Autor Wątek: depilacja bikini a podraznienia  (Przeczytany 62057 razy)

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #210 dnia: 2018-02-19, 11:41:50 »
Ja miałam mega podrażnienia w okolicach bikini jak stosowałam maszynkę. Ta metoda była zdecydowanie nie dla mnie. Potem przez kilka tygodni po użyciu leczyłam się z podrażnień i nawet nie myślałam o założeniu wyciętych majtek z bikini...
Takie same rezultaty dawała depilacja woskiem ( zazdrościłam dziewczynom które mogą sie na coś takiego zdecydować i coś takiego nie przynosi u nich negatywnych konsekwencji.....).
Polecam laser. Trochę to kosztuje ale otrzymujemy całkowitą gładkość i to na długo
http://chirurg-plastyczny.com.pl/jakie-efekty-daje-depilacja-laserowa/
« Ostatnia zmiana: 2018-03-12, 06:49:08 wysłana przez your »

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #211 dnia: 2019-11-18, 11:30:53 »
Witam. Jak najbardziej podrażnienia i stan zapalny znikają po zabiegach depilacji laserowej. Praktycznie po pierwszym zabiegu widać sporą różnicę. Wynika to z rzadszego golenia maszynką.
Pozdrawiam Salon Olwin

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #212 dnia: 2020-03-06, 11:45:27 »
Słabe..... Sama kiedyś stosowałam wiele plastrów ale jest tutaj kilka minusów

Po pierwsze depilacja taka jest mało skuteczna i zawsze zostawały mi jakieś włoski

Po drugie jest to bolesne

Po trzecie zostaje na skórze wosk który trudno jest usunać potem samodzielnie

Tak jak koleżanka powyżej bardzo polecam depilację laserową, ale dobrze jest zorientować się o laser. IPL nie polecam bo jest to jedynie depilacja światłem i nie daje trwałych efektów, o wiele lepszy jest tutaj polecany light sheer, mają w najlepszych gabinetach. https://selectbeauty.pl/blog/depilacja-laserowa-co-warto-o-niej-wiedziec/

Polecam serdecznie bo jestem bardzo zadowolona z rezultatów.
« Ostatnia zmiana: 2020-03-09, 12:16:03 wysłana przez Cytryna »