Autor Wątek: Naprawdę dobry regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn po 30-tce. Szukam  (Przeczytany 2029 razy)

Offline laurenka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam,
Czytałam na ten temat bardzo różne opinie (w internecie), dlatego zapytam wprost: jaki jest Waszym zdaniem najlepszy krem regeneracyjny do twarzy dla mężczyzn po 30 roku życia? Chodzi o taki, który zapobiega tworzeniu się zmarszczek i ewentualnie je redukuje, dobrze nawilża skórę twarzy, taki uniwersalny. Pytam o jakość a nie o cenę, ta nie ma w tym wypadku znaczenia. Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i sugestie.
Laurenka

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
mysle że L oreal byłby fajny albo  lini Nivea poszukaj w drogeriach:):) Mój mąż używa tego kremu co ja z serii Celia:):)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Kocica reklamujmy raczej kremy dostępne wyłącznie w Salonach Kosmetycznych. Uważam, że bezpośrednia porada kosmetyczki i dobór do skóry po jej przebadaniu będzie lepszy niż jakikolwiek super reklamowany krem wielkiego koncernu.

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Nie koniecznie w salonach kosmetycznych:) Profesjonaliści nie używają Nivei ani innych takich kremów typu Celia:) W salonach spotkałam sie z takimi firmami jak Charmine Rose to są kremy z wysokiej półki zamawiane w hurtowniach kosmetycznych:) Nie są one ogólnodostępne:)

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
W sumie to sie zgadzam że najlepszy krem dobierze kosmetyczka nie kiedy salony kosmetyczne posiadają nawet uprawnienia do sprzedaży bezpośredniej nie których kosmetyków:)

Offline IzaBeauty

  • Kosmetolog
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Człowiek uczy się całe życie :)
Do cery trądzikowej polecam kosmetyki firmy Thalgo. Należy pamiętać, że same kosmetyki nie poradzą sobie z trądzikem. Dlatego dobrze jest zrobić sobie serię zabiegów przeciwtrądzikowych np.Thalgodermyl Thalgo - jest to zabieg leczniczy, a między zabiegami stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej.