Autor Wątek: zalotka do rzes  (Przeczytany 14124 razy)

Gość

  • Gość
zalotka do rzes
« dnia: 2007-09-01, 14:23:04 »
witam
Napewno ktoras z Pan uzywala zalotki do rzes..chcialam spytac  czy ona niszczy tez rzesy czy to taki mit tylko? czy ciezko sie nauczyc nia poslugiwac? jak patrze na zdjecia tego przyzadu to mam wrazenie ze  sobie chwyce powieke i... :roll:  8O



ale jak czesto jej moge uzywac zeby rzes nie zniszczyc? :?

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
zalotka do rzes
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-02, 10:31:08 »
Po pierwsze nie zwracamy się do siebie per ''pani''.
Powiem tak wszystko co stosujemy z umiarem nie powinno szkodzić,tak samo jest też z zalotką,jeśli będziesz jej używała z umiarem nic nie powinno się stać.Na początku trochę trudności sprawia jej obsługa ale po pewnym czasie będziesz mogła to robić z zamkniętymi oczami :wink:
Praktyka czyni mistrza

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zalotka do rzes
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-04, 18:40:49 »
Zalotka jest bardzo potrzebna i nie ma wcale wielkiego problemu z jej uzyciem :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline eufonika

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-11-04, 16:09:55 »
Bardzo potrzebna? Hmmm ja w sumie nigdy nie używałam takiego sprzętu i nie uważam go za niezbędnik w mojej kosmetyczce. Aczkolwiek gro moich koleżanek używa i zachwala :) Ja natomiast inwestuję w dobry tusz do rzęs i żyję bez zalotki. A czy niszczy rzęsy... myślę, że jak wszystko - trochę na pewno

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-11-04, 23:07:44 »
Generalnie zalezy to od tego, czy ktoś potrzebuje takiego sprzetu, czy nie, ale ja uważam że potrafi odmienic kazde spojrzenie :-D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline karina84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-02-19, 15:46:51 »
a czym się kierować przy zakupie? Są jakieś cechy świadczące o jakości, czy jakiej nie kupię, taka będzie dobra?

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-02-19, 20:30:44 »
proponuję zakupić dobry tusz-a nie zalotkę,która łamie rzęsy:)znam osobę która nie mogła żyć bez niej i...teraz musi nbo nie ma rzes:((

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-02-19, 22:17:07 »
Kupujac zwróć uwage na jakosc gumki, nie uwazam ze zalotka dobrze uzywana łamie rzesy :eek:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline karina84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-02-22, 20:04:09 »
a te gumki są wymienne, czy jak już się troszkę zjedzie, że tak potocznie powiem (napiszę), to trzeba kupić nową zalotkę?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-02-22, 22:50:43 »
Niektore zalotki maja opcje wymiany gumek
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-03-12, 22:44:09 »
A ja mam zalotkę termiczną, która nie wygląda jak nożyczki :) Używa się ją po nałożeniu tuszu i jest chyba bardziej bezpieczna niż ta tradycyjne... przynajmniej tak mi się wydaje.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-03-15, 21:13:27 »
Po nalozeniu tuszu?? dobrze przeczytałam?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-03-22, 20:05:41 »
Tak, po nałożeniu tuszu. Zalotka termiczna to taki podgrzewany grzebyczek a nie "nożyczki". Tradycyjną zalotkę metalową często podgrzewałam suszarką, żeby był lepszy efekt, ale zawsze jakoś miałam wrażenie, że to nie zalotka tylko nożyczki :) a termicznej się nie boję :)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-03-23, 08:43:24 »
Widziałam taką w Rossmanie. Hmm czy ona naprawdę daje efekt? Jak konkretnie się nią posługiwać?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: zalotka do rzes
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-03-23, 19:17:49 »
Ja akurat kupiłam na allegro a nie w Rosmannie. A tak z ciekawości zapytam... ile kosztowała w Rosmannie?
Zrobiłam fotę zalotce (ale coś nie mogę jej dodać...) Już tłumaczę jak ona dział. Przesuwamy guziczek, który powoduje nagrzanie zalotki (czarnego grzebyczka), którym to niejako czeszemy rzęsy lekko je wyginając w górę. Za każdym razem trzeba trochę przytrzymać.