Autor Wątek: nails factory  (Przeczytany 3507 razy)

Gość

  • Gość
nails factory
« dnia: 2005-10-19, 18:01:40 »
witam wszystkich :D
Mam pytanie, wiem ze zachwalacie tu super zele z wysokiej polki, takie jak christrio, nsi itp ale czy mozecie mi powiedziec cos o firmie nail factory?????  

Nie mam pojecia co to za firma ale wiem ze dos duzo ludzi je kupuje , powiedzcie mi czy warto cos takiego kupic :oops:

z gory dziekuje za odpowiedzi

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
nails factory
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-19, 18:52:49 »
dosć dużo ludzi je kupuje bo są ogólniedostępne na allegro i do tego tanie jak barszcz.
Kolejna f-ma "Krzak" na naszym rynku.
Jeśli zależy ci na jakości usługi,to nie daj się nabrać.

Gość

  • Gość
nails factory
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-19, 19:06:49 »
acha, w takim razie bede to miala na uwadze i jednak nie skorzystam. Wole miec zadowolone klientki :)

a co powiecie a Magnetic-u ??

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
nails factory
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-19, 19:26:28 »
magnetic to już b.popularna f-ma,niestety ja miałam okazję wypróbować tylko żel frencz i mnie nie przekonała konsystencja kitu,tym nie mniej jednak to chyba za mało aby wypoiwedzieć się o f-mie ;)

marto,z tego co wyczytałam,to poszukujesz szkolenia na żel w Krakowie lub Wadowicach.
Od listopada będę w K-owie prowadzić szkolenia na b.dobrej marce SPN Nails( jakość produktów miały okazję ocenić stylistki,uczestniczące w pokazie Beautica Nail Art Show w Łodzi,16tego pazdziernika).
Jeśli istotna jest dla ciebie jakość szkolenia(m.in.gwarantuję kurs indywidualny) oraz w przyszłości praca na bardzo dobrych jakosciowo,a niewygórowanych cenowo produktach,to serdecznie zapraszam :)

Gość

  • Gość
nails factory
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-19, 19:34:18 »
OK, wiec moze pomozesz mi dobrac jakas fajna jednofazowke, chodzi mi o to zebym mogla nia robic caly pazorek a nie wymieniac ciagle sloiczki, troche mnie to drazni  :boom:

 
no to super, mam tylko nadzieje ze moj szanowny pracodawca da mi urlop  bede go chyba na kolanach blagac

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
nails factory
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-19, 20:35:09 »
no to błagaj :lol:

Gość

  • Gość
nails factory
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-19, 22:33:11 »
Darus a moge zapytac jaki bedzie koszt takiego szkolenia i ile kosztuje starter z tej firmy??? chodzi mi glownie o zel

pozdrowki :D

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
nails factory
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-20, 11:56:33 »
masz wiadomość,masz wiadomość  :lol: