Autor Wątek: kolory na stronie internetowej  (Przeczytany 19880 razy)

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« dnia: 2006-07-19, 21:45:38 »
zastanawiam sie nad zmiana kolorow na stronie macie jakis pomysl dziewczyny? myslalam nad czyms bardziej zywym... czekam na propozycje i sugestie ;)
co byscie tu w ogole zmienily ;)
www.pazurki.freehost.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-20, 07:45:10 »
Ja bym zmienila nagłowek troche bez wyrazu. Trzcionke tez mozna ciekawszą wybrać (tekst) jesli stronka ma byc w takiej formie.
Kolorystyki nie doradzam poniewaz to jest indywidualna sprawa.
Ja lubie żywe kolorki np.... a u Ciebie dominują pastele taka wyciszona stronka.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-20, 09:24:37 »
bardzo dużo stronek pazurkowych ma taką kolorystykę :) / moja też/ jeśli ma to być oryginalne ja bym poszła w słoneczne kolorki, żółty, jasno zielony, może jasny pomarańcz, czcionka rzeczywiście mogła by być ciekawsza i koniecznie w kolorze czarnym (na studiach mam zajęcia z tworzenia stron i główną zasadą dobrej strony jest czytelna i raczej czarna czcionka :))
przydałaby się w nagłówku jakaś ciekawa grafika, może jakieś logo na tle zrobionych przez ciebie pazurków ale tym to już reaczej musi się zając jakiś grafik albo ktoś kto ma przynajmnie FotoShopa opanowanego

naprawdę warto czasem zaiwestować w kogoś kto ci taką stronkę podrasuje
i dużo fajnych zdjęć :)

ps. wiem że w polsko-japońskiej szkole technik komputerowych w ramach praktyk robią stronki lub je przerabiają za darmo lub symboliczną kwotę, a oni są nieżli , polecam

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-20, 23:11:13 »
no wlasnie kolory musze zmnienic bo jest za smurto, chcialabym aby to sie bardziej w oczy zycalo a jednoczesnie bylo czytelne. nad fotkami caly czas pracuje ;)
strona zajmuje sie moj narzeczony chodzi tylko o sama koncepcje ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-20, 23:50:18 »
ja bym wykorzystała żywsze kolorki, lubie np.pomarancz:) czcionka tez by mogla byc weselsza i kolorowa:) to tyle, a tak mysle ze jest ok:P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-20, 23:59:02 »
Co do kolorków to również sie zgadzam, żę powinny być bardziej wyraziste, nie tylko takie pastele.

A druga moja uwaga to menu- napewno większa i ciekawsza czcionka, więcej kolorów żeby przykłuć uwagę.i umieściłabym je raczej na pierwszym miejscu, a nie z boczku małymi literkami.

Ale to tylko takie moje małe widzimisię.

Pozdrawiam :D

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-07-21, 00:21:44 »
Hmm... ja bym uważał z tymi "wyrazistymi" kolorami bo będzie co najwyżej wzrok męczyło. Trzeba metoda prób i błędów dobrac coś w sam raz niekoniecznie mocno oczobitnego ;). Tło strony ma byc tłem a nie wyrastać ponad treść lub grafikę na stronie a zwłaszcza galerię. Polecam zapoznać się z kanonami projektowania dobrych stron WWW ale może już narzeczony się zapoznał.
Jak dla mnie strona jest czytelna, schludna i nieprzesadzona. Z pewnością jednak niespecjalnie zadowoli wielbicieli "nowych technologii" typu flash ehh jak ja go niecierpię itp. Dlatego zastanów się najpierw do kogo strona ma trafiać i pod tę grupę ją przemodeluj.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-07-21, 12:51:27 »
A ja na stronie głównej dałabym jakieś zdjecie pzurków i dała pare emotikonów, które rozweselą stronkę, bo kolorki to bardzo indywidualna sprawa...

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-07-21, 13:44:17 »
Ja rowniez doradzam żywe kolory np kremowy, albo blady róz. a na nagłówek pazurki
może ktoś się wypowie na temat mojej strony?

pozdrawiam 8)

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-07-21, 14:04:33 »
gosiaczek_t w menu jest tylko podstawowa czcinka bo juz ja chcialam zmienic :(

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-07-21, 16:45:07 »
Kim bloga masz fajnego, ale brakuje mi tam życia. Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-07-24, 13:09:55 »
A ja właśnie bym udeżyła we Flash, wychodzą baardzo fajne strony, oczywiście kwestia gustu ale proponuję przemyśleć :)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-07-24, 20:45:53 »
Cytat: "marta80"
A ja właśnie bym udeżyła we Flash, wychodzą baardzo fajne strony, oczywiście kwestia gustu ale proponuję przemyśleć :)


Problem z tego typu stronami polega zazwyczaj na tym, że poza oczojebnością nie oferują wiele więcej. :|
Internet powstał aby przekazywać sobie treści tymczasem coraz częściej forma zdecydowanie przerasta treść.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-07-25, 08:27:32 »
z tym flash ostroznie.
Strona musi sie ladowac i roznie z tym bywa. Nie kazdy ma dobry sprzet w domu.
Stronie brak zycia.....brak zdjec, brak emocji.....dopasuj ja do swojego temperamentu.....dla mnie jako klientka.... juz bym pomyslala, ze jestes wyciszona, troszke mdla i bardzo skromna ....ale nie pisze w zlym sensje abys zle nie zrozumiala...nawet kolory, trzcionka, zdjęcia, ktore umieszczamy  sa wybierane  poprzez  naszą podswiadomosc ,ktora zdradza nasze emocje i charakterek  :wink: a co za tym idzie dobor zdobien...
Taka wyciszona stronka przyciagnie do Ciebie tylko spokojne klientki...te szalone raczej nie zainteresuja sie .....ale z drugiej strony jesli jestes taką osobą to moze dobrze.....:) Dopasuj wszystko zgodnie z twoja naturą...ale zrób ja troszkę  weselszą....:))))  
A my będziemy lukac dalej :wink: ....i droga srodka do czegos dojdziemy... :D
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-07-25, 09:28:06 »
z czcionka nie jest tak latwo jestem na darmowym serwerze ktory nie obsluguje wszystkiego niestety :(
ja mam raczej spokojny charakter ale moja strona ma przyciagac ludzi :D byla zrobiona na probe ale teraz juz wyglada za spokojnie jak dla mnie  :roll: