Autor Wątek: Preparaty na cellulit  (Przeczytany 103164 razy)

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #150 dnia: 2019-07-09, 14:50:55 »
Niestety ale żadne preparaty nie będą tak skuteczne jak odpowiednia dieta oraz odpowiednia dawka ruchu. Dobre ćwiczenia na cellulit nie tylko zniwelują tkankę tłuszczową, ale też zmniejszą obrzęki i cellulit wodny. Wśród pozytywnych efektów ćwiczeń na cellulit jest również poprawa kondycji fizycznej no i samopoczucia również bo ćwiczenia wyzwalają w organizmie duze dawki endorfin :)
https://dieta.pl/grupy_wsparcia_xxl/members/313388-zuzannamakowska.html
Kremy mogą co najwyżej jedynie nawilzyć skórę :)
« Ostatnia zmiana: 2019-07-12, 09:35:15 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #151 dnia: 2020-04-17, 11:14:29 »
ostatnio czytałam naukowe publikacje i podają, że kasztanowiec, bluszcz, bylica, ruszczyk kolczasty itp. są mega przydatne i do tego ekstrakty roślinne, więc plusik

Offline jewska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #152 dnia: 2020-05-26, 14:52:25 »
bluszcz, bylica, kasztanowiec - znam, mam w kremie i na prawde dobra rzecz  : brawo :

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #153 dnia: 2020-06-02, 16:07:18 »
To jeszcze dodam algi :)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #154 dnia: 2020-07-29, 14:23:25 »
Z preparatami jest ten problem, ze nie zawsze sobie radzą z usuwaniem cellulitu oraz ich działanie mozna zaobserwować jedynie po pewnym czasie. Nie mają takiego natychmiastowego działania. Trzeba również uprawiac sport oraz stosowac dietę.

Ich dzialanie bywa również zerowe przy uporczywym cellulicie. Ze swojej strony polecam:
właściwą dietę
zdrowy tryb życia
właściwą pielęgnację ciała
aktywność fizyczną
 
Super opcją jest dieta pudełkowa https://www.halorzeszow.pl/artykul/9566,jak-wybrac-dobrej-jakosci-catering-dietetyczny-w-rzeszowie
« Ostatnia zmiana: 2023-10-24, 14:20:48 wysłana przez Cytryna »

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #155 dnia: 2020-07-30, 13:31:42 »
A nie lepiej samemu porobić sobie takie "zabiegi"? Masaż możesz sobie zrobić w domu i to za darmo :P

Offline zdrowyrower

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #156 dnia: 2022-08-29, 10:44:45 »
Też do tego trzeba podejść zdrowo rozsądkowo. Dieta + np wspomaganie się preparatami daje największy sukces. Najlepiej zrobić badania i po badaniach skontaktować się z dietetykiem w celu ustalenia diety i ewentualnego wspomagania suplementami. Ja osobiście tak zrobiłem i w zależności od wyniku badania krwi kupuje odpowiednie suplementy https://zdrowersi.pl/suplementy-na-odchudzanie-183 ( najlepiej w sklepie specjalistycznym)