Autor Wątek: Kamuflaz-Cover żele  (Przeczytany 19724 razy)

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-12-14, 18:02:43 »
Hm..to ciekawe bo wydawalo mi sie ze zele IBD na ktorych pracuje nie sa samopoziomujacymi.kolezanka opowiadala ze babeczka nakladala jej zel i kazala przekrecac reke ku dolowi i zelik sam sie rozlewal po pazurku-jak ja bym chciala tak zrobic to wszystko no moze nie do konca ale wyladowalo by na stole:(
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-12-14, 20:16:55 »
nic by ci sie nie wylewało przynajmniej jesli masz profsjonalne produkty słońce bo o takichtuta piszemy, a przewracanie reki to jedna z metod tworzebnia szybkiego łuku paznokcia:D
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-12-30, 22:07:45 »
IBD sa żelami samopoziomującymisie, a sposób "na przekręcanie reki", to stara metoda stylistek, na poprawne ułożenie żelu na paznokciu.
Osobiście jej nie stosuje ;)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-01-05, 19:40:27 »
tak tak wypróbowałam nic sie nie zlalo;d ale wole budowac normalnie;)
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline gierma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-01-12, 10:36:49 »
ja też mam problem z coverem. pracuję na perfect lady (jaki robiłam kurs to na takich kosmetykach nas uczyli) żel kamuflujący z te linii jak dla mnie jest za mało kryjący i trzeba go sporo nałozyć a potem uważać żeby za dużo nie spiłować. może mi się wydaje i wszystkie covery takie są, nie wiem bo nigdy innych nie używałam. mam takie pytania: czy ktoś używał tego żelu i jak mu sie nim pracowało? czy żele innych firm są lepiej kryjące?
jek robiłam kurs to uczyli nas ze trzeba używac kosmetyków z jednej linii (żele i odtłuszczacze i wytrawiacze). nigdy nie robiłam nic inna firmą, a teraz gdybym chciała kupić jakis lepszy cover to będę musiała kupić też inne produkty danej firmy. ale żeby ich używać to trzeba wiedzieć jak nimi pracować (bo w perfect lady każdym jednym żelem robi się inaczej  i każdy można wykorzystac do czegoś innego) czyli musiałabym zrobić jakieś szkolenie? doradżcie co mogę zrobić żeby mieć lepszy cover, a może ktoś z was używał tego produktu i nie ma takich odczuc co ja?

Dodano: 2010-01-12, 11:47:00
aha. jeszcze jedno pytanie : czy ewentualnie mogłabym kupic żcover innej firmy, użyć odtłuszczacza i wytrawicza PL  potem połozyc ten cover i wykończyć paznokieć żelami Perfect Lady?
« Ostatnia zmiana: 2010-01-12, 11:47:00 wysłana przez gierma »

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-01-12, 22:16:10 »
z reguły preferowane jest tak t ż epracuje sie na produktaxcch jednej firmy9- daje to gwarancje jakości produktu, oraz pewność ze wsyaztsko jeets jak nalezy


możesz zakupic cover innej firmy i łaczyc z pl tylko wypróobuj zawsze njpierw na sobie czy wszystko gra  a dopieor pózniej na klientkach
« Ostatnia zmiana: 2010-01-12, 23:15:28 wysłana przez Ania »
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline Agnieszka S

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-01-13, 13:43:43 »
Sama łączę produkty innych firm i nie mam problemu ;) Na początku też się trochę bałam, czy nie będą się "gryzły" ale nie mam z tym problemów. Skorzystałam z porad jednej dziewczyny, która używa różnych firm i jeszcze nigdy jej sie nie zdarzyło, aby coś się nie zgrało.

Super kamuflaż ma PB oraz Prestige - praktycznie identyczne ;)

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #22 dnia: 2010-01-15, 11:30:10 »
dobry kamuflaż tez ma IBD  osobiscie nie uzywałam ale instruktorka z EF mi poleciła jak na razie zamowilam i czekam na paczuszke:) ale mysle ze sie nie zawiode
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #23 dnia: 2010-01-19, 22:03:34 »
Najlepiej i najbardziej profesjonalnie jest pracować na produktach jednej marki- po pierwsze- mamy pewnośc, że nic nieprzewidzianego sie nie stanie, po drugie- w oczach klientek lepiej to wygląda, niz gdy każdy żel mamy w innym pudełeczku "z innej parafii" ;)
Aby zmienić markę nie musisz robić kolejnego szkolenia- po prostu wypróbuj nowe produkty na sobie i najbliższych ;)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-04-06, 12:53:57 »
My dysponujemy dwoma żelikami typu cover nr 1 i nr 2 .
Pierwszy sluzy do delikatnego maskowania (prązki nieładny kolor łozyska itp )  drugi do przedłużania łożyska.
Lubie miec rózne opcje do wyboru  w danej sytuacji.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #25 dnia: 2010-04-10, 21:10:05 »
Większośc firm ma w swojej ofercie żele mniej i bardziej kryjące, oraz rózne kolory tych kryjących.
« Ostatnia zmiana: 2010-04-16, 11:50:37 wysłana przez Ania »
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline pati237

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #26 dnia: 2010-04-17, 12:08:04 »
Ja właśnie zamówiłam cover z silcare. Na jednym z forum dziewczyny bardzo go polecały. Dodam że póki co mialam okazje tylko raz pracować coverem mało znanej firmy Yani Line z Łodzi. Jak juz wypróbuje to dam znać

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #27 dnia: 2010-05-23, 11:31:09 »
Ja dla przykładu pokażę jak wyglądają dwa covery z Astonishing:

Cover Pink:


Ultra Pink:



Dobrze jest mieć kilka kolorów kamuflażu,bo nie każdej klientce pasuje odcień beżu,a innej z kolei w ogóle nie podejdzie róż.
W podanych powyżej przykładach na konkretnej marce,dodam jeszcze tylko tyle,ze można dowolnie mieszać ze sobą obydwa odcienie,a także odpowiednio dodawać bieli,tak aby uzyskać pożądany odcień.My mamy ich kilka słoiczków (takie małe 7ml) przygotowanych,aby nie mieszać przy klientce tylko mieć gotowy produkt.
Dobrze jednak pod spodem słoiczka zapisać sobie proporcje jakich używaliśmy.

Offline moskwa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #28 dnia: 2010-05-31, 18:11:37 »
Również z Willa Nails są porządne covery-bardzo kryjące,mam 2 odcienie ale najlepiej lubię je mieszac,bo jeden to prawie kakao,drugi różowiutki.Natomiast mieszanką uzyskamy dla każdego dobry odcień.
Taki bardziej uniwersalny lekki beż ma cover Yasmin-też byłam bardzo zadowolona.

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kamuflaz-Cover żele
« Odpowiedź #29 dnia: 2010-12-15, 23:51:35 »
Zaprzecze swoim rada ale IBD nie kupujcie!!-nie jest dobrym zelem kryjacym;/;/ poszukuje dalej:(
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...