Autor Wątek: hologramy  (Przeczytany 108747 razy)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-09-16, 15:25:38 »
Cytat: "caro50"
tak to juz jest z hologramami
nie wyjda ci akrylem super cienke bo jednak hologram ma troche grubosci jak jeszcze nalozy sie jeden na drugi to wogole
mi tez sie to zdaza niestety

jesli prawidłowo wszystko nałożysz(i oczywiscie szybko ),to na pewno nie bedziesz miec grubasków :)

Gość

  • Gość
cyrkonie
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-11-23, 19:44:48 »
hej:) mam pytanko odnośnie cyrkoni czy też ostatnimi czasy modnych kamieni ;) jak je zatapiacie w żel i czy dajecie na nie jakiś utwardzacz?? bo ja próbowałam właśnie z tym utwardzaczem i paznokcie straciły poprostu cały efekt :/ i jeszcze jedno, jeśli je zatopie już w żelu to czy żel pod cyrkoniami całkowicie się utwardzi?? mam nadzieje że zrozumiałyście o co mi chodzi :) i proszę o jakieś wskazówki :) z góry dziękuje i pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-11-23, 20:13:30 »
Jest kilka spsobów przykeljania cyrkonii- najprostszy- na klej do tipsów do gotowego paznokcietka.
Ja najczęściej przyklejam, je na glossa, wiem, że sa dziewczyny, które przyklejaja na uformowany paznokciec żelowy, ale przed glosse na klej, a potem jeżdża glosse dookoła cyrkonii- u mnie to sie nie sprawdza :pfff:
Podstawowa zasada jest taka zeby nie kłaśc iczego na cyrkonie i na kamienie, bo wtedy traca swój magiczny szlif i przestaja tak ładnie odbijac świato, a to cała ich uroda.....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

kasiek

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-11-26, 20:06:25 »
ja przyklejami cyrkonie na klej bo rzeczywiscie zdazyło mi się ze zel pod nimi sie nie utwardził i poodpadały  :(

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-11-26, 22:46:30 »
Cytat: "Kasiek"
ja przyklejami cyrkonie na klej bo rzeczywiscie zdazyło mi się ze zel pod nimi sie nie utwardził i poodpadały  :(


Wszystkie ozdoby, które nie przepuszczają promieni z lampy UV nie utwardza sie i nie przykleja za pomocą żelu.. Tak wiec nie tylko cyrkonie sie nie przykleją, ale również wszelkie inne ciemne ozdoby, blokujące dostep światła uniemozliwiające jego utwardzenie...
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-11-26, 23:07:02 »
Kasiu wiem, że ty masz juz duże doświadczenie i naprawdę nie chciałam Cie pouczać swoja wypowiedzią więc jeśli odebrałas to w ten sposób, to przpraszam.. napisałam te informacje dla dziewczyn, które jeszcze tego nie wiedziały, żeby sie nie martwiły że co im nie wychodzi.. Buziaki  :wink:
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

kasiek

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-11-26, 23:11:00 »
Aniu nie o to mi chodziło wczoraj nakleiłam na glosa śliczne serduszka a dzis juz ich nie mam bo mi poodpadały i został własnie nieutwardzony zel i to dla mnie miało znaczyc "własne smutne doświadczenie""
 :kiss:  :kiss:  :kiss:

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-11-27, 19:06:21 »
ja zawsze zalewam zelem i sie rewelacyjnie trzymaja
:)

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-11-27, 20:23:23 »
przylepilam wczoraj cyrkonie na nieutwardzony gloss, dobrze zabezpieczylam od strony brzegu paznokcia i nic zlego sie nie dzieje... to kwestia dobrania ilosci zelu

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-11-27, 20:28:20 »
Słuchajcie, to Wam nie odleciała cyrkonia to nie zmienia faktu, że żel pod nią został Wam nieutwardzony. Nie odpadla prwdopodobnie dlategom że utwardził sie żel naokoło niej..
Jeśli na mokry żel położy sie cos nieprzepuszczającego promieni to choćby nie wiem co, nie światło z lampy tak nie wskoczy  :wink:
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-11-27, 20:32:22 »
reakcja polimeryzacji ma taka nature, ze promieniowanie ja inicjuje i reakcja 'rozchodzi sie' poprzez drgania czasteczek... nastepuje przekazanie energii - to tak jak do wnetrza bialego budujacego zelu tez do samego spodu swiatlo nie ma jak przejsc a mimo to zel sie utwardza w calej objetosci...

nie chce tu wywolywac dyskusji z zakresu fizyki ;) ale czym mniej pod cyrkonia zelu tym lepiej bo ma szanse sie utwardzic, a jak jest duzo to pozostanie plynny i cyrkonia moze odpasc. wazne jest takze zalanie brzegow i duuuuze znaczenie ma wielkosc ozdoby - te malutkie cyrkonie dobrze sie trzymaja w zelu ale duze najlepiej klejem potraktowac i dopiero potem 'objechac' zelem dodatkowo zeby sie brzegi nie haczyly.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-11-27, 23:33:42 »
Małe cyrkonie, tak jak pisałam wczesniej, ładnie sie przyklejeja na glossa, niestety, równiez mam smutne doświadczenie z przyklejaniem duzych ozdób nie przepuszczającyh światła- duze kamienie svarowskiego, czy inne ozdoby, szczególnie ułozone jedna koło drugiej- po prostu żel pod nimi pozostał nieutwardzony i po chwili zsuwały sie z paznokcia slizgając sie na żelu....
Doświadczenie z praktyki.
Dlatego - małe- na golssa, a duze na klej do tipsów!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
w jaki sposób wtopic szkielety lisci w zel?
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-12-15, 13:34:24 »
witam serdecznie.Kupiłam sobie w drogeri szkielety lisci a raczej ich kawałki z myslą aby je wtopic w zel.Przyznaje że niebardzo mi to wychodzi kiedy chce zatopic wieksze kawałki ,odstaja końce tych lisci i niebardzo mi sie podoba uszczuplanie mojej koncepcji o wystajace czesci tego liscia.Moze któras z bardziej doswiadczonych kolezanek ma jakis sposób lub podstep na te liscie.

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-12-20, 18:41:27 »
Spróbuj przykleić liścia klejem do tipsów tak, aby nic nie odstawało i wtedy pokryj żelem...

Gość

  • Gość
wtapianie ozdób - PROBLEMY
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-01-08, 00:54:14 »
Witam, jezeli moge poradzic to niezabardzo klej sie nada :oops:  ja wtapiam liscie w zel, kazdy palec osobno i przytrzymuje patyczkiem by nieodstawal.Pozniej "hurtowo" juz zalewam zelem. Pozdrawiam Ewelina