Autor Wątek: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice  (Przeczytany 34279 razy)

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« dnia: 2007-07-01, 13:35:39 »
Czy ktoś mógłby polecic jakiś dobry salon w którym prowadzony jest kurs piercingu? Odrazu prosze o jego cene jesli znacie, i ogólnie wszystko co wiecie :)
Pozdrawiam

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-01, 13:45:20 »
Cytat: "marta_271"
kurs pircingu?

piercingu :)

Agencja Kontact robi super szkolenia z piercingu, ja robiłam 4 latat temu, płaciłam ok 500 zł ( nie wiem jak jest teraz )
Warto zapytać bo szkolonka na prawdę godne polecenia ;)

Kontact Hurtownia Kosmetyki
53-413 Wrocław
pl. Hirszfelda 16 /17
tel. 071 3619715
„Spür die Melodie der Community“

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-13, 11:56:03 »
Jeśli chodzi o cenę to nic się nie zmieniło :) , parę dni temu zapisałam się na taki kursik... niestety jedna wada... termin 30 listopada i to nie do końca wiadomo czy wypali.... generalny powód -  brak modeli... co do kursu to mogę Ci jeszcze powiedzieć tyle że jest jedno dniowy 3 godziny jest teoria a później 4 godzinki kolczykowanie :) , pozdrawiam
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-14, 23:30:57 »
Cytat: "edi"
Jeśli chodzi o cenę to nic się nie zmieniło :) , parę dni temu zapisałam się na taki kursik... niestety jedna wada... termin 30 listopada i to nie do końca wiadomo czy wypali.... generalny powód -  brak modeli... co do kursu to mogę Ci jeszcze powiedzieć tyle że jest jedno dniowy 3 godziny jest teoria a później 4 godzinki kolczykowanie :) , pozdrawiam


Dzięki za zaintersowanie :) Ja akurat taki kurs już przeszłam we wrocławiu, termin miałam w sumie odrazu, kiedy mi pasowało :) I co najważniejsze byłam/jestem z niego bardzo zadowolona :) Jakby co służę pomocą :)

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-15, 08:40:59 »
o jak fajnie :) i.... jak było? gdybyś mogła to napisz coś więcej :) pozdrawiam
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-15, 15:01:43 »
Cytat: "edi"
o jak fajnie :) i.... jak było? gdybyś mogła to napisz coś więcej :) pozdrawiam



No bardzo mi się podobało, bardzo fajna atmosfera, wszystko na luzie, dlatego nawet za bardzo sie nie stresowałam i nie trzęsły mi się rece przy przebijaniu :D Najpierw oczywiście teoria, no czyli wszystko co trzeba wiedzieć, potem przyszli modele, i na nich przebijałam rózne cześci ciała :) No nie wiem co moge jeszcze napisać :) Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania to pytaj :)

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-02-07, 13:25:45 »
Witajcie dziewczyny mam prożbe ,jesli mozecie to podajcie jakies namiary na te kursy piercingu we WROCŁAWIU jakis adres lub numer telefonu ,z gory wielkie dzieki  :D

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-02-07, 13:35:17 »
ja mam namiary na Kontact ,Wrocław, pl.Hirszfelda 16/17, tel. 071 36 19 715
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline PIERCER

  • mgr
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Po prostu Piercer
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-12-26, 12:41:40 »
Witam fanów piercingu.
Ja organizuję takie kursy.
We Wrocławiu trwają dwa dni i kosztują tylko 536 zł (promocja)
Chętnie odpowiem na pytania tel 601 892 466.(lub juwil@wp.pl)
Generalnie to prowadzę takie kursy w wielu miejscach w Polsce (szkoły kosmetyczne itp)Jednak jest to wtedy tańszy kurs za ok 500 zł i trwa jeden dzień.
Jezeli jesteś zainteresowany poważnie piercingiem to zapraszam do nas .(świadczymy pomoc i bezpłatne konsultacje dla naszych absolwentów (piercer oraz dwóch lekarzy chirurgów)
Prowadzimy też kursy anatomii i fizjologii człowieka dla osób pragnących fachowo wykonywać te zabiegi.

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-03-11, 21:07:43 »
Niestety dziś byłam na KURSIE PIERCINGU w KONTACT we Wrocławiu jedyne co mogę napisac na temat tego szkolenia to PORAZKA.cena 500 zł modeli zapewnia organizator i tu niespodzianka w opisie szkolenia przeczytałam ok 20 przekłóc ja dzis przebiłam 1 nos i 1 wargę ,beznadzieja na 2 uczestniczki kursu miałysmy zapewnione 3 modelki w tym 2 niedotarły.jedyne co mi pozostalo to zgodzic sie na doszkolenie ,ale nie wiem kiedy sie ono odbedzie i czy znowu nie bedzie kłopotów z modelami .Tak wiec NIE POLECAM SZKOLENIA W KONTACT

Offline PIERCER

  • mgr
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Po prostu Piercer
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-03-12, 10:02:38 »
Niestety dziś byłam na KURSIE PIERCINGU w KONTACT we Wrocławiu jedyne co mogę napisac na temat tego szkolenia to PORAZKA.cena 500 zł modeli zapewnia organizator i tu niespodzianka w opisie szkolenia przeczytałam ok 20 przekłóc ja dzis przebiłam 1 nos i 1 wargę ,beznadzieja na 2 uczestniczki kursu miałysmy zapewnione 3 modelki w tym 2 niedotarły.jedyne co mi pozostalo to zgodzic sie na doszkolenie ,ale nie wiem kiedy sie ono odbedzie i czy znowu nie bedzie kłopotów z modelami .Tak wiec NIE POLECAM SZKOLENIA W KONTACT

Niezrecznie mi  tu pisać bo jestem konkurencją dla Kontaktu.Ale mam pytanie gdzie leży Twój problem?
Małej ilości przekłuć (organizator pałami nie spedzi modeli a chec przekłucia sie u debiutanta to indywidualna sprawa kazdego z nas)...
A druga sprawa żeby POLECAC cokolwiek należy mieć skalę PORÓWNAWCZĄ.A podejrzewam ,ze to Twój 1 kurs.?Ja w swoim gabinecie miałem modeli którzy przekłuwali sie w Kontakcie i ogladałem te przekłucia.Były zrobione przyzwoicie więc pewnie coś tam umieja nauczyć

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-04-12, 10:51:45 »
Cytuj
Ale mam pytanie gdzie leży Twój problem?
Małej ilości przekłuć (organizator pałami nie spedzi modeli a chec przekłucia sie u debiutanta to indywidualna sprawa kazdego z nas)...
Właśnie tu problem, organizacja,ja mieszkam niedaleko Wrocławaia ale druga uczestniczka mieszka ponad 100km od Wrocławia .Moim zdaniem nie zaprasza sie na szkolenie jeśli nie jest zapewniona odpowiednia ilośc modeli.Z całym szacunkiem ale 3 modelki na 2 uczace sie to stanowczo za mało...Swoja drogą to trudno sie z Panem skontaktować bo to do Pana chciałam sie zgłosić na szkolenie pisałam na podany adres i dzwiniłam bez skutku wiec pozostał mi KONTACT. Pozdrawiam

Dodano: 2010-04-12, 10:56:03
W piątek mam doszkolenie ,zobaczymy ...może zmienie zdanie o Kontact.Odezwę sie napewno
« Ostatnia zmiana: 2010-04-12, 10:56:03 wysłana przez maya »

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-04-13, 09:35:22 »
Maya opisz jak było, jestem bardzo ciekawa czy staną na wysokości zadania.
Też się zastanawiam nad tym kursem
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline Spasja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-07-15, 14:04:37 »
Jeszcze nie było takiego, co nauczył się masażu lub wykonywania body piercingu w jeden dzień. Jest to kwestia wielu godzin treningu po zakończeniu nauki. Niestety tak musi być.

Zasada jest jedna, jeśli ktoś chce byś w czymś naprawdę dobry i osiągnąć poziom mistrzowski musi intensywnie ćwiczyć.

Nauka jest jednak rzeczą bardzo istotną, trzeba tylko trafić w odpowiednie ręce. Przeszkolenie jest czymś w rodzaju szkoły podstawowej. Trzeba mieć na czym bazować, żeby pójść do przodu.

Żadne szkolonko, choćby trwało tydzień nie jest w stanie zrobić z was znakomitych piercerów, a prowadzący je, nie przełamie waszego strachu i nie wykona za was poprawnie przekłucia w gabinecie. Kto był na więcej niż 3 szkolonkach w życiu dobrze wie o czym mówię

Rzeczą najistotniejszą jest odpowiednie, indywidualne podejście instruktora do każdego kursanta tak, aby ten wyniósł z nauki jak najwięcej i potrafił oprzeć się na przekazanej bazowej wiedzy w trakcie pracy. Potem pozostaje dalsza chęć poszerzania horyzontów i ciągła praktyka oraz dokształcanie się

Niestety czasem trzeba zerknąć do notatek lub przeczytać jeszcze książkę na dany temat.

Preferuję ciągłe dokształcanie się. Zapamiętajcie:

"Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze"    Spasja


Dodano: [time]czw, 29 lip 2010, 16:21:44[/time]
Inną sprawą są już odpowiednie kwalifikacje instruktorów w różnych szkołach. Wielokrotnie spotykałem się z osobami, które nie były odpowiednio wykwalifikowane lub po prostu miały zbyt mało stażu, aby prowadzić poszczególne szkolenia. Nie chodzi tutaj o to aby negować innych, ale trzeba przyznać , że sytuacje takie zdarzają się nagminnie.

Nie jest bowiem sztuką zorganizować szkolenie. Sztuką jest je poprowadzić na najwyższym poziomie. Dlatego apeluję do osób, które całe życie sprzedawały pralki (bo i takie znam) poczym nagle zauważyły, że biznes szkoleń z tego zakresu stał się opłacalny, wiec przebranżowiły się w 2 tygodnie i teraz są trenerami: „ Jeśli nie jesteś pewien czy wiesz, nie przekazuj swojej niewiedzy dalej”

Do was zaś, którzy to czytacie zwracam się z prośbą: Postawcie na jakość. Nie zawsze to, co najtańsze, oznacza najlepsze.

Zapamiętajcie

"Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze"  Spasja
« Ostatnia zmiana: 2010-07-29, 18:51:26 wysłana przez Spasja »

Offline blowy

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-01-10, 14:04:11 »
A masz już jakiś na oku, bo sama mam w planie zrobić sobie kurs piercingu i jeden salon mnie zainteresował - Diamond Cosmetics. Cena kursu u nich to ok. 500, także niedrogo. Trwa on jeden dzień i organizatorzy zapewniają darmowy nocleg i wyżywienie dla osób z poza Poznania, bo właśnie tam się ten kurs odbywa. Wygodnie to wszystko zaplanowali:). Sama jestem z Krakowa i taka oferta jest dla mnie bardzo atrakcyjna.