Autor Wątek: Jaka mezoterapia?  (Przeczytany 2312 razy)

Offline Emma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Jaka mezoterapia?
« dnia: 2014-07-02, 16:12:05 »
Cześć, jaki rodzaj mezoterapii uważacie za skuteczniejszy i długo-trwalszy? Jaki możecie mi polecić, igłową czy bezigłową? Rok temu miałam zabieg mezoterapii bezigłowej w krakowskim Artclinique i efekty były dość zadowalające. Słyszałam natomiast że po igłowej wygląd skóry jest o wiele lepszy i dłużej widoczny. Co polecacie?

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Jaka mezoterapia?
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-08-02, 10:46:45 »
Mezoterapia igłowa może byc bolesna bo to przecież nakłuwanie ale jest dzięki temu trochę skuteczniejsza.
Nie pozycjonujemy się w podpisach!

Offline IzaBeauty

  • Kosmetolog
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Człowiek uczy się całe życie :)
Odp: Jaka mezoterapia?
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-08-06, 13:36:25 »
Wszystko zależy od tego jakim urządzeniem była robiona ta mezoterapia bezigłowa, czy były to zwykłe ultradźwięki ( niektóre gabinety nazywają to mezoterapią) czy np. elektroporacja (np.Acthyderm) oraz od tego jaki preparat był wtłaczany/wmasowywany/ wstrzykiwany.
W moim gabinecie preferuję zabiegi mikronakłuwania rollerem. Klientki sa zadowolone z zabiegów, widzą znaczną poprawę jakości cery.

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Jaka mezoterapia?
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-11-05, 09:40:47 »
Ja mam u siebie dwa urządzenia i do ultradźwięków i do mezoterapii. Myślałam jeszcze o urządzeniu do mezoporacji ale jest ono bardzo drogie. Może z czasem sie na nie zdecyduję. Ponoć daje dobre efekty - o ile to nie kolejny chwyt marketingowy.
Nie pozycjonujemy się w podpisach!

Offline pretty woman

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaka mezoterapia?
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-01-11, 18:43:29 »
witam,

słyszałam o mezoterapii derma rollera, ale nie wiem jaki rodzaj derma rollera wybrać mt czy dns, a może zgts?czy ktoś używał tych urządzeń?  Proszę o opinię w tej sprawie

Nie reklamujemy się na forum!!!




« Ostatnia zmiana: 2015-01-21, 12:33:47 wysłana przez Tomek »