Autor Wątek: Wroclaw  (Przeczytany 16054 razy)

Gość

  • Gość
Wroclaw
« dnia: 2005-05-04, 11:43:11 »
Witam wszystkie kosmetyczki czy moglybyscie poradzic mi dobre szkolenia lub kursy stylizacji paznokci (akryl,zel ) od podstaw na terenie Wroclawia?Bede bardzo wdzieczna za pomoc!!! :)

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-13, 15:11:44 »
Polecam fimę LCN CONCEPT, UL.DRUKARSKA 38 we WROCŁAWIU,tel.071/783-08-09
www.lcn-concept.pl
Szkolenie obejmuje wszystkie metody oprócz akrylu!
Szkolą solidnie i fachowo!
Dodatkowo 12 czerwca, oczywiście we Wrocławiu, organizują Otwarte Mistrzostwa Modelowani Paznokci na które może przyjść każdy, kto ma ochotę zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi!


Gość

  • Gość
Oświata - Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-11, 19:11:11 »
Może ktoś mi powie co myślicie o tych kursach?Chciała bym wiedzieć czy warto tam iść.
Z góry dziękuję za pomoc. :lol:
www.oswiata.wroc.pl

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-12, 11:10:38 »
http://www.oswiata.wroc.pl/CM/content.php/kursyzaw/14 sory zapomniałam powiedzieć o który kurs mi chodzi to jest poprawna strona TIPSY :P

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-12, 11:50:55 »
Hej. Byłam w Oświacie na kursie tipsów i myslę, że warto, nawet mimo tego ze szkolenie prowadzone jest na La Femme. Pani Ada, która nad wszystkim czuwa jest naprawde fachowcem, grupki sa małe, ona do każdego podchodzi i pokazuje co i jak, odpowiada na wszystkie pytania, nie wyjdziesz z kursu nie wiedząc np. czym jest krzywa C lub linia uśmiechu. Wiadomo, że potem warto się dokształcać jeśli chcesz miec certyfikat konkretnej firmy, zresztą zawsze wrato ale myślę, że jak na początek kurs w Oswiacie jest całkiem fajny. Nie mam poczucia, źle zainwestowanych pieniedzy. Robię już tipsy w gabinecie , pracuję na produktach  Activ i całkiem nieźle sobie radzę. Pani Ada służy pomocą nawet po  zakonczeniu kursu. Cena obejmuje dwie metody+ po dwóch tygodniach szkolenie z dopełniania.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-12, 14:18:21 »
Ja nie wiem jak wyglada to szkolenie,ale mysle,ze jesli jest prowadzone na La Femme to lepiej nie idz.Mysle,ze lepiej bys zrobila,wybierajac firme ,na ktorej pozniej zamierzasz pracowac i poszla na szkolenie wlasnie z tej firmy.Szkolenia z Eurofashion tez sa bardzo dobre.Tylko nie idz do ich dystrybutora we Wroclawiu Sun Design.Ja tam bylam i nie jestem zadowolona.Oszukali mnie i wystawili tylko swoj certyfikat.A szkolenie tez bylo prowadzone "po lebkach".
Powodzenia!

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-01-02, 22:40:33 »
Moja znajoma tez byla w Sun Design i tam jej powiedziano, ze akrylu juz sie nie robi, a szablon to w ogole cos bezsensownego.....

Offline Avangarda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 44
Wrocław
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-01-18, 18:42:26 »
hahahaha dobre

no tylko brawo bic tym paniom instruktorkom
AGNIESZKA STACHOWIAK
Instruktor Stylizacji Paznokci


TEL. 518 424 458          gg 6706867

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Wrocław
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-01-19, 10:52:56 »
Metoda akrylowa jest nadal popularna. Jednak musze  zaznaczyc ze ma ona swoje wady i zalety. Najwiekszą wadą wg mnie jest to, ze nie powinny podejmowac sie jej osoby sklonne do alergii lub osoby chorujace na astme. Glośno sie o tym nie mowi ale to są fakty.  Wiec przy tej okazji warto o tym wspomniec. Ja zawsze uprzedzam i dopytuje w tej kwestii.
Uwazam ze to jest feir wobec kursantek. To samo jesli ktos cierpi na epilepsje. Glownie chodzi o opary, ktore jednak sie wydobywaja i przy braku dobrej wentylacji moga szkodzic.
Dobrze o tym wiedziec i podejmowac swiadomie decyzje przy wyborze tej metody.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-01, 14:56:39 »
raczej oswiate bym odradziła, poleciłabym szkolenia w firmach profesjonalnych, które wystawiaja sie na duzych targach kosmetycznych, biorą udział w mistrzostwach modelowania paznokci, z których wywodzą sie mistrzowie

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-08, 11:01:31 »
Cytat: "BetkaD"
Moja znajoma tez byla w Sun Design i tam jej powiedziano, ze akrylu juz sie nie robi, a szablon to w ogole cos bezsensownego.....

No to jestem ciekaw w takim razie jakie metody są przez te panie polecane...?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Wrocław
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-18, 11:23:12 »
Porządkuje szkolenia miastami


         
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
mambaczarna
Wysłany: 13-09-2006, 18:38  
 
studiuję we wrocławiu więc nie bedę miec czasu żeby dojeżdzać az do poznania - dlatego poszukuje czegos własnie w tym mieście
 
 
:idea:  :idea:  :idea:    
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 22-09-2006, 11:23

Ja robiłam kurs z LCN we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona, a produkty są super.
 
         
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
adziorek_85
Skąd: wroclaw
 Wysłany: 22-09-2006, 17:43    
 
ja rowniez robilam kurs z LCN i uwazam ze sa oni bardzo dobrzy a produkty maja rewelacyjne  tylko niestety ucza metody zelowej. A jesli chodzi o akryl to musialabys znalesc cos innego. Pozdrawiam
 
     
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
 
brodka
Skąd: wrocław
 Wysłany: 30-09-2006, 7:46  
 
czarnamambo za nic w świecie nie idź do markiel! moja kumpela własnie tam poszła i po jednym dniu zwiała, naprawdę z tego co mi opowiadała to tragedia, niczego się nie dowiedziała, szkolenie miało być w grupie, instruktorka podeszła i powiedziała: no to klej tipsy niczego nie tłumacząc..
szczerze za to mogę ci polecić szkolenie u przestawicielki eurofashion, pani Iwony żuchniewskiej, bez porównania, poziom naprawdę wysoki, na najlepszej jakości produktach, szkoelnie indywidualne, napewno nauczysz się robić świetne pazurki, pani Iwona pilnuje nawet jak masz trzymac pilnik  
Studio Tips Iwona
ul. Gwarna 11/4b
tel. tel. 071/343 29 20 kom: 0601 711 293
 

       
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 07-10-2006, 8:24  
 
A czy ktos słyszał o firmie Activ we Wrocku? podobno też szkolą i sprzedaja produkty do manicuru.
 

       
 
:idea:  :idea:  :idea:
 
 
maciejka
Skąd: krapkowice
 Wysłany: 15-10-2006, 21:28  
 
bylam na kursie w activ mi sie podobalo duzo sie nauczylam produkty spoko.

 
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
maciejka
Skąd: krapkowice
 Wysłany: 18-10-2006, 16:17  
 
otrzymalam bardzo szeroki zakres wiedzy od budowy paznokcia poprzez choroby i kształtowanie paznokci.pani ktora prowadzila kurs przekazala duza wiedze a takze podpowiadala jak zorganizowac i ułatwic sobie prace.jestem bardzo zadowolona z tego kursu bylam wczesniej na innym w opolu ale to była totalna pomyłka.


:idea:  :idea:  :idea:


Hehe widze, że wszyscy bardzo emocjonalnie podeszliście do tematu ŻELI, a jeśli dobrze widzę, jest to temat o szkoleniach/kursach we Wrocławiu:) To dowiem się w końcu, gdzie najlepiej je zrobić?  
 
     
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 26-05-2006, 13:32  

polecam p. Iwonę Żuchniewską ze Studio Tips Iwona, możesz wybrac różne metody w przystępnych cenach i co najważniejsze możesz wypróbowac produkty róznych b. dobrych firm np. nsi, IBD, christio itp.

tu masz namiary:
www.studiotips-iwona.naszemiasto.pl
najlepiej napisz e-mail

Pozdrawiam !!

 
     
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
 Konto administracyjne
 Wysłany: 18-06-2006, 23:07  
 
Witam.Mnie tez interesuje szkolenie z zakresu pracy na żelu ale tylko i wyłącznie we Wrocławiu w przystępnej cenie.Co możecie polecić?
_________________
       
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne

Dziewczyny,poradżcie. Kurs w La Femme czy w Hollywood nails?
 
     
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 23-06-2006, 9:14    
 
hollywood nails- zdecydowanie!
fachowiec pierwszej klasy
 

:idea:  :idea:  :idea:


Dziewczyny chcę zrobić szkolenie ze stylizacji paznokci i mam dylemat, które wybrać, ponieważ wcześniej kompletnie nie miałam styczności z tym tematem poza zwykłym manicurem. Znalazłam oferty LCN Concept i Szkoły Cosmax, która pracuje na Classic Manicure (placówka autoryzowana) i jeszcze jedną szkołe. Przesyłam linki do wszystkich trzech i bardzo bardzo proszę o radę, bo dość mi się spieszy.

www.lcn-concept.pl
www.cosmax.pl
www.crazynails.com.pl

aha, a wiecie może coś na temat firmy Activ?

 
       
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
emiliaj
Skąd: Bydgoszcz
 Wysłany: 25-10-2005, 13:46  
 
a skad jestes? i jak daleko moglabys dojechac na dobry kurs?
ja moge polecic tobie kursy firmy EF, niekoniecznie wszystkich dystrybutorowaleprzynajmniej czesci.
Jesli chodzi o LCN to maja bardzo wysokiej jakosci produkty, niestety rowniez drogie a co do kursow to nie wiem jak sa prowadzone.

     
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
Martuch
Wysłany: 25-10-2005, 14:05    
 
Emilko jestem z Wrocławia i najbardziej pasowało by mi tu robić kurs ze względu na chwilowe ograniczenia czasowe i finansowe. Zalezy mi jednak na dobrym kursie i jestem w stanie się poświęcić jeśli będzie trzeba.
 

 :idea:  :idea:  :idea:

 
Albertyna
Moderator
Dołączył: 12-08-2005
Posty: 609
Skąd: WARSZAWA

Nie znam za dobrze obu marek, ale byłam na pokazie LCN w Warszawie i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie- isntruktorka była bardzo rzeczowna, dobrze przekazywała wiedze, była otwarta i miła  
Powrót do góry          
 
 
:idea:  :idea:  :idea:

 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 25-10-2005, 14:24        

raczej byma nie porownywala cm i lcn... lcn to wysoka polka (chodzi mi o produkty, nie o szkolenia) i niestety wysoka cena, cm to duzo nizszy sort... zastanow sie co Ci sie bardziej oplaci, czy np bedzie Cie stac na prace na drogich produktach LCN...
ja takze moge polecic Ci szkolenie w EF :) tam masz mozliwosc wyprobowania wielu roznych marek i wybrania sobie tej ktora Ci odpowiada jakoscia i cena :)

_________________
     
 
:idea:  :idea:  :idea:
 
 
Martuch
Wysłany: 25-10-2005, 14:56  

Ale czy ja mogę zrobic takie szkolenia we Wrocławiu? A jesli tak to gdzie?
 

 :idea:  :idea:  :idea:

 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 25-10-2005, 15:05    

WROCŁAW dystrybucja i szkolenia
Firma Studio Tips Iwona

Miasto WROCŁAW 50-011

Ulica ul. Gwarna 11/4b

Telefon (071) 343 29 20, 0601-71-12-93

e-mail tipsiwona@interia.pl

www www.studiotips-iwona.naszemiasto.pl

WROCŁAW dystrybucja i szkolenia
Firma Sun Design

Miasto WROCŁAW 55-040

Ulica ul. Kłodzka 7a

Telefon (071) 311-07-31

e-mail info@sundesign.pl


to dane ze strony EF, musisz je sprawdzic - czy dany osrodek szkoleniowy nadal dziala i czy nadal jest dystrybutorem ef :) bo roznie to bywa :)

_________________
       
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
Darianna
Skąd: Kraków
 Wysłany: 25-10-2005, 16:39

któras z forumek posała o Sun Design,że nie wydali jej oryginalnego certyfikatu z emblematem Euro,tylko ze swoim emblematem  
Jeśli nie za daleko ci z wrocka do k-owa to zapraszam takze do siebie  
aha-co do cosmaxu i CM to odpuść sobie-robiłam u nich szkolenie podstawowe i totalna załamka  ,wszystko co umiem dziś,to jedynie moja cierpliwośc ,dochodzenie do wszystkiego samemu ,no i oczywiscie doszkoelnia i warsztaty,także w beautice


     
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
Martuch
Wysłany: 25-10-2005, 20:57  

Dzieki wielkie za wszystkie rady - Darianna dobrze ze napisałaś o cosmax, mi się juz wczesniej jacys nie całkiem wydawali, teraz mam pewność. Jesteście kochane.  
 

     
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
elena
Skąd: Kraków
 Wysłany: 27-10-2005, 19:12  
 
Jedno co moge powiedziec na temat szkolen LCN. Nie wiem czy na terenie calej Polski szkola ta technika, ktorą mialam przyjemnosc poznac doszkalajac ich kursantke. Poznalam rowniez ich materialy. Sumujac. Kursantka wyszla usmiechnieta. Pracuje na naszych produktach i naszą metoda nakladania zelu. Duzo pozostaje jej w portfelu nie schodzac na jakosci- a nasz sposob nakladania produktu odpowiada jej duzo bardziej:).
 
         
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 27-10-2005, 21:18  

LCN np ucza nakladania frenchhu dlutkiem i maja wg mnie bezsensowny sposob pracy z frezarka - tzn ucza nakladac na caly paznokiec zel orzezroczysty lub rozowy, potem czesc tego zelu sciagac frezarka tworzac linie usmiechu i wypelniac ten ubytek bialym zelem... dla mnie bezsens - wole polozyc bialy a potem uzupelnic rozowym - przynajmniej nie nakladam masy po to zeby za chwile ja sciagac...
_________________

 
:idea:  :idea:  :idea:

 
martaanna81
Skąd: Hamburg
 Wysłany: 01-11-2005, 15:18  

ja robilam kurs na Classic Manicure i nie nauczylam sie wiele.
Nic nie bylo mowy o chorobch paznokci, bo pani stwierdzila ze pewnie w szkole mialam wszystko, dopiero na forum dowiedzialam sie o co tak naprawde chodzi. Teraz chce isc na kurs doszkalajacy do Euro Fashion.

 
         
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
Wysłany: 04-02-2006, 13:13    

Zastanawia mnie dlaczego uważasz za bezsensowny sposób stosowania frezarki? Przecież tu chodzi o precyzję... nigdy i przy pomocy niczego - kolorowego żelu nie naloży się tak idealnie jak wlaśnie przy uzyciu frezarki (chodzi mi o zaznaczenie tej idealnej lini uśmiechu).
 

     
 
 :idea:  :idea:  :idea:

 
Aguś
Moderator
Dołączył: 01-02-2005
Posty: 797
Skąd: Grodzisk Wielkopolski
 Wysłany: 04-02-2006, 16:04  
 
Idealna linie usmiechu najlatwiej utworzyc przecierając bialy zel czystym pedzelkiem po linii usmiechu. Dla mnie tez takie zastosowanie frezarki to utrudnianie sobie pracy poprostu  

 
:idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 04-02-2006, 20:53  
 
 
Nigdy tak nie robilam... muszę wypróboać ten sposób... a co do frezarki to myślę że to kwestia wprawy... naprawdę  
         
 
 
:idea:  :idea:  :idea:

 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 04-02-2006, 21:58    

Ojjj frezarka naprawde poprawia precyzje.. Niejednokrotnie widzialem jak "nasz" Kwiatuszek pracuje:)
 
       
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
 Konto administracyjne
 Wysłany: 24-02-2006, 13:10  

Duzo sie tu mowi o firmie LCN.. Ja osobiscie uwazam, ze firma nie jest taka zla.. Moja kolezanka ukonczyla tam szkolenie na paznokcie w zeszlym roku i wyszla pelna entuzjazmu.. Bardzo podobal jej sie sposob prowadzenia szkolenia przez pania Sylwie o ile dobrze pamietam.. Sama mialam przyjemnosc ogladac ja kilka razy na roznego rodzaju pokazach tej firmy i sadze, ze jest bardzo pozytywna osoba, ktora zna sie na tym co robi.. Ale slyszalam, ze czasem zastepowala ja inna pani, ktora nie posiada juz tak dobrej opini.. No nie wiem.. Produkty maja calkiem ok!
 
         
 :idea:  :idea:  :idea:
 
 
obsługa forum
Użytkownik usunięty z serwisu
Konto administracyjne
 Wysłany: 24-02-2006, 15:16  
 
Pani Sylwia już nie jest szkoleniowcem w LCN. Szkoli teraz na Hollywood Nails.
_________________
       
 
 :idea:  :idea:  :idea:


 
dluga25
Skąd: Wrocław
 Wysłany: 03-03-2006, 10:26  

Jak się ma wypracowaną rekę to za pomocą dłutka można zrobić wspaniały french, nie ukrywam że frezarka bardzo ułatwia prace przy obróbce żelu.
Jesli masz wybór miedzy CM a LCN, to polecam Ci Lcn.Mają wysokiej jakości produkty,a nowy szkoleniowiec profesjonalnie prowadzi szkolenia. Pracowałam kiedys na CM-ie i mam dużo zastrzeżeń co do ich produktów.  
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-12-20, 19:18:53 »
Naczytałam sie dzisiaj juz tyle na temat tych kursów że mam dość i nie wiem znowu ktory wybrać. Już myslałam że dobry bedzie LCN ale jak zobaczyłąm jakie tam mają ceny i za co to troche mnie zmyliło :? nigdy nie robilam w zadnym salonie tipsów i nie wiem do końca o co w tym chodzi. Powiedzcie mi o co chodzi z tym :"przedłużanie paznokci metodami światłoutwardzalnymi i samoutwardzalnymi" . A i jezeli możecie to mi doradzcie czy wystarczy tylko podstawowy kurs (http://www.lcn-concept.pl/szkolenia.php) czy moze coś by sie jeszcze przydało. albo znacie jakies inne kursy we wrocławiu bo ja  jak narazie nie jestem juz w stanie szukac :(

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Wrocław
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-20, 20:28:10 »
Nika, z tego wątku wynika, ze dziewczyny poecaja LCN i ich szkolenia.
Ja osobiscie byłam na jednym pokazie i prowadzaca była bardzo fajna i profesjonalna  :)
Produkty nie rzypadły mi do gustu, ale to juz moja broszka - mam swoje przyzywczajenia  :lol:

Metdy światłoutwatrdzalne to zazwyczaj żele- utwardzane w lampach UV, samoutwardzalne, to zazwyczaj akryle, które utwardzaja sie "same" na paznokciu- sa chemoutwardzalne. :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-12-20, 23:32:37 »
A może wie Pani gdzie mozna we wrocławiu zrobić jakiś dobry kurs stylizacji paznokci.Bardzo mi na tym zależy i nie mam sie za bardzo komu poradzić wiec czytam opinie na forum i za bardzo juz nie wiem gdzie warto isc bo inni pisza ze tu jest dobe a niekturzy ze źle wiec nie wiem już naprawde:(