Autor Wątek: Łódź - Szkoły Kosmetyczne  (Przeczytany 43701 razy)

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« dnia: 2004-05-17, 14:23:33 »
Bardzo proszę wszystkich fachowców o radę, jaką szkołę kosmetyczną powinnam wybrać? Chodzi mi konkretnie o szkoły w Łodzi. A nie stać mnie tymczasowo na opłacenie Uniwersytetu Medycznego, czyli 8 tysięcy za rok.
proszę pomóżcie mi wybrać coś sensownego
Sylwia

Offline dunka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
W sprawie szkoły w Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-07-17, 09:22:14 »
Mówisz ze juz 8 tyś rok kosztuje?...w takim razie polecam kosmetologie (zaoczna)w Bydgoszczy na AM Bydgoszcz.Tam semestr kosztuje 1900zł, wiec za rok wychodzi o połowe mniej. Taniej chyba nie znajdziesz.Pozdrawiam
Danka

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: W sprawie szkoły w Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-07-19, 08:10:45 »
Cytat: "dunka"
Mówisz ze juz 8 tyś rok kosztuje?...w takim razie polecam kosmetologie (zaoczna)w Bydgoszczy na AM Bydgoszcz.Tam semestr kosztuje 1900zł, wiec za rok wychodzi o połowe mniej. Taniej chyba nie znajdziesz.Pozdrawiam

To ceny spadly, 4 lata temu kosztowaly tyle samo c w Lodzi.

Gość

  • Gość
szkola kosmetyczna w lodzi
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-09-08, 12:27:08 »
ja konczylam studium kosmetyczne w lodzi. bylo bardzo fajnie i duzo sie nauczylam. to jest szkola dzienna a miesci sie na ulicy Pomorskiej

Gość

  • Gość
szkoly kosmetyczne w lodzi
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-09-08, 12:31:13 »
ja szkole konczylam 5 lat temu wiec obecnie nie wiem czy ten kierunek jeszcze istnieje ale mozesz sie przecierz dowiedziec.

Gość

  • Gość
Szkoły w Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-12-01, 23:49:37 »
witam, Ja właśnie uczę się w szkole na Gdańskiej i jeast przecudownie, codziennie z wielką przyjemnościa tam chodze, naprawdę jest świetna, można sie wiele nauczyć, bez secjalnego stresu ale wymagania są ! naprawdę polecam!!

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-12, 17:04:29 »
szczegolnie odradzam anagre na piotrkowskiej nie idz tam za rzadne skarby!!! dziewczyny chwala studium na kilinskiego(sporo nauki, ale ok) a ja polecam studium na kosciuszki pod patronatem thalgo jest to szkola na licencjacie(siec szkol w polsce) dobrze wyposazona. czesne dokladnie nie wiem ale pewnie ok 300zl

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-29, 21:10:24 »
Anagra studium kosmetyczne - Łódź

Czy ktos wie moze cos na temat Europejskiego Studium Kosmetycznym Anagra w łodzi
Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz:-)

                       Pozdrawiam,Ewelina

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-29, 23:16:51 »
Wiesz ja mam zamiar sie tam uczyc mam nadzieje ze bedzie wporzadku , na pewno jest to roznica szkolenie a nauka tam , bardzo Ci wspolczuje bo Cie doskonale rozumiem , ze Certyfikat powinien oglądac przyzwoicie :) powinni to wykonac to do nich nalezy Ale mam  nadzieje ze bedzie mimo wszystko spoko:)
Dzieki za odpowiedz :) Piszcie co tylko wiecie na temat tej szkoły:)

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-12-13, 09:23:59 »
Witam nazywam sie Joanna Miller - jestem córką Pani Dyrektor " okropną sekretarką decydentem" hm.... otóż po pierwsze nie pracuję w sekretariacie po drugie to co pisze Pani Weselska mija się z całkowicie z prawdą c- jeżeli oczywiście ta Pani nazwya się weselska i uczestniczyła w kursie - bo tego tez nie można być pewnym. Fakty : Europejskie Studium Zawodowe "anagra" w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 102 przy współudziale Akademii Estetyki "akademus" jest Szkołą elitarną kształcącą na bardzo wysokim poziomie i to może stało się przyczyną nie do przejścia dla pani weselskiej. ANAGRA jest inicjatorem Mistrzostw w Zdobieniu i Przedłużaniu Paznokci a Nasze Słuchaczki otrzymują najwyższe z możliwych lokat  i wyróżnień ( www.anagra.pl ) łącznie z zaproszeniem na Mistrzostwa Międzynarodowe. Przestrzeganie przed Naszą Szkołą to chwyt do którego tylko i wyłącznie mogła posunąć się osoba której zależy na podkreśleniu wagi innychch szkół o tym profilu. opisywanie pracy sekretariatu nie stanowi o wartości prowadzonej edukacji. Fakty które podaje kobieta podpisująca się nazwiskiem weselska są nieprawdziwe i godzą w dobre zasłużone imię szkoły. Dziwnym zjawiskiem jest iż absolwenci ANAGRY znajdują zatrudnienie natychmiast ponieważ kwalifikacje są na bardzo wysokim poziomie . My nie musimy pisać źle o innych szkołach żeby osiągnąć sukces !!! Ta nasza ciężka praca sama się obroni. Dowodem tego jest , że mamy tulu słuchaczy. Podkreślam , że jest Pani źle poinformowana pisząc o tzw szkołach na licencjacie bo to i forma i treść jest nieprawdziwa ale Pani o tym doskonale wie. Dlatego też możemy domniemywać , że zasady zdrowej konkurencji w świecie edukacji są dla Pani zjawiskiem enigmatycznym. POzdrawiam panią weselską i wszystkich uczestników forum.  Joanna Miller zapraszam do NAJBARDZIEJ ELITARNEJ SZKOŁY W POLSCE A MOŻE I NIE TYLKO WWW.ANAGRA.PL

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-12-13, 22:41:43 »
Pani Ewelina Weselska jest uczennicą Liceum ANAGRA dodam że bardzo zdolną , utalentowaną ostatnio uzyskała wyróżnienie w Mistrzostwach Paznokcia Euro Perfect NAILS  zapraszam na strone www.anagra.pl

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-14, 15:56:06 »
Polecam Anagrę.
Mają bardzo dobrą (dobrze wykształconą, komunikatywną, sympatyczną) nauczycielkę pracowni kosmetycznej, którą miałam przyjemność osobiście poznać. To osoba, dla której kosmetyka jest pasją. Taka nauczycielka to skarb dla szkoły, a przede wszystkim dla uczennic.
Szkoła jest dobrze wyposażona (a jak wiadomo różnie z tym w różnych szkołach bywa). Miałam też okazję rozmawiać z uczennicami i sprawiały wrażenie zadowolonych.
Anagra zasponsorowała ostatnio najlepszym uczennicom wyjazd na szkolenie.

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-12-15, 01:26:10 »
A ja się uczę fryzjerstwa w anagrze i też jestem zachwycona. Teraz mieliśmy miesięczne praktyki zawodowe i to nie jakieś tam sprzątanie i bieganie szefowi po zakupy TYLKO SOLIDNA PRACA Z KLIENTEM POD OKIEM INSTRUKTORÓW !!!!!!!!
Odważyłam się i zaczynam strzyc. Jestem z siebie dumna  : brawo :

Wiem, że kosmetyczki też miały takie praktyki i są zachwycone.
Szkoła jest super!!!!

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-07-31, 14:39:40 »
Czy wiecie cos na temat studium ,, Instytut Urody" znajdującego się na ulicy Kościuszki 48 w Łodzi :?: jesli tak prosze odpiszcie

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-08-01, 07:52:17 »
Ja nic nie slyszalam. Chociaz jest jakas szkola na kosciuszki. Ale czy nie lepiej wybrac cos porzadnego. Polecam ci Szkole na kilinskiego. I chociaz bylam w niej tylko rok bo 1 rok spedzilam w profesji to powiem ci , ze ta szkola jest porzadna.pozdrawiam