Autor Wątek: Avon i Oriflame - produkty  (Przeczytany 60294 razy)

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« dnia: 2005-02-05, 10:48:46 »
wydzielono z innego tematu - psycia





Ja to bym nigdy Avonu nie uzyła
Po kremach wyskakuje uczulenie Jak sie posmaruje pod oczami to szczypie niemożliwie
A wszelkiego rodzaju odzywki i maseczki nie nadaja sie do niczego

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-02-05, 16:20:48 »
Ja tez mam taka reakcje na krem pod oczy z avonu. Szczypanie, swedzenie a na dodatek zrobil mi sie wyprysk kontaktowy.Tragedia!!!   Maseczki avon mial kiedys w miare dobre...expresowa maseczka czy oczyszczajaca ktora sie rozgrzewala na buzi lecz nie wiem czy sa nadal w ofercie .pozdrawiam

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-02-05, 18:54:01 »
Ja własnie ostatnio zakupiłam żel pod oczy i krem do twarzy z Avonu.
Po nałożeniu kremu mam wrażenie, ze zaraz mi popeka skóra bo wyjdzie spod niej jakiś obcy. Dosłownie, to takie uczucie, jakby pod skórą coś siedziało...
Szczypanie niemiłosierne zwłaszcza w okolicach ust...
Śmiało stwierdzam, że nigdy więcej nie użyję kremu z Avonu.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-02-05, 21:10:20 »
Dlaczego AWON. Dlaczego ORIFLAME? Bo dużo w telewizji,na bilbordach.A może więcej czytać dobrej prasy. Z tego co tu czytam to wszystkie dziewczyny myślą tylko o lakierach,cieniach,kredkach, perfumach.A może tak zadbać ocere,zlikwidować pryszcze,blizny po trądziku?Zadbać w ogóle o skóre. W tej chwili młódzi chłopcy i męszczyżni lepiej dbają o swuj wygląd niż dziewczyny.WSZELKICH PORAD KOSMETYCZNYCH UDZIELAM BEZPLATNIE.Tel 22/665 92 23 tel 22/631 43 72 po 21 wieczorem Jeśli macie problemy to zapraszam.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-02-05, 21:41:50 »
A może dlatego że akurat te dwie firmy są bardzo popularne i wiele osób może wypowiedzieć sie na temat ich mankamentów ..

Zauważ, że dyskusja toczy się nie tylko o lakierach czy szminkach, ale i innych kosmetykach.

Nie wysuwaj proszę takich wniosków po przeczytaniu swóch watków, przeciez 20 innych toczy się właśnie o tym o czym piszesz...

Pozdrawiam

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-02-06, 02:55:02 »
\"obsługa forum\" - nie chce byc niemila, ale pisownia pewnych (a szczegolnie tych waznych z kosmetycznego punktu widzenia) slow jest po prostu rażaca..    :roll:  Poza tym- nie rozumiem dlaczego probujesz nam zarzucic, ze nie czytamy dobrej prasy tylko patrzymy na billboardy..? I czemu mowisz ze WSZYSTKIE dziewczyny mowia TYLKO o perfumach i kredkach?? O dobrej prasie mowa w innym temacie, a problematyke cery poruszamy w co drugim temacie. Komu jak komu ale kosmetyczkom wypominac dbania o wyglad az nie wypada  :?  Nie mowie, ze kazda jest idealna, ale twoje slowa byly po prostu niemile. A temat jest zalozona wlasnie w celu przedstawienia zlych doswiadczen z kosmetykami. KAZDEj firmy. Nawet tego prostego Avonu i Oriflame'u.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-02-08, 16:28:40 »
Ja z Avonu to coraz mniej rzeczy zamawiam ale wiele jest kuszących kosmetyków, Tym bardziej że uwielbiam balsamy i żele pod prysznic. Tak pięknie pachną a ceny są bardzo korzystne. Wiem że kosmtyki Avonu nie są dobrej jakości no ale to takie kuszące. :lol:  :lol:  :lol:
Niech ktoś mi napisze że balsamy i żele Avonu przyśpieszają starzenie, powodują raka itd. please. Może to mnie powstrzyma przed zakupem tych produktów z Avonu> :P  :wink:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-02-08, 16:32:30 »
Oj Kochana widzę, że mamy te same upodobania. :lol:

 U mnbie w szafce stoi 14  :!:   :!:   :!:   :!:   :!:   :!:   :!:  żeli pod prysznic ( między innymi z Avonu też choć zarzekam się, że nigdy wiecej ) i 5 balsamów do ciała...

Spróbuj kiedys oczywiscie jak beda na promocji żeli pod prysznic z Oriflamu, zwłaszcza z kokosem i ekstraktem z awokado.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-02-08, 16:46:19 »
Ja uwilbiałam z grejpfrutem i passiflorą oraz serie Silk. :lol:

Kiedyś nie mogłam też żyć bez wsmarowania w  niektore miejsca na ciele kremu ujędrniającego z algami. Skóra była po nim super. :D  :)  :D

A używałaś może tego nowego egzotycznego z oriflame? Jestem ciekawa jaki on jest. :?:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-02-11, 12:48:01 »
Niestety musze sie zgodzić z Caro50 co do jej opini na teamt Avonu. Często miałam nieprzyjemność przekonać sie o  tym. Zamówiłam coś i albo coś było przeterminowane (pomimo przybitej daty niby na 2 lata), kremy uczulały,a inne produkty bardzo źle sie wchłaniały i pozostawiały takie dziwne grudki itd.
Może ja akurat na takie natrafiłam a manyackalna nie.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-02-11, 15:38:21 »
Muszę się z Wami zgodzić. Przeterminowane kosmetyki z przebitą datą ważności to już nie raz widziałam w Avonie. O uczulających kremach już pisałam więc aż szkoda się powtarzać...

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-02-11, 15:56:20 »
Prawda jest taka że Avon jest kupowany tylko ze względu na promocje, kuszące opisy produktów i bardzo bogatą oferte. Niestety jakość tych kosmetyków pozostawia wiele do życzenia....... :!:  :!:  :!:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-02-11, 22:45:59 »
Według mnie jeszcze jedna rzecz bsrdzo przyciąga do Avonu, kapitalne zapachy niektórych produktów...

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-02-12, 12:51:11 »
A mnie do Avonu przyciagneło to ze mozna sobie obejrzec kosmetyki w domu w spokoju ciszy Dobrze sie zastanowic
Jeszcze ci je do domu przyniosa
A tak do drogeri trzeba sie wybrac Jeszcze trzeba miec na to czas
A mi sie tego przewaznie nie chce robic :D

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-02-12, 16:23:54 »
Mnie Oriflame i Avon kuszą tym że jak cos potrzebuje a nie mam w tej chwili kasy to zamawiam a za 3-4 tygodnie płace. Wiele osób z tego co widze przyciąga taki rodzaj zapłaty. :lol: