Autor Wątek: Problem z Cerą // Męzczyzna  (Przeczytany 1261 razy)

Offline ryba1990ryba

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Problem z Cerą // Męzczyzna
« dnia: 2018-06-05, 22:07:15 »
Witam Drogie Panie ( i Panowie).

Nie wiem dokładnie od czego zacząć tak naprawdę , ale mam pewien problem,który mi dokucza . Nie mogę poprawić stanu swojej cery na twarzy. Trudno to tak naprawdę jakoś sensownie wytłumaczyć aby było zrozumiałe ale spróboje.

Poniżej wklejam zdjęcia , może nie są jakoś dobrze zrobione ,ale może coś będzie widać , jeśli nie to piszcie to postaram się zrobić nowe w lepszej jakości.

Dokładniej chodzi o to ,że mam cerę tłustą ( przynajmniej tak mi powiedziała kosmetyczka) , cały czas się świece na czole no i w młodości miałem dość spory trądzik po którym teraz są blizny.  Niekiedy ( a szczególnie jak zaczynam kombinować z kosmetykami ) wychodzą mi pojedyncze "syfy" no i ta twarz nie wygląda za ciekawie. Czasami jest również czerwona w niektórych miejscach

Chciałbym bardziej rozjaśnić i wygładzić tą cerę ,aby wyglądała bardziej świeżo,zminimalizować blizny  ,pytanie tylko czy da się to zrobić jakimiś kosmetykami czy też powinienem się udać na jakieś zabiegi do kliniki medycyny estetycznej no i pytanie na co dokładnie i czy faktycznie pomoże.  A może zacząć używać jakiegoś pudru ,bądź kremów matujących w niewielkich ilościach aby wygładzić cere ? Sam już nie wiem dlatego piszę o pomoc.

Używam serii kosmetyków z Loreal Men , i co prawda skóra już się do nich przyzywczaiła i nic nowego nie wyskakuje. Aczkolwiek niedawno chciałem "poeksperymentować" i kupiłem kosmetyki z serii No7, niestety po kilku dniach używania kremu na dzień do twarzy , skóra zaczęła się jeszcze gorzej świecić i być bardziej czerwona ,oraz "syfów" było więcej. Dlatego też wróciłem do swoich starych kosmetyków. Staram się 2x do roku iść na zabieg mikrodermobrazji do kosmetyczki.

W dodatku dodam ,że przez ostatnie 8 lat paliłem więc wiem,że też to miało destrukcyjny wpływ na moją cere , kilka razy zdarzyło mi się używać solarium , dlatego wiem,żeby odnowić tą cerę będzie to praktycznie niemożliwe ,chyba że zabiegowo....

Co do diety i tego co jem to wydaje mi się ,że jem w miare zdrowo (ćwicze dużo na siłowni i inne spory) dlatego dbam również o diete. Z tego też powodu nie wydaje mi się ,że cera taka jest poprzez diete ...ale może ?? :prosi:

Dlatego też jeśli macie jakieś fajne pomysły / porady to proszę bardzo o odpowiedzi ,może dzięki Wam uda mi się poprawić cerę.
Z góry bardzo dziękuje i jeżeli są jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Pozdrawiam :love:




Offline ryba1990ryba

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Problem z Cerą // Męzczyzna
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-06-09, 20:56:45 »
anyone ?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Problem z Cerą // Męzczyzna
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-06-11, 15:45:00 »
Chyba nikt nie postawi 'diagnozy' przez internet.