Autor Wątek: cellulit wody i tłuszczowy jak rozpoznać  (Przeczytany 4366 razy)

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
cellulit wody i tłuszczowy jak rozpoznać
« dnia: 2011-01-20, 21:58:52 »
Jak rozpoznajecie cellulit wodny czy tłuszczowy. Proszę o odpowiedz tylko dziewczyny, które są przeszkolone w tym temacie a nie osoby, które przeczytały często błędne artykuły w internecie. Mam swoja teorię ale chciałabym to porównać z odpowiedziami osób obeznanych w temacie.

Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: cellulit wody i tłuszczowy jak rozpoznać
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-21, 00:00:28 »
Wiesz co, nie jestem jakos specjalnie "przeszkolona", ale moja teoria jest taka, ze cellulit wodny i tluszczowy nie rozni sie zbytnio wygladem. Dlatego aby rozronic wodny od tluszczowego biore pod uwage wiek klientki, przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych i mase ciala, wiadomo cellulit wodny moze dotknac nawet szczuple i mlode  osoby, w zwiazdku z nadprodukcja estrogenow i zatrzymaniem wody w organizmie, co utrudnia krazenie limfy i wydalanie toksyn, wowczas proponuje drenaz limfatyczny, natomiast przy cellulicie tluszczowym informuje klientke, ze musi zaczac uprawiac aktywnosc fizyczna i rozpoczac diete, bo same zabiegi nic tutaj nie pomoga..ewentualnie ujedrnia skore.. nie lubie robicklientkom "wody z mozgu", obiecywac ze zabiegi pomoga, a pozniej swiecic oczami. Pozdrawiam:)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: cellulit wody i tłuszczowy jak rozpoznać
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-08-06, 08:10:18 »
U mnie wygląda to tak: jak trzymam zdrową dietę i regularnie ćwiczę to po cellulicie nie ma śladu. Jak tylko kilka dni gorzej się odżywiam lub mam lenia i nie trenuję to zaraz się pojawia. U mnie sprawa jest niby prosta...

Pomogło na pewno
aktywnosć fizyczna
picie dużych ilości wody
jak rownież stosowanie naturalnych kosmetykow

Zastanawiam się nad jakimś zabiegiem. https://ego-medspa.pl/modelowanie-sylwetki/ Jak w tym gabinecie.
« Ostatnia zmiana: 2021-06-25, 08:13:09 wysłana przez Cytryna »