Autor Wątek: Przedłużanie włosów:)  (Przeczytany 7710 razy)

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów:)
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-01, 15:44:04 »
mnie kiedys pasjonowalo przedluzanie wloskow dopoki nie zobaczylam jak to wyglada od "srodka"
jak wloski troszke odrosna to widac spawy :?  nie mozna ich nosic w kucyka  :? zdejmowanie polega na obcieciu wloskow przy spawach  :?  generalnie nie starcza to na dlugo  :?

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów:)
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-11-01, 16:50:19 »
Mi nie obcinali wloskow przy spawkach, poprostu je skruszali i syntetyki sciagaly sie bez problemu!

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów:)
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-11-01, 18:48:47 »
Olka kuzynka robila w POznaniu i to w salonie z bardzo dobra renoma wiec nie wiem dlaczego robili takim sposobem  :?

Gość

  • Gość
przedłużenie
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-12-02, 14:51:54 »
Szukam osoby która zajmuje się przedłużaniem na Śląsku -jestem chętna i zniecierpliwona . Jakie trzeba spełnic warunki tzn :jakiej muszą byc długości włosu naturalne i czy po przesłaniu fitki mozna zrobić symulację bardzo mi na tym zale -trzeba w jakis sposób męża przekonać -jednak jest to pewnem nie mały koszt . POZDR

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedłużanie włosów:)
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-07, 12:33:16 »
to obicnanie to chyba jest jak ktos zaklada wloski na te zgrzewy?ostatnio wlasnie widzialam to zakladanie na te zgrzewy , tyle wlosow sie kruszylo ze szok. ja sobie zalozylam na te tasmy ale te zgrzewy to bym sie nei zdecydowala. :roll: