:
-male- jedna swietlowka 4,6,8,9 wattowe
               /zamkniete
               /otwarte
-wieksze- 2-5 swietlowek 9 wattowych
/zamknięte

Rodzaje swietlowek:
-4,6,8,9 watt

Swietlowki roznia sie tez miecy soba jakoscia na co powinnysmy zwrocic uwage kupujac nowe do ich wymiany oraz czy nie sa juz zuzyte czyli maja takie czarne pierscienie na obwodzie.

Cechy lampy malej:
-maja objetosc i waga(np do przenoszenia)
-wymieniasz tylko jedna zuzyta swietlowke
- nie uwtardzisz w niej calej dloni( z reguly utwardza sie 4 palce plus kciuk osobno)
-powinna posiadac lustra
-odleglosc swietlowki jest mniejsza od paznokcia niz w wiekszej lampie
-jest tylko jeden punkt swietlny dlatego w pewnych miejcach lampy zamknietej zel moze sie gorzej utwardzic jesli klienka zle trzyma reke(palce)
-w lampie otwartej mozesz kontrolowac jak klientka trzyma palce

Cechy lampy duzej:
-jesy wieksza
-jesli swietlowki sie zuzyja to nalezy je wymienic wszystkie
-mamy wiecej punktow swietlnych przez co wieksza powierzchnia lampy jest oswietlona( przy wiekszej il swietlowek nie zwiksza sie moc lampy poniewaz swiatlo ma nadal to samo natezenie)
-wygodnie sie w niej utwardza od razu calą dlon poniewaz cala dlon jest oswietlona(przewaznie lampy 4 swietlowkowe maja top(pokrywa) w ksztacie lukowatym i tak rozmieszczone sa swietlowki)
-nalezy zwracacuwage jak klientka trzyma kciuk by byl dobrze oswietlony i by zel nie splywal(w tym celu mozna go "zamrozic"-jest to zastyganie zelu  w lampie w ciagu ok 10-20 sek, zel zastyga ale nie jest jeszce utwardzony)
-przewaznie posiadaja czasowe wylaczniki jakich nie maja male lampy

Generalnie zele wymagajace slabszej swietlowki moga byc utwardzane w mocniejszej jak i wiekszej lampie. Na odwrot moga byc problemy poniewaz zel 9 wattowy kiepsko utwardzi sie w lampie 4 watt.

Co do folii odblaskowej a luster. :wink:  Lustra sa tez przewaznie z blaszki (a nie lustra szklanego) wiec mysle ze ich rola jest bardzo podobna. Natomiast te blaszke latwiej sie poprostu czysci choc zostaja na niej slady odciskow. :wink:

kasiek

  • Gość
LAMPA UV - którą wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-05-10, 09:13:55 »
Agus ........... jestes boska, jak zawsze pelna i wyczerpująca odpowiedz, ja z mojej strony dodam ze używam tunelówki bo nie musze caly czas kontroowac co klientka z raczka wyczynia, a czasem wyczynia bardzo dziwne rzeczy hehehe
ale nadal utwardzam 4 +1, bo z kciuka zawsze mi toche splynie jak 5 wkladam