Autor Wątek: Jaki korektor?  (Przeczytany 9730 razy)

Offline ralka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Jaki korektor?
« dnia: 2012-12-29, 17:26:24 »
Proszę o pomoc. Mam straszne cienie pod oczami, testowałam już wiele kremów pod oczy, dłuższy sen nie pomaga, więc pozostaje mi tylko maskowanie. Do tej pory większość kosmetyków kryjących pod oczy mnie zawodziła (albo zbierały się w zagłębieniach, albo rozmazywały, albo były za mało kryjące). Teraz zastanawiam się nad kupnem http://www.perfectfresh.com/?pa=12346&ex=pa (korektor w płynie gosh). Czy ktoś używał tego specyfiku? Warto go kupić?

Offline DeGusto27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-01-05, 15:43:52 »
Osobiście polecam korektory w pędzelku łatwe w aplikacji firmy FM Make Up, Kryolan lub Max Factor. Ja jestem z nich zadowolona :)
Pozycjonowanie!

qwerty2

  • Gość
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-01-10, 13:15:05 »
Ja polecam Giorgio Armani Korektor w pędzelku, świetnie kryje! Z tańszych to Maybelline Affinitone ,albo Hean "Problem reductor". "Ze słyszenia" wiem że wspomniany już korektor Heleny Rubenstein również jest bardzo dobry.  :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-01-27, 12:51:10 »
Ja polecam Giorgio Armani Korektor w pędzelku, świetnie kryje!

Mam go, rewelacja!  :smiech3: polecam wszystkim.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline telimena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-01-30, 13:30:12 »
Mam go, rewelacja!  :smiech3: polecam wszystkim.

A ile to cudo kosztuje? Jeżeli można zapytać :)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-01-30, 14:35:55 »
Drogie to cudo i nie wiem czy warta skórka wyprawki. W UK kosztuje ok. 27 funtów. W sieci znalazłam cenę w Polsce 175 PLN. Pytanie czy ktokolwiek potrzebuje tego kosmetyku w tej cenie o ile nie zarabia jak Lady Gaga? ;)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Lilijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-01-30, 21:48:20 »
The Lady-jestem takiego samego zdania :) Po co wydawać masakryczne sumy, skoro na rynku dostępnych jest sporo tańszych produktów i wcale nie gorszych. ;) Chodzi przecież o konsystencję i odpowiednie krycie a nie o markę na opakowaniu:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-02-04, 18:15:54 »
Uwazam ze warty jest swojej ceny ale tylko w porownaniu do innych korektorow na rynku w podobnych cenach. Bo na inne niekoniecznie wydalabym tyle, a na tenewentualnie tak, bo bardzo go lubie. Ale mam tez tansze odpowiedniki w swojej kosmetyczce.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline zuzapli

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #8 dnia: 2013-04-08, 14:46:00 »
Polecam  wszelkie kosmetyki Rimmel, jeśli nie chcesz wydawać większej ilości pieniędzy na kosmetyki ( typu Armani) . Często w drogeriach sa robione promocje dot. kosmetyków tej firmy,więc polecam!  :wink:
Pozycjonowanie!

Offline afik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-11-29, 13:17:17 »
ja używam dermacolu, krycie ma świetne, ale martwi mnie trochę to, że lekko wysusza. Do maskowania wyprysków idealny, ale na cienie pod oczami, na tak delikatną skórę? nadaje się?

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #10 dnia: 2013-11-29, 13:59:51 »
Ale Dermacol podkład czy masz korektor z tej firmy? Bo podkład jak dla mnie to wręcz jest tłusty. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline afik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #11 dnia: 2013-12-02, 11:26:10 »
hmmm mam taki w złotej tubce, stosuję jako korektor :) nie chodzi mi o konsystencję, bo owszem, jest kremowa, ale krycie ma tak mocne, że nawet jak używałam go na całą twarz w połączeniu z kremem, to mi wysuszał skórę :/ a może to po prostu jakaś dziwna reakcja alergiczna mojej twarzy?

A czy ktoś kojarzy ten korektor - Murad rozświetlająco liftingujący korektor pod oczy w sztyfcie Hybrids? Taki czarny, dostałam ostatnio próbkę podkładu/bazy z tej serii i jest naprawdę fajna.
« Ostatnia zmiana: 2013-12-02, 11:30:38 wysłana przez afik »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-12-02, 18:05:12 »
To masz podkład z Dermacolu a nawet rzekłabym, że cover. To kosmetyki używane w filmie i w teatrze bardzo mocno napigmentowane i kryjące. :) Moim zdaniem świetnie sprawdzają się na sesje zdjęciowe ale niekoniecznie na co dzień. Ja mam korektor z Kiko i Ben Nye, nie narzekam na nie. W sumie ważniejsze chyba jest ich odpowiednie dobranie kolorystyczne i nałożenie niż konkretnie marka. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline afik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #13 dnia: 2013-12-12, 10:59:34 »
ja bardziej niż cienie mam mocno popękane naczynka pod oczami i w zasadzie korektory ze słabszym kryciem w ogóle nie zdają egzaminu, za to te z mocnym kryciem są zazwyczaj wysuszające :/ miałam kiedyś korektor ze smashbox i też zapłaciłam jak za zboże, a nie było specjalnie efektu krycia. Myślałam, że dermacol to będzie to, bo ma super opinie, ale cóż...

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-12-12, 13:19:07 »
Smashbox jest drogi jak diabli. Jednak sądzę, że tutaj powinnaś zastosować tzw. colour correction. Zamiast concealera w kolorze skóry zastosować korektor w odpowiednim kolorze. Zazwyczaj są w takich kołach lub wieżyczkach w kolorze łososiowy, fiołkowym i zielonym, na pewno w Inglocie dostaniesz (i myślę będziesz mogła przetestować przed zakupem). Czasem nawet do korekcji stosuje się mocno pomarańczowy lub czerwony. Taki korektor oczywiści należy pokryć podkładem bo bez tego wygląda dziwnie. :) Zobacz czy któryś z tych kolorów by nie pomógł. Nie musisz kupować drogiej marki, liczy sie właśnie korekcja kolorystyczna. To jest zastosowanie teorii kolorów w praktyce. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin