Autor Wątek: Ampulki / serum jako baza pod makijaż  (Przeczytany 10407 razy)

Gość

  • Gość
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« dnia: 2007-06-07, 16:35:57 »
Dziewczyny czy mozecie sie podzielic doswiadczeniami w stosowaniu ampulek/serum, ktore sa stosowane jako baza i przygotowanie twarzy do makijaz? Bede wykonywac sama makijaz na slub i zastanawiam sie czy cos takiego bylo by lepsze od bazy pod makijaz? Czy faktycznie przedluzy to trwalosc makijazu? (ma ampulki Lierac Soin Eclat Express lub Soraya Lifing contur).
Z gory dziekuje za odpowiedzi!

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-06-07, 17:00:08 »
ja mialam baze z dax cosmetic cashmirowa byla rewelacyjna i fajnie matowi tłusta skórę
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-06-07, 21:06:46 »
Baza pod makijaz nie dla kazdego sie sprawdza , najlepiej poprobowac najpierw.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

kameleon

  • Gość
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-06-07, 21:38:35 »
Cytat: "linek"
Baza pod makijaz nie dla kazdego sie sprawdza , najlepiej poprobowac najpierw.

to prawda-ja uzywm serum z Matisa(Force lift-eclat serum gelife i Force raffermissante serum gelife) i po obu makijaz sie lepiej i dluzej utrzymuje na skorze. Ten pierwszy ladnie zweża pory a drugi splyca  drobne zmarszczki ale zawsze lepiej najpierw przetestowac bo na kazdej buzi  moze byc inny efekt.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-06-07, 23:17:33 »
Cytat: "wysokieobcasy25"
ja mialam baze z dax cosmetic cashmirowa byla rewelacyjna i fajnie matowi tłusta skórę

tez ja mialam, faktycznie bardzo fajna :D

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-06-07, 23:35:28 »
także miałam baze z daxa - fajna ale tylko z tego względu, że super matuje ;) natomiast moim zdaniem nie przedłuża trwałości makijażu. Obecnie mam bazę z Kryolana dla tzw "trudnych cer" bardzo wysuszonych lub z licznymi zmarszczkami - fajny produkt, tworzy na buzi otoczkę i makijaż nawet na "suszku" ;) wygląda super świeżo.
Jeśli chodzi o te ampułki z sorayi to nie polecam, jak dla mnie totalny pic-bajer, już lepiej kupić tego daxa ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-06-08, 00:11:02 »
Osobiscie wlasnie uzywalam kiedys baz, ale na moja skore dzialaly zatykajaco wiec oddalam mamie, i byla bardzo zadowolona. Uwazam ze lepiej stosowac je na suche cery.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-06-08, 08:21:50 »
jm tak jak radza Ci dziewczyny,powinnas najpierw z Panna Mloda umowic sie na makijaz probny i wykonac go na bazie ampulki (jezeli masz zamiar ja uzyc) i umowic sie z Mloda zeby caly dzien obserwowala buzke i np. kolejnego dnia dala ci znac jak sie czula w makijazu.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-06-08, 14:35:42 »
Przypomnialo mi sie jak moja kuzynka miala sliczny makijaz probny, a w dniu wesela porazka, splynal i nic nie bylo widac :? w sumie nie wiem czemu tak sie stalo :roll: bo nie beczala nie wiadomo jak
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-06-08, 14:58:24 »
hmm mozliwe ze sie za bardzo sestresowala , pocierala twarz, lub zwyczajnie uzyto innych kosmetykow niz na probnym... mozliwe tez ze w dniu slubu miala jakies problemy ze skora... spiekla sie w solarium, lub nadmiernie sie przetluscila...
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-06-08, 15:43:03 »
też mialam Daxa, fajna

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-06-08, 17:03:48 »
Cytat: "Alice"
hmm mozliwe ze sie za bardzo sestresowala , pocierala twarz, lub zwyczajnie uzyto innych kosmetykow niz na probnym... mozliwe tez ze w dniu slubu miala jakies problemy ze skora... spiekla sie w solarium, lub nadmiernie sie przetluscila...


No wlasnie chyba innych kosmetykow, ja bym sie tak nie dala zrobic  :roll:  moge polecic fixatory do makijazu slubnego.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-06-08, 18:10:22 »
Cytat: "linek"
 moge polecic fixatory do makijazu slubnego.

to tez bajer jest, nie działa zbytnio a do tego przesusza skórę....  :roll:
Ja zamiast tych fixerów bajerów, po wykonanym makijażu polecam klientce spryskac twarz z odległości 20 cm lakierem do włosów (oczywiście nie za dużo) moim zdaniem to bardziej przedłuża trwałość make-upa niż te specjalne specyfiki - każdy ma swój sposób ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-06-08, 18:45:05 »
hehe a lakier tez wysusza :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-06-08, 21:40:25 »
linek jezeli pusisz lekka wrecz 'mgielke' na pelny makijaz wielce cery nie przesyszy :) a naprawde sprawdzony sposob, ja tak czasami robie jak dziewczyny na pokazy maluje.

A co do scierajacych sie makijazy... musimy pamietac, ze przy probnym makijazu nie obsciskuje setka osob Panny Mlodej jak to bywa na ceremonii i do tego ok 40ciotek nie zostawi sladu swojej pomadki na policzkach...Hehe jednak fakt fatem - profesjonalnie wykonanemu makijazowi nie grozna calonocna impreza ani lzy w Kosciele :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ampulki / serum jako baza pod makijaż
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-06-08, 22:14:24 »
Nie, no nie mowie o codziennym uzywaniu takich specyfikow, ale przyznam ze efekt jest super, dlugii, ciekawe jak to bedzie na naszych weselach :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))