Autor Wątek: OZDOBY DO PAZNOKCI Z ALLEGRO!!  (Przeczytany 34216 razy)

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-01-29, 13:55:53 »
ja kupowalam u slaydi ozdoby do salonu i jestem zadowolona nie miałam holo bo te wczesniej kupilam u dystrybutora EF w łodzi ale chyba nie były z EF (co do holo to zawsze szukam cieńszych wiec obawiam się zakupu przez internet)

slaydi ma fajne cyrknie bardzo ładnie wygladają(nota bene bede już musiała dokupić) suszone kwaitki też są ok muszelki śliczne i w ogóle jestem bardzo zadowolona
kochan powinnaś jeszcze mieć loga i bedzie full wypas :) :)

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-01-29, 15:01:50 »
:) mam i loga i kolczyki
http://www.slaydi.pl/q20.html

loga chanel (ten znaczek) beda chyba dopiero w srode...

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-01-29, 16:27:04 »
Ale fajne!!Jeszcze takich nie widzialam!!! Super! Jak tylko sie pojawia,robie zamowionko.Jeszcze nie zamawialam u Slaydi (ale juz mam zrobiona liste co bym chciala,tylko mialam watpliwosci tak przez internet).Po tylu pozytywach od dziewczyn juz sie nie zastanawiam : brawo :

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-01-29, 17:09:09 »
kami
ja zamawiam mailem nie na allegoro i polecam te drogę przynajmniej dziewczyna nie płaci prowizji od sprzedaży :)

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-01-29, 19:08:14 »
LissaPL ma rację, proszę zawsze o zamówienia mail'owe i telefoniczne :)
wyceniam wtedy taniej nie tylko o prowizję allegro ale również o swój czas i pracę.
spisanie towaru z kilku czy nawet kilkunastu aukcji (żeby nie było pomyłek i braków ;) ) zajmuje trochę czasu...
że nie wspomnę o wystawianiu dużej ilości komentarzy :roll: brrr! ;)

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-01-30, 21:20:30 »
Cytat: "LissaPL"
kami
ja zamawiam mailem nie na allegoro i polecam te drogę przynajmniej dziewczyna nie płaci prowizji od sprzedaży :)


Wlasnie tak mialam robic :D Ale dzieki za podpowiedz,teraz na pewno nie kupie przez Allegro:)

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-02-27, 19:02:16 »
Ja również polecam Slaydi. Kupowałam u niej wiele ozdób i nigdy się nie zawiodłam. Do tego szybka przesyłka.

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-03-18, 21:24:41 »
SLAYDI - osobiście sprawdziłam - i POLECAM, towar zgodny z pokazaną ofertą, a nawet i miłe zaskoczenie- bo tak na żywo jeszcze bardziej efektowny ;)!! Przesyłka doszła expresowo, wszelkie aspekty organizacyjne - jak najbardziej do uzgodnienia...! Ach nio i te niespodzianki dorzucane do zamówienia - miodziooo :D

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-03-31, 23:32:37 »
Ja kupilam od tej dziewczyny hologramy etc i jestem zadowolona. Pedzelkow nie polecamm, najlepsze sa te z naturalnego wlosia.

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-05-22, 20:44:31 »
i na allegro tez znajdziesz w niskiej cenie

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-10-22, 11:50:54 »
Dziewczyny podpowiedzcie gdzie  w katowicach kupie różne ozdoby do paznokci takie suszone kwiatuszki, materiałowe, i inne;) a może na allegro??jak tak to polećcie mi konkretnego sprawdzonego sprzedawce....Z góry serdeczne podziękowania
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-10-22, 15:13:19 »
na allegro na pewno, najlepiej wybrac takiego sprzedawce ktory ma duzo komentarzy
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

arli

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-10-22, 16:35:48 »
polecam ci slaydi ma dobry towar i opinie http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=615295

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-10-31, 23:39:53 »
naprawde faje ma oferty, tez chetnie skorzystam ;)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-10-31, 23:42:05 »
ozdoby do paznokci kupisz także w Belisie jest to hurtownia kosmetyczna na przeciwko  hotelu Cubus