Autor Wątek: karboksyterapia wroclaw  (Przeczytany 1551 razy)

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
karboksyterapia wroclaw
« dnia: 2016-05-15, 08:00:35 »
Hej, zalozylam ten watek, bo licze na to, ze pomozecie mi podjac decyzje. Mieszkam we wroclawiu, dopiero niedawno odkrylam salony kosmetyczne i zaczelam korzystac z ofert salonow  : dance : teraz zastanawiam sie nad karboksyterapią na cialo. czy to dobry pomysl? ujedrnię tym skore? mam troche tzw. galarety na udach i skora jest nieprzyjemna w dotyku  :sad: a pytam o karboksyterapie, bo w salonie obok mnie (Coco-time) jest promocja 5 zabiegow za 6 stów, to okazyjna cena, wczesniej nawet nie patrzylam w cenniku na te zabiegi, bo uznalam, ze to nie na moj portfel. a teraz- jest to w zasiegu reki, wiec uznalam, ze moze warto sie zdecydowac  ;D jak radzicie?
« Ostatnia zmiana: 2016-05-17, 17:59:32 wysłana przez katarynka »

Offline migdallena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: karboksyterapia
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-05-16, 07:45:11 »
karboksyterapia to mega popularny zabieg, bo jest skuteczny- polega na podskornym wstrzyknieciu dawek CO2, co powoduje zwiekszenie przeplywu krwi, a krew transportuje tlen, skladniki odzywcze. i dzieki temu skora wyglada lepiej  :cool: wiec uwazam, ze nad skutecznoscia i wartoscia tego zabiegu nie masz sie co zastanawiac  :nonono: gdzie jest ten salon? bo pakiet, o ktorym piszesz to musze przyznac spora okazja  :-D jestem stalą bywalczynią gabinetow medycyny estetycznej, wiec chyba musze nadrobic zaleglosci i zawitac do : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-05-16, 15:33:28 wysłana przez Tomek »

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: karboksyterapia wroclaw
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-05-17, 18:01:51 »
hm, nie wiem czemu moderatorzy edytowali mój post, to nie miała byc reklama, zalozylam tutaj konto i ten watek, by uzyskac pomoc co do zabiegu, bo trafilam na okazyjna cene w salonie w swojej okolicy  :wink:
@migdallena- robilas kiedys karboksyterapie? jestem ciekawa po jakim czasie sa efekty, bo przyznaje, ze juz sezon wakacyjny za pasem, a skora mojego ciala pozostawia wiele do zyczenia  :roll:

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: karboksyterapia wroclaw
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-04-16, 13:16:47 »
Witam
Śmiało mogę potwierdzić, że na luźną skórę nie bedzie skuteczniejszego zabiegu niż karboksyterapia. Jest tym bardziej rewelacyjna, że efekty są duże i szybko widoczne.
Pozdrawiam Salon Olwin