Autor Wątek: Richevon krem pod oczy  (Przeczytany 1119 razy)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Richevon krem pod oczy
« dnia: 2020-04-27, 11:37:15 »
Czy ktoś moze stosował krem pod oczy richevon? Jakieś opinie? Szukam kremu który skutecznie likwidowałby zmarszczki pod oczami u osoby w wieku 40 lat. Albo chociaż delikatnie poprawił wygląd skóry dojrzałej. Mam wrazenie, ze krem który obecnie stosuję nie spełnia swojego zadania.
https://rudaslaska.com.pl/is,krem-pod-oczy-richevon-eye-na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-najlepszego-kremu-pod-oczy,270925,1402961.html
Piszą tutaj, ze ponoć jest dobry.
« Ostatnia zmiana: 2020-06-01, 07:21:33 wysłana przez Cytryna »

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Richevon krem pod oczy
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-05-26, 10:40:03 »
Jakbym czytała o sobie.... Niestety moim problemem też był zmary wokół oczu, ogólnie przetestowałam do tej pory masę kremów zarówno z tej niższej jak i wyższej pólki oraz wiekszość z nich jedynie delikatnie wygładziła skorę pod oczami ale nie mogę tutaj napisać, ze zlikwidowała zmarszczki.... Zastanawiałam sie nad zabiegiem, ale potem wczytałam sie w efekty uboczne tak wiec postanowiłam sobie odpuścić. Na richevon natrafilam w sumie przypadkiem bo zobaczyłam dobre opinie w rankingu i postanowiłam przetestować pod wpływam dobrych opinii. No i jest fajny. NIe mogę tutaj napisać, ze zlikwidował wszystkie zmarszczki ale w sumie jest to pierwszy krem na zmarszczki wokół oczu, ktory stosuję i który rzeczywiśćie przynosi dobre rezultaty.
Nie pozycjonujemy się!

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Richevon krem pod oczy
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-05-26, 14:39:29 »
Richevon jest naprawde ok, kremy pod oczy stosuję od wielu lat, ten nakładam na twarz od dobrych 2 miesiecy i jeśli dalej będzie dawał takie rezultaty to z niego nie zrezygnuję, szczególnie,ze w sieci mozna upolować na dobre promocje. No i krem jest wysoko w rankingach kosmetycznych. Musisz jednak sobie uświadomić, ze na powstawanie zmarszczek ma wpływ bardzo wiele czynników. Takich jak  Jak tryb życia, dieta, papierosy czy ilość pracy przed komputerem Jeśli sie nie pilnujesz to będziesz musiała liczyć się ze zwiększoną ilością zmarszczek na twarzy.
« Ostatnia zmiana: 2020-06-02, 10:08:43 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Richevon krem pod oczy
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-10-06, 12:48:09 »
Znowu dostanę reprymendę , ale trudno. Kobietki kosmetyki to jedno, a stala pielęgnacja typu: mikrodermabrazja, zabiegi nawilżające, laser, kwasy to podstawa. W wieku 40 lat zmarszczki, które juz mamy nie znikną, chyba ze mezoterapia igłowa. Polecsm iść tez do dobrego dermatologa, ktory zajmuje sie medycyną estetyczną plus kosmetolog NIE KOSMETYCZKA po weekendowym kursie doradzi czym pielęgnować tearz i dekolt.
http://medison.info.pl/usuwanie-zmarszczek-botoksem/
« Ostatnia zmiana: 2020-11-03, 10:10:53 wysłana przez eck »