Autor Wątek: Słabe włosy !!!  (Przeczytany 17212 razy)

Offline Gerta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-03-26, 00:12:44 »
Niestety czasami jest to także wina naszych genów i nic z tym nie zrobimy

Offline Gerta00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-04-05, 16:30:39 »
Słabe włosy trzeba dobrze odżywiać i najlepsze są do tego domowe sposoby na naturalnych składnikach

Offline Paolka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #17 dnia: 2016-04-12, 14:57:56 »
Słabe włosy to zmora większości kobiet ja stosowałam już różne odżywki i nie tylko ale nic nie pomaga, po prostu takie mam włosy

Offline JagodaA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #18 dnia: 2016-04-14, 12:46:17 »
Też lubię domowe sposoby. Do pielęgnacji końcówek używam oliwy z oliwek. Raz w tygodniu robię maseczkę z piwa i surowych jajek.

Offline Paolka55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #19 dnia: 2016-04-19, 20:13:35 »
Ja mam słabe włosy i chyba nic z tym nie zrobie bo to jakieś uwarunkowanie genetyczne

Offline Natka78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #20 dnia: 2016-08-16, 09:11:14 »
Ja tylko stosuje domowe sposoby, maseczki na włosy. Nie dawno robiłam zabieg olejowanie włosów. Efekt jest rewelacyjny, bo włosy po zabiegu są gładkie, lśniące.
Nie pozycjonujemy się!

Offline besos

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2016-11-11, 20:06:53 »
Prawda jest taka, że jeśli problem jest poważny to maseczka domowej roboty nie pomoże. Według mnie lepszą opcją jest np. mezoterapia skóry głowy, która pozwala włosom odżyć. Dobrą kliniką oferującą takie usługi jest Hair Medica. Preparaty wykorzystywane przez nich do mezoterapii są wysokiej jakości, a tym samym gwarantują skuteczność  :wink:

Offline ola5601

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2017-05-12, 10:34:22 »
Rozumiem Cię, bo sama mam bardzo słabe włosy i próbowałam wielu sposobów żeby je wzmocnić. Ostatnio robiłam sobie taką domową mieszankę : cenzura : . I regularne stosowanie daje bardzo fajne efekty :)
« Ostatnia zmiana: 2017-05-12, 15:50:53 wysłana przez Tomek »

Offline lilia36

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #23 dnia: 2018-01-31, 12:05:01 »
Dawka składników odżywczych dla włosów zawsze na plus ;) Ja ostatnio na : cenzura : znalazłam taki spray Yuda Hair Growth Spray. Słyszał ktoś o nim albo testował?
« Ostatnia zmiana: 2018-01-31, 12:40:40 wysłana przez Tomek »

bonniea951

  • Gość
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #24 dnia: 2018-02-22, 14:45:03 »
Moim jedynym sposobem na słabe włosy są odżywki. A jak mam iść, gdzieś na imprezę to przedłużam włosy żeby pięknie się prezentować.

Offline kosgatson

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2018-03-07, 09:42:39 »
Jeżeli ma się słabe włosy to odżywki nie pomogą za wiele, bo problem leży od środka. Ja brałam skrzyp i po kilku miesiącach brania zaczęłam widzieć efekty, ale jeśli ktoś ma genetycznie słabe włosy to dużej poprawy nie będzie i trzeba pielęgnować to co się ma :)
Nie pozycjonujemy się!

Patrykk35

  • Gość
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #26 dnia: 2018-05-09, 09:07:14 »
Dokładnie, niekiedy pomagają różne odżywki, olejki, ale jak się ma genetycznie słabe włosy, to nic nie pomoże. Witaminy też dobrze brać, wzmacniają włos od zewnątrz. Dobrze dobrana dieta, bogata w witaminy, też przyczynia się do poprawy kondycji włosów. :)

Offline Anett37

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #27 dnia: 2018-05-10, 15:49:03 »
Czasami to kondycja włosów zależy od hormonów. Dobrze jest zrobić sobie badanie na Hashimoto
Zobacz jak skutecznie usunąć zbędne owłosienie na vectussopot.pl

Offline ladydelly

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #28 dnia: 2018-06-26, 22:13:57 »
U mnie słabe włosy  były efektem dość drastycznej diety, a konkretnie to kopenhaskiej przechodzonej 3 razy pod rząd. Tak, wiem, masakra :D  Brakowało witamin i minerałów.

Pomogło uzupełnienie witamin i preparat wzmacniający włosy Hair Formula Cheers. Po 2 miesiącach stosowania zaczęły pojawiać się nowe włoski, a wypadanie ustało po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania.

Nie wolno zaniedbywać swojej diety, lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego dobrze zbilansowana dieta to główny sposób dbania o mocne włosy
Nie pozycjonujemy się!

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #29 dnia: 2018-07-09, 11:32:42 »
Ze swojej strony proponowałabym;

zakup szczotki z dzika bo jest delikatniejsza
organiczenie prostownicy i suszarki
picie dużej ilosci wody
zbilansowana dieta, która dostarcza wszystkich skłądników odżywczych
badanie hormonów ( w niektórych przypadkach jest to wypadanie włosów androgenowe, tutaj trzeba wprowadzić leczenie hormonalne)

Dobry wpływ na stan włosów ma również krokosz barwierski. Ma on równiez wiele innych plusów. Stosuje się go w:
- w kwiatach znajduje się duża ilość witaminy E, F, kwasu linolenowego, linolowego oraz fitosteroli, dzięki czemu napar z nich obniża poziom cukru we krwi oraz zmniejsza poziom złego cholesterolu;

- wpływa pozytywnie na układ pokarmowy;

- łagodzi stany napięcia nerwowego;

- poprawia krążenie krwi i wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega nadciśnieniu;

- pomaga regulować skąpe, nieregularne i bolesne miesiączki.
« Ostatnia zmiana: 2018-07-11, 12:58:39 wysłana przez The Lady »