Autor Wątek: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!  (Przeczytany 2066 razy)

Offline ivn91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« dnia: 2013-06-23, 20:23:25 »
Witam wszystkich. Domyslam sie, ze niezbyt czesto wypowiadaja sie tutaj panowie... Niestety ja jestem do tego zmuszony. Mianowicie. Mam 22 lata. Od gimnazjum zaczely sie moje "twarzowe problemy" Walka z tradzikiem, na wlasna reke niestety. Teraz tradziku juz niemal, ze nie mam jednak pozostal jeden problem. Moja twarz po tych wszystkich kosmetykach wysuszajacych itd, po 5x dziennym myciu jakimis mydlami siarkowymi itd... wyglada hmmm... dziwnie. Czuje sie tak jakbym mial na sobie jakas maske? Widac mi masakrycznie zmarszczki mimiczne, kolo ust i na czole. Do tego zauwazylem, ze robia mi sie pod oczami. Jak sie usmiecham to wygladam kurcze, hmmmm staro? Staro to chyba dobre okreslenie. Skora jest taka masakrycznie jakby sztywna? Dzisiaj wpadlem na pomysl, ze kurcze do momentu walki z tradzikiem bylo ok przeciez, nie wygladalem tak STARO. Wiec cos musi w tym byc... Czytalem, czytalem, czytalem. I Doczytalem sie, ze moge miec nienawilzona skore twarzy i dlatego jest taka sztywna, staro wygladajaca, do tego te zmarszczki wszystkie. A mam dopiero 22 lata... Wiec zakupilem sobie dzisiaj kolagen. Jutro mam w planach kupic capivit jakis tam nawilzajacy skore, do tego tran, pic duzo wody i mam krem na dzien i noc Stop pierwszym zmarszczkom, nawilzajacy dla facetow L'Oreal. Mam nadzieje, ze to pomoze na taka przetyrana, brzydka buzie. Czy to juz wszystko co moge zrobic? Myslalem tez nad maseczka z ogorka :D Bardzo chcialbym zeby skora odzyskala taka hmmm elastycznosc? i tak kurcze, zeby wygladala na skore 20 latka a nie 35cio... Kolezanki mama powiedziala jej kiedys, ze mam "typ starej urody" chociaz nie chce mi sie wierzyc zeby tak bylo genetycznie... prosze o pomoc.


pozdrawiam

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-06-24, 07:45:45 »
Moim zdaniem powinieneś pójść do porządnego gabinetu aby ocenili stan twojej skóry i dobrali odpowiednią kurcję. Bo wygląda to na ekstremalnie przesuszoną i zniszczoną skórę. Być moze ona nigdy już nie będzie taka jak poprzednio dlatego powinien ją obejrzeć moim zdaniem specjalista.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline tomeh

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-07-02, 12:58:14 »
Natłuszczać też trzeba w takich przypadkach nawet olejkami dobrze robić jej masaże.
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline zielony_guzik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-07-15, 10:35:21 »
Gabinet kosmetyczny do dobre rozwiązanie. Kosmetyczki na pewno dobrze podpowiedzą Ci jakie zabiegi będą zdatne i jak dbać ogólnie o cerę. Nie polegałabym na kosmetykach z drogerii, ratunek mogą przynieść kosmetyki apteczne. Pozdrawiam!
Trwały sposób na powiększanie penisa - Sprawdź ranking!

Offline stonach

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-07-29, 12:12:36 »
Ja bym proponowałą dermatologa albo kosmetyczkę :). Wiadomo lekarz pewniejszy ale decyzja należy do Ciebie;)
Sanatorium Ustroń - zapewnij sobie komfortowy odpoczynek w górach

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: FACET POTRZEBUJE POMOCY!!
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-02-12, 12:10:07 »
Hej po pierwsze duży błąd zrobiłeś że ekstremalnie przesuszyłęś skórę tą siarką:)Siarka owszem jest na problemy trądzikowe itd ale nie należy przesadzać:(Radze udać sie do dobrego dermatologa który dobierze odpowiednie kosmetyki do twojej skóry żeby ją natłuścić i nawiliżyć:)pozdrawiam :wink: