Autor Wątek: depilacja bikini a podraznienia  (Przeczytany 61991 razy)

Gość

  • Gość
depilacja bikini a podraznienia
« dnia: 2007-02-26, 09:41:09 »
ostatnio trafila do mnie pani po depilacji bikini i sie okazalo ze nie ma super gladkiej skory szczegolnie w pachwinach sa jakby takie czerwone pryszczyki mi sie wydaje ze to nie jest za sprawa np. odrastajacych wloskow bo reszta skory wyglada normalnie. moze wiecie od czego tak sie moglo pojawic


dodam jeszcze ze klientka mi powiedziala ze zawsze tak ma po depilacji bikini czy jest to od razu po samej depilacji czy pare dni pozniej

nie wiem co dla niej doradzic :( pomozcie

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-26, 10:10:12 »
Tak to czasami bywa z bikini
szczególnie ze to miejsce jest podrażaniane przez majteczki
Pomaga na podrażanienia maść Cutivate
z tym ze jest wydawana na recepte

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-26, 10:24:12 »
Może po usunięciu włosków powstało zapalenie mieszków włosowych...czasami jest ono wynikiem braku odpowiedniej dezynfekcji w gabinecie, czasem niedostatecznej higieny stosowanej przez klientke...a czasmi skora jest na tyle wrażliwa, że bardzo czesto reaguje takim stanem zapalnym.

Ja po każdej depilacji woskiem nakładam preparat łagodzący , a potem na suchą już skórę wykonuję d`arsonvalizację. Jeżeli skóra jest bardzo wrażliwa nakładam maść z witaminą E i naświetlan soluxem z niebieskim filtrem ...a do stosowania w domu polecam Folisan, ktory działa powierzchniowo złuszczająco, co umozliwia normalne odrastanie włosa ( nie wrasta) i pomaga regenerować tkanki.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
depilacja bikini
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-26, 21:44:58 »
Czasem taki objaw sie pojawia, pytanie tez czy depilacja byla wykonana prawidlowo, nawet jesli nie ma wrastajacych wloskow.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
depilacja bikini
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-07-21, 15:10:59 »
A ja chciałabym uzyskać od Was informacji na taki temat-robicie klientce depilację woskiem- okolice bikini.Klientka jest pierwszy raz na zabiegu i liczy na to że usuniecie jej wszystkie włoski a te włoski nie chcą wychodzić :) .Co robicie?Czy macie jakieś metody lub jakiś sprawdzony wosk do depilacji bikini.Dodam że niestety nie mam wosku w puszce
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline karla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
depilacja bikini
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-07-29, 09:45:59 »
obstawałabym za zapaleniem mieszków włosowych

Offline Kaczucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
depilacja bikini
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-01-14, 16:09:31 »
Witam, mam pytanie co sądzicie o fryzurkach intymnych? Czy któraś z Was wykonuje może depilacje miejsc intymnych za pomocą szblonow (lub na zero)? Jeśli tak to możecie sie wypowiedzieć w jaki sposób sie to robi i czy są kobitki chętne?  :wink:
Pozdrawiam
      
      Dodane po 40 godz. 42 min.:
                     Czy naprawde w gabinecie nikt nie używa do depilacji miejsc intymnych szablonów ( nie ma chetnych na zmiane kolorow włosów  :lol:  albo miec ciekawy wzorek np serduszko, gwiazde itp) ? Słyszałam ze w innych panstwach jest to bardzo popularne np w walentyni  :P
Slyszalam ze nie jest to aż tak skomplikowane: odrysowuje sie wzorek przez szablon, depiluje sie to miejsce z grubsza przypominający rysunek a pozniej wykancza penseta  :roll: - chyba bede musiala sama wyprobowac na sobie  :lol:
Pozdrawiam

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
depilacja bikini
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-01-14, 16:18:25 »
W Anglii nawet peruczki robią na te miejsca. ;) Widziałem swego czasu na kanale Club w jednym programie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
depilacja bikini
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-01-14, 16:54:40 »
Cytuj
przypominający rysunek a pozniej wykancza penseta Rolling Eyes

Oj to musi być bolesne, już sama okolica bikini jak boli.
Też słyszałam, że wzorki są bardzo modne, ale u nas chyba jeszcze nie jest to tak bardzo popularne ponieważ wydaje mi się, że jesteśmy trochę wstydliwi 8)
دوبدوا

Offline Kaczucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
depilacja bikini
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-01-14, 17:16:41 »
Zapewniam Cie Mimi, że wyrywanie pożniej pensta nic nie boli ponieważ miejsce jest juz tak obolałe ze takie małe wyrwanie to pikuś  :lol:  
a ja sie właśnie zastanawiam nad tym żeby powoli przekonywać klientki do małych eksperymentów  :twisted:   zapewne byłyby same młode dziewczyny  :wink:
 tylko zastanawiam sie jak to jest z tą depilacja na zero czy takie cos można wykonać? Bo w końcu skóra musi być dobrze naciągnieta a chyba w tym miejscu to tak dobrze tego nie mazna zrobić  :roll:  ja zawsze ja probuje sobie zrobić jakis ciekawy wzorek to sobie tylko bubki zrobie  :evil:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
depilacja bikini
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-01-14, 17:30:39 »
Źle przeczytałam, to się od razu depiluje, a ja myślałam że goli. To już zupełnie musi być bolesne. Ale efekt na pewno jest dość fajny. Ciekawe czy są przeprowadzane jakieś szkolenia dotyczące depilacji intymnej.
دوبدوا

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja bikini
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-01-14, 18:11:08 »
Cytat: "mako"
W Anglii nawet peruczki robią na te miejsca. ;) Widziałem swego czasu na kanale Club w jednym programie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:


toperz co ty ogladasz  wtej Anglii :lol:  :lol:

swoja droga co ludzie wymysla 8O
mnie sie to nie pododba..

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
depilacja bikini
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-01-14, 18:13:06 »
Mako  może wkleisz nam jak wyglądają peruczki na te miejsca:D:D:??
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja bikini
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-01-14, 18:23:03 »
a mowil mi ze nie ma tam peruczek :lol:
i mam mu wyslac taka rozowa...ciekawe po co :lol: hm.......... :lol:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
depilacja bikini
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-01-14, 18:52:03 »
Natalia ten program oglądałem zawsze w Polsce na kablówce. To taki babski kanał CLUB  :lol:
Co do różowego hmmm.. jeśli coś z głowy odpadnie to sie przyda. ;)
Jak znajdę jakieś info o peruczkach na te miejsca albo fryzurki to wkleję.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...