Autor Wątek: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?  (Przeczytany 11362 razy)

Offline Celinka81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Nie znalazłam na forum wątku na temat opinii o suplemencie Figurena slim - dlatego założyłam ten nowy. Odchudzam się od 3 tygodni i efekt mam mizerny chociaż stosuje ta sama dietę i ćwiczenia co moja koleżanka która równolegle ze mną robi to samo oprócz jednej różnicy - stosuje ten suplement figurena slim. Jej efekt to już 5 kg mniej a u mnie 1,5 kg. Nie wiem czy to kwestia organizmu i predyspozycji czy faktycznie jej pomaga tak bardzo ten preparat. Proszę o opinie tych osób które coś wiedzą na temat tego suplementu - bo nie wiem czy nie kupić

Offline Kaprysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-02-05, 17:46:46 »
To jak koleżance pomaga a i ma taki efekt to znaczy że chyba działają

Offline Frama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-07-03, 00:44:37 »
Ameryki nie odkryję pisząc, że podstawą jest ruch i odpowiednia dieta. Bez tego nic się nie uzyska... Natomiast tego typu suplementy http://www.doz.pl/apteka/k37-Odchudzanie_i_oczyszczanie mają za zadanie przyspieszyć cały proces dojścia do założonej sylwetki. Są to suplementy i jak sama nazwa wakazuje, stanowią one tylko podstawę a nie bazę. Niemniej są na pewno istotne przy odchudzaniu, chociażby z psychologicznego punktu widzenia, bo im szybiej zobaczymy jakiś efekt, tym bardziej będziemy zdeterminowani, żeby go utrzymać, a tak przynajmniej jest w moim przypadku
Tak, człowiek jest śmiertelny, ale to jeszcze pół biedy. Najgorsze, że to, iż jest śmiertelny, okazuje się niespodziewanie, w tym właśnie sęk!

Offline szlapczyq

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-07-07, 12:03:21 »
żona stosowała i nie była zachwycona

Offline aelandri

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-08-12, 11:24:46 »
Szczerze mówiąc nie stosowałam nigdy figury więc nie będę się wypowiadać na jej temat, bo to byłoby nie w porządku. Generalnie stronie od produktów wspomagających odchudzanie, ale piję czerwoną herbatę, która jak pewnie wiecie ma właściwości odchudzające. Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie picia czerwonej herbaty, bo mi ona nie smakowała, ale okazało się, że jest to kwestia marki herbaty, bo bardzo smakuje mi ta http://www.big-active.pl/herbaty-czerwone-ekspresowe   . Poza tym jest ekspresowa i nie trzeba jej długo zaparzać, a dla mnie to ogromny plus, bo nie mam zbyt wiele czasu. Nie za bardzo wiem co zawiera figura, ale z tego co się orientuje, to większość takich ziołowych produktów wspomagających odchudzanie zawiera właśnie czerwoną herbatę. Produkty te są z reguły droższe i dlatego polecam kupowanie samej czerwonej herbaty, bo jest ona tańsza.
« Ostatnia zmiana: 2016-09-09, 16:11:26 wysłana przez aelandri »

Offline klaudia8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-11-04, 13:26:40 »
Chcialam sie Was podpytac o skutecznosc brania suplementow przy odchudzaniu. Czytalam kilka artykulow na necie stawiajacych je zazwyczaj w zlym swietle. Osobiscie nie znam nikogo kto by bral cos takiego wiec nie wiem czy ma to jakis negatywny skutek na zdrowiu. Sama zastanawiam sie nad troche bardziej sprawdzonym sposobem i mam zamiar pic herbaty ziolowe http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-ziolowe Podzielcie sie jakimis doswiadczenia, czy taka herbata wplynie pozytywnie na moj metabolizm? Nie chce wysuszac swojego organizmu jakimis srodkami chemicznymi, chce postawic na naturalne metody.
« Ostatnia zmiana: 2016-11-06, 19:27:52 wysłana przez klaudia8 »

Offline metyczka51

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-12-11, 12:38:29 »
Możliwe, że pomaga jej szybciej schudnąć, ale według mnie i tak nie powinnaś go stosować. bo co z tego że się szybko chudnie, jak na sto procent jakoś negatywnie wpływa na organizm, jak każde tabletki.  Lepiej trzymaj się swoich zasad, swojej diety i ćwiczen i osiągają efekty mniejsze, ale masz z nich na pewno większą satysfakcję bo osiągnęłaś je tylko i wyłącznie własną pracą. Dodatkowo przy braniu tabletek często następuje efekt jojo, bo przecież osoba biorąca tabletki nie uczy się dobrych nawyków, tylko po prostu tabletki tak działają. A Ty uczysz się zdrowego stylu życia. Przy diecie kontroluj też swoje zdrowie, rób regularnie badania, możesz też kontrolować poziom tłuszczu i wody w organiźmie, żeby lepiej widzieć co się dzieje. Na niektórych siłowniach można sobie zmierzyć te wskaźniki, albo są do tego specjalne wagi, np. ta : cenzura :  jeśli nie chodzisz na siłownię jakoś często to dobrze mieć taką wagę w domu :) 
« Ostatnia zmiana: 2016-12-12, 13:10:23 wysłana przez Tomek »

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-06-12, 07:25:16 »
Dziewczyny sama zastanawiam się nad jakimś suplementem na odchudzanie. Wiem wiem, ze nie ma tutaj sensu na 100% wierzyć takim środkom jednak interesuje mnie coś co rzeczywiście mogłoby mi pomóc....
Mianowicie słyszałam,że niezłe jest Fibra Vitale. Brała któraś z Was?

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-06-14, 09:06:52 »
Dziewczyny sama zastanawiam się nad jakimś suplementem na odchudzanie. Wiem wiem, ze nie ma tutaj sensu na 100% wierzyć takim środkom jednak interesuje mnie coś co rzeczywiście mogłoby mi pomóc....
Mianowicie słyszałam,że niezłe jest Fibra Vitale. Brała któraś z Was?

Ja biorę już od kilku dobrych miesięcy i jest super. Kupowałam bez przekonania ponieważ wcześniej brałam bardzo wiele suplementów na odchudzanie. W tym tych najbardziej reklamowanych. Działanie było lekko mówiąc takie sobie, praktycznie żadne tak wieć nie spodziewałam się jakichś cud efektów jednak powiem Ci,ze zostałam bardzo miło zaskoczona ponieważ znacznie poprawiło to moje trawienie, czuję się o wiele bardziej pełna, nie mam ochoty na przegryzki pomiędzy posiłkami. No i samo odchudzanie jest również o wiele skuteczniejsze.

Offline zoltybananek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-09-06, 12:09:02 »
Jak dla mnie to strata pieniędzy, przede wszystkim trzeba ćwiczyć i przejść na dietę.
Nie pozycjonujemy się!

Offline kasiola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #10 dnia: 2018-03-27, 18:45:41 »
Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się jak schudnąć a dopiero potem zainteresować takimi suplami. Ja bym tego nie kupiła, bo można znaleźć lepsze i tańsze rzeczy.
« Ostatnia zmiana: 2018-04-22, 16:31:01 wysłana przez The Lady »

Offline IS1983

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #11 dnia: 2018-04-13, 13:40:03 »
nie wierze w takie specyfiki. Najlepsza metodą - moim zdaniem - jest zdrowe odżywianie się i aktywność fizyczna!

Offline LiLi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #12 dnia: 2018-04-17, 12:53:19 »
Może i istnieją różne skuteczne specyfiki, które ułatwiają zrzucanie zbędnych kilogramów, ale według mnie ważny jest przede wszystkim rozsądek oraz regularne odżywianie się. Już samo wyłączenie z diety słodkich soków, czy słodyczy przynieść może dobre rezultaty. Ja sama stosuję aktualnie catering dietetyczny, dzięki któremu nie muszę codzienne myśleć o konieczności przygotowania dobrych, ale i zdrowych posiłków. Wygodna Dieta sprawdza się więc w moim przypadku doskonale.  :razz:
« Ostatnia zmiana: 2018-04-22, 16:30:38 wysłana przez The Lady »

Offline agnieha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #13 dnia: 2018-05-11, 12:35:29 »
Nie ma co porównywać swoich rezultatów odchudzania do siostry/mamy/koleżanki. Każdy ma inny organizm, inaczej reagujący, o innym metabolizmie. Do tego inny tryb pracy/aktywności/życia.
Trzeba patrzyć na swoje ciało. Ja to widzę po sobie. Ostatnie pół roku siedzący tryb życia, mniejsza aktywność i już kilogramy lecą w górę. Zamówiłam sobie w zeszłym miesiącu dietę pudełkową : cenzura : 1500kcal i zaczynam intensywnie pracować na sylwetką, w końcu lato już blisko ;)
Powiem Wam, że jak to odżywianie jest inne, lżejsze, to od razu ten organizm inaczej pracuje.
« Ostatnia zmiana: 2018-05-15, 11:33:46 wysłana przez Tomek »

Offline Nomii

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Figurena czy faktyczne tak skuteczna przy odchudzaniu?
« Odpowiedź #14 dnia: 2018-06-12, 08:51:24 »
Dokładnie u każdego jest inaczej, ale są rzeczy, które można spożywać, bo przyspieszają trawienie u kazdej osobie, czyli błonnik. Ja spożywam bardzo dużo błonnika, w owsiankach i w ziołach FibrVitale. Zawiera siemię lniane, babkę płesznik i babkę jajowatą. Nie lubię właśnie jakiś dziwnych specyfików, wolę naturalnie oczyszczać organizm z toksyn. Do tego dużo ruchu i nie szkodząc sobie chudnie się :)