Autor Wątek: pielęgnacja cery mieszanej  (Przeczytany 13468 razy)

Offline aelandri

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-08-12, 11:19:30 »
Ja używam tylko jak najbardziej naturalnych kosmetyków i do tego bardzo delikatnych do oczyszczania. Idealnie sprawdzają się oleje, bo bardzo dobrze myją skórę i usuwają sebum. Dobrze nawilżona cera mieszana przestanie się świecić.

Offline edzia.mila

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-10-18, 22:56:46 »
najlepiej z kosmetyczką skonsultowac wlasnie, ona w koncu wie o Twojej cerze duzo :) jesli chodzi o cere która szybko zapełnia się pryszczami lub wagrami to od siebie moge dodać tu do dyskusji indtrukcje w pdf zamieszczoną na dysku online https://drive.google.com/file/d/0ByV72KfoyBPgV1h6ZzlDWGdMZ2c/view od znajomej kosmetyczki wlasnie. jak wyciskac bezpiecznie ^^

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #17 dnia: 2016-11-10, 12:28:49 »
Dla takiej cery najbardziej odpowiednia będzie pielęgnacja łączona.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #18 dnia: 2018-01-29, 08:04:05 »
Oj nie jest to łatwe. Szczególnie jeśli broda i nos są tłuste. A policzki wysuszone Polecam stosowanie kosmetyków aptecznych,delikatnych i tych które nie podrażniają. Zrezygnujcie z kosmetyków z zawartością alkoholu. Mogą dawać wrażenie poprawy na początku. Jednak ostatecznie okazuje sie,ze o wiele bardziej zaszkodziły niż poprawiły wygląd naszej skóry.....

Świetne są moim zdaniem pielęgnacyjne kosmetyki  A Derma. Bardzo dobra jakośc w stosunku do ceny Można kupić w aptekach: https://www.aptekaotc.pl/
« Ostatnia zmiana: 2018-02-05, 12:56:29 wysłana przez eck »

Offline Majka2312

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #19 dnia: 2018-02-05, 21:59:16 »
Ja mogę polecić serię kosmetyków naturalnych z Bioselect. Sama do pielęgnacji ciała mam tylko ich produkty, bardzo delikatne a pięknie nawilżają, wygładzają. Zostawiają skórę miękką i przyjemnie pachnącą.

Offline Monika0505

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #20 dnia: 2022-03-16, 12:13:17 »
u mnie sprawdziło się dobre nawilżenie, ale odpowiednich kosmetyków poszukiwałam metodą prób i błędów

Offline Anna07

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: pielęgnacja cery mieszanej
« Odpowiedź #21 dnia: 2023-01-02, 09:21:46 »
Upewnij się, że podkład, którego używasz, pasuje do odcienia Twojej skóry. Nie zapominaj, że podczas stosowania makijażu musisz dbać o swoją skórę. Upewnij się, że po umyciu twarzy używasz kremu nawilżającego. Możesz rozważyć użycie toniku i być może delikatnego środka oczyszczającego, aby nie podrażnić skóry.

_______
Jedwabna koszula damska jest zawsze modna, ponieważ jedwab jest trwałym i eleganckim materiałem, który jest uniwersalny i pasuje do wielu stylizacji. Dodatkowo, jedwab jest wyjątkowo przyjemny w dotyku i dodaje każdej kobiecie elegancji i szyku... https://lovlisilk.com/product/jedwabna-koszula-ecru/
« Ostatnia zmiana: 2023-02-01, 12:16:33 wysłana przez Anna07 »