Autor Wątek: depilacja bikini a podraznienia  (Przeczytany 62007 razy)

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #180 dnia: 2009-08-07, 09:20:15 »
ja robie depilacje bikini woskiem cieplym i nigdy nie mialam zadnych problemow,klientki zadowolone ze sprawnie i szybko ... to najwazniejsze :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline małgosia.lubczyk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #181 dnia: 2009-08-07, 09:44:54 »
właśnie: szybko i sprawnie, że nawet nie czuję żadnego bólu. a może po prostu już moja skóra jest przyzwyczajona.

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #182 dnia: 2009-08-07, 23:55:45 »
no, jak robimy depilację regularnie, to włoski się osłabiają i już tak nie piejemy z bólu :D

Offline AsiaR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #183 dnia: 2009-10-20, 17:23:37 »
Witajcie mądre dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak robię depilację bikini woskiem w pistolecie to często się zdarza, że w trakcie nanoszenia wosku ciągnie klientce skórę. Nie wiem co jest nie tak. Wosk mam nowy, czy mam cały czas go mieć podłączonego do kabelka zasilającego??

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #184 dnia: 2009-10-20, 23:24:45 »
Żeby wosk sie nie ciągnął musi miec cały czas odpowiednią temperaturę. A z jakiego wosku korzystasz?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #185 dnia: 2009-10-21, 16:58:40 »
Witajcie mądre dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak robię depilację bikini woskiem w pistolecie to często się zdarza, że w trakcie nanoszenia wosku ciągnie klientce skórę. Nie wiem co jest nie tak. Wosk mam nowy, czy mam cały czas go mieć podłączonego do kabelka zasilającego??

Dlatego uważam iż depilację bikini powinno się wykonywać woskiem w puszce. Mniej podrażnień i unikasz nieprzyjemnego ciągnięcia podczas nakładania wosku. tego typu wosk, sprawdza się zdecydowanie lepiej niż wosk w rolce.  A jesli tylko ta metoda wchodzi w grę to pamiętaj o dobrym naciągnięciu skóry, podczas nakładania.

Offline AsiaR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #186 dnia: 2009-12-04, 22:24:40 »
Depilacje robie woskiem w rolce z roznych firm, ale najczesciej kupuje w Activie. Wosk jak go wyciagam z pistoletu to ma konsystencje taka typowo lejaca sie. Naciagam skore tyle ile moge, ciezko jest dobrze naciagnac w pachwinie i glebiej.
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
Jestem poczatkujaca kosmetyczka i wasze uwagi i porady sa dla mnie bardzo cenne.
:)

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #187 dnia: 2009-12-04, 22:30:31 »
A najlepiej jest robić bikini woskiem twardym i problem z głowy :D

Kakarigeiko

  • Gość
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #188 dnia: 2009-12-07, 11:10:28 »
u nas w gabinecie sprawdza się żel aloesowy [reklamę usunięto] , nałozony po depilacji bikini łagodzi podrażnienia i nawilża, klientki są bardzo zadowolone i z reguły kupują sobie też taki żel do domu
« Ostatnia zmiana: 2009-12-08, 13:23:41 wysłana przez Ania »

Offline AsiaR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #189 dnia: 2009-12-09, 22:53:06 »
Tylko jak naciągnąc dobrze skórę w tamtych dość delikatnych o wrażliwych miejscach :(

Offline Natalia_Bis

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #190 dnia: 2010-05-18, 15:50:22 »
myslę, że jeżeli nie masz jeszcze takiej wprawy to warto zainwestować w wosk twardy, z nim nie ma problemu "ciągnięcia" skóry przy nakładaniu a klientki są zadowolone. Szkoda naszych nerwów i straconych pieniążków bo klientki po takich niedogodnościach zastanawiają się chyba nad ponownym zabiegiem?

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #191 dnia: 2010-05-18, 20:45:57 »
Tylko jak naciągnąc dobrze skórę w tamtych dość delikatnych o wrażliwych miejscach :(

To wymaga wprawy i doświadczenia. Każdy zachwala inną metodę, ale istotą jest to, aby zabieg był wykonany dobrze i to jest najważniejsze.

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #192 dnia: 2010-05-19, 13:58:27 »
Tylko jak naciągnąc dobrze skórę w tamtych dość delikatnych o wrażliwych miejscach :(

JA też używam wosku w role (azulenowego z clareny), ale zdejmuję rolkę i wosk nakładam drewnianą jednorazową szpatułka laryngologiczną :) Idealnie się nakłada i nie ciągnie się skóry, wszędzie można dotrzeć nawet do najbardziej intymnych miejsc.

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #193 dnia: 2010-05-19, 18:34:10 »
JA też używam wosku w role (azulenowego z clareny), ale zdejmuję rolkę i wosk nakładam drewnianą jednorazową szpatułka laryngologiczną :) Idealnie się nakłada i nie ciągnie się skóry, wszędzie można dotrzeć nawet do najbardziej intymnych miejsc.

Jagna ale po co się męczysz ze zdejmowaniem rolki, nie lepiej mieć taką woskownice z puszką? Ja mam taką i aplikacja bezproblemowa, wygoda pełna. A co do szpatułki to zgadzam się z Toba bo ja też tylko tak depiluję i nie zamieniłabym jej na nic innego:D

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Odpowiedź #194 dnia: 2010-05-22, 22:07:05 »
Mi w naciąganiu skóry często pomaga klientka :) Z depileve mają fajne nowe woski - film wax. Muszę je kiedyś wypróbować, bo podobno są świetne do bikini. Nie wyobrażam sobie robić bikini metodą paskową :/