Autor Wątek: Nie cenzurujemy ;-)  (Przeczytany 6398 razy)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Nie cenzurujemy ;-)
« dnia: 2005-02-24, 16:08:46 »
Mam nadzieje, ze bedzie coraz wiecej oso zajmujacych sie pazurkami na naszym forum.
Informuje, ze u nas nie ma zadnej cenzury jezeli chodzi o informacje o innych stronach czy forach dyskusyjnych. Nie cenzurujemy rowniez nazw firm, jak to jest w niektorych innych miejscach.
To forum ma byc zrodlem jak najszerszej informacji a nie 'informacji o jedynie slusznej firmie'.
Mam nadzieje, ze  informacje przeczyta jakis 'site admin' lub 'instruktor', ktorych bardzo bezpisrednio ona dotyczy.
Wszystki innym zycze przemilego i owocnego korzystania z naszego Forum.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-22, 11:23:46 »
nio cos o tym wiem....jak zaczelysmy o tym pisac głosno i o calym profesjonalizmie -to zostalam zbanowana ....jako, ze odwazylam sie za duzo napisac....to ja dostalam po glowie...awantura byla a i owszem...ale cóz jestesmy wolnymi ludzmi i kto madrzejszy to ma swoj rozum :wink: a ja na pewno honorowo tam juz nie zajrze....i dawno nie zagladam...choc bylam ich fanką nie powiem od pierwszych dni zalozenia forum(ideologia) ...poki sama nie przejrzalam o co w tym chodzi....ale osobne forum dla profesjonalistow zostalo wywalczone ....zreszta jesli jest sie jedna branzą to powinno sie wspolnie dzialac dla naszego dobra nie tylko jednej strony i to tej silniejszej....Co do produktow dokladnie tak jest. Mamy juz bardzo duzo wystarczajaco dobrych produktow....do wyboru do koloru....to tylko nasza decyzja i upodobania. A jak ktos krzyczy ze tylko ich sa naj....to chyba samouwielbienie ....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-22, 11:50:20 »
Zreszta musze Wam powiedziec jako ze mam kontakt z naszą branża w USA rowniez prowadzace gabinety....nie ma tam czegos takiego ze ktos jest najjj....Gabinety same decydują na ktorych produktach bedą pracowac....firm jest nie do zliczenia...a klient patrzy na jakosc wykonania i efekty. Tam nikt sie nie pyta na jakiej firmie ma zrobione...guzik go to obchodzi...przychodzi, placi i ma miec the best:)to sprawa gabinetu. Jak cos badziewią klient nie wraca. A gabinety maja Licencje czego u nas brak a to juz duzo by wyregulowało. Tez o tym tam pisalysmy ale to baaardzo niewygodny temat .....bo ogranicza sprzedaz. Choc najczesciej korzystaja z firmy OPI ktora u nas jest np za droga w stosunku do cen uslug.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-22, 12:30:53 »
Forum Euro-fashion powstało by reklamowac i rozmawiac o ich produktach, zatem wcale sie nie dziwie, ze zwlaczaja konkurencje wykrpokowując nazwy- ich forum ich prawo.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-22, 13:01:53 »
Cytat: "Albertyna"
Forum Euro-fashion powstało by reklamowac i rozmawiac o ich produktach, zatem wcale sie nie dziwie, ze zwlaczaja konkurencje wykrpokowując nazwy- ich forum ich prawo.

Rozumie takie postepowanie: Zakaz reklamowania firm konkurencyjnych!!!.
Ale zakaz uzywania nazw, wklejania linkow do innych stron- to rowniezprzesada.
Ale przy ich podejsciu to powinni napisac:
UWAGA! Na naszym forum mozna rozmawiac tylko o produktach, ktore MY sprzedajemy!
Zobaczylabys Albertynko jak duzo byloby uzytkownikow forum?


Cytat: "elena"
to zostalam zbanowana

Ja rowniez bylem zabanowany. Zalozylem uzytkownika'kosmetyczki.net' (takie same konto mam na fryzjer.net i nikomu to nie przeszkadza) na ich zadanie zmienilem nazwe na 'tomek', pozniej zarzucono mi, ze reklamuje moj serwis i... nie dajac zadnych szans na wyjasnienia, czy nawet sprawdzenie co to napisalem w moich postach, zostalem zabanowany.
Przykre, ale skorzystalem z ich pecha, kiedy to zhakowano ich forum i zalozylem konto ponowanie.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-22, 18:22:10 »
Co przesada to przesada ale z drugiej strony pewnie gdyby nie ich "nadgorliwość" to byłaby na ich forum sytuacja podobna do tej jaka jest tu. User zadaje pytanie "Co sadzicie o żelach XYZ" a odpowiedzi wyglądają mniej więcej tak "Nie używałam ale podobno są badziewne. Polecam za to gorąco żele ACHA bo są naprawdę super i dobre i w ogóle naj". Przy czym często takie posty są produktem osoby sprzedającej te żele, dobrze przynajmniej, że mają w podpisie info o tym. Więc nie dziw się, że oni na swoim forum robią tak a nie inaczej. Już widzę te wpisy reklamujące firmy wszelakie a nawet te z Allegro bo jakby nie patrzeć jest to chyba jedno z największych forów paznokciowych i pokusa jest spora. Często też mnie to wycinanie nazw i adresów wkurza bo doprowadzone jest to do pewnej paranoi, choć ostatnio chyba się poprawia. Jednak jak napisała Albertyna to oni prowadza to forum, płacą ze obsługe i całą resztę.
Akurat Twój przypadek pokazuje tę paranoję Tomku.
No i na szczęscie nie wszystkie firmy postepują tak jak opisałem. Jednak jak mi ktoś napisał taki to biznes ;).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-11-23, 09:17:36 »
Cytat: "mako"
User zadaje pytanie "Co sadzicie o żelach XYZ" a odpowiedzi wyglądają mniej więcej tak "Nie używałam ale podobno są badziewne. Polecam za to gorąco żele ACHA bo są naprawdę super i dobre i w ogóle naj". Przy czym często takie posty są produktem osoby sprzedającej te żele, dobrze przynajmniej, że mają w podpisie info o tym. Więc nie dziw się, że oni na swoim forum robią tak a nie inaczej.

Nie dziwie sie, ale cenzurowanie slow automatem to nie jest rozwiazanie na takie zachowania. Utrudnia to zycie zwyklym userom a Ci, ktorzy chca przemycic reklame i tak to zrobia.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-11-23, 12:20:19 »
Tomku, masz racje, dlatego baaaaardzo się ciesze, że istenieje forum, gdzie w spokoju moge pisac nazwy wszystkich firm.
co do EF, to jak stała bywalczyni tam znam sposoby by jakos nazwe innego produktu przemycić  :))))) . Natomiast będę broniła forum Ef, powstało ono i jest opłacene prze EF i rządzi sie swoimi zasadami, a ja wychodze z załozenie, że skoro cos jest moje, to wprowadzam swoje zasady (wolnoć tomku w swoim domku  : gafa : hihih, nie żeby była to aluzja do Twojego imienia). EF długo i cierpliwie prosiło o nieużywanie nazw innych produktów niz przez ich dystybuowanych, ale bezskutecznie. Potem wprowadzili cenzurę.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie za bana, to nie jest fajne.... :boom: , co do eleny pamietam jej bana i wiem dlaczego go dostała....
Osobiście, to wole podporządkowac sie do zasad, które oni worowadzli- w mojej prawie dwuletniej karierze na tym forum dostałam RAZ ostrzeżenie, własnie za reklamowanie forum konkurencyjnego, i na tym koniec. wychodze z załozenie, że wolna droga, oni maja swoje zasady, a jeżeli ja ich ie uznaje, to mogę sobie klikac gdzieindziej.
Podobnie jak u mnie w domu- mam dwa koty i nie mozna nawet w lecie otwierac drzwi balkonowych, jezeli komus to nie odpowiads, to mogę sie z nim w knajpie umówic, lub u niego w domu, bo dla czyjegos widzimisie nie zmienie zasad obowiązująchych w MOIM domu!!!!

No, ale sie rozpisałam  :bubble:
Gratuluje wszystkim cierpliwym, którzy to przeczytali! :kiss:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-11-23, 12:36:09 »
Cytat: "Albertyna"
Natomiast będę broniła forum Ef, powstało ono i jest opłacene prze EF i rządzi sie swoimi zasadami, a ja wychodze z załozenie, że skoro cos jest moje, to wprowadzam swoje zasady (wolnoć tomku w swoim domku  : gafa : hihih, nie żeby była to aluzja do Twojego imienia).[/b][/color]

Oczywiscie kazdy ma do tego prawo, ale czy warto popadac w paranoje?
Zreszta chyba nie warto drazyc tego tematu, prawda?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-11-23, 13:17:46 »
A tak dla ciekawostki dodam, że dzis patrzyłam na forum EF i tam... sa normalnie nazwy!!!- np. LCN !!!!
Nie wiem co sie stało... a moze akurat przeoczyli LCNa  :lol:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-11-23, 15:35:29 »
Cytat: "Albertyna"
A tak dla ciekawostki dodam, że dzis patrzyłam na forum EF i tam... sa normalnie nazwy!!!- np. LCN !!!!
Nie wiem co sie stało... a moze akurat przeoczyli LCNa  :lol:


No właśnie dlatego napisałem, że coś się zmieniło bo nie tylko LCNa nie wycięli.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-27, 22:12:48 »
Albertynko kiedys dojrzejesz do tego o czym ja pisze...troszke dluzej zyje na swiecie....są tematy do ktorych nie wszyscy dorosli a jak sie je porusza tak na powaznie staje sie osobą niewygodną...więc jeszcze dyuuuzo .... pisac....ale w sumie zostawmy to...mnie to dało obraz firmy do tego stopnia, ze jak zaproponowano mi dystrybucje - uprzejmie podziekowalam...ten  wczesniejszy pokaz mi wystarczył.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Nie cenzurujemy ;-)
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-04-18, 10:15:53 »
To nie jest tylko na forum......spojrzec na organizowane Targi to tez sprawa obstawiona przez te same firmy.....uwazaj ze wpuszcza inne bardziej konkurencyjne...hehe...ale to tak jak w kazdej dziedzinie w naszej kochanej Polsce...
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039