Autor Wątek: Gdańsk  (Przeczytany 25166 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Trójmiasto
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-11-18, 22:21:29 »
Cytat: "angelika"
Wielkie Dzieki za Pomoc dziewczeta.

JEszcze raz wielkie Dizeki Dziewczeta

Angelika



hehe mako co ty na to? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Trójmiasto
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-11-18, 22:28:05 »
przyzwyczaił się już na pewno  :P  kolejny argument żeby fotkę swoją dał  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Trójmiasto
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-11-18, 23:34:37 »
Mężczyzna ale nie fanatyk ;).
Czy aj wiem czy od razu wszystkie kursy są Ci potrzebne? Nie lepiej się zastanowić i pomyśleć co chciałabyś robić i po kolei robić kursy zarabiając jednocześnie. Na początek to stylizacja i pedicure moim zdaniem. Na te usługi a zwłaszcza pedicure jest popyt bo wiele stylistek nie chce tego robić a ludzie o nogi zaczynają dbać. Nie musisz tez robić wszystkich metod stylizacji na raz, lepiej jedną a porządnie. Następne możesz zrobić jak już na tej jednej się wprawisz i zaczniesz pracować.
Moim zdaniem nie ma sensu na raz rzucać się na wszystko. Tylko spokojnie po kolei. Chyba, że ktoś ma full kasy i czasu albo jest młody i starzy go utrzymują to może sobie robić szkoły i kursiki. Inaczej trzeba wybierać i patrzeć co zrobić najpierw żeby zarobić na kolejne etapy kształcenia.
Co do firm to nie wiem bo nie byłem w żadnej z nich. Więc nie jestem w stanie polecić. Najpierw radze poczytać właśnie fora internetowe i nabyć jakąś wizję "z czym to się je" wtedy łatwiej po programie szkolenia będzie Ci sprawdzić czy warto się w to bawić czy nie. Zresztą w innych tematach są opisane firmy polecane i te... mniej polecane ;). Czytać, czytać czytać.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Trójmiasto
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-11-18, 23:37:46 »
Zgadzam sie z Mako, ja osobiscie radze moim kursantko- "spokojnie, najpierw jedna metoda, potem nastepne, inaczej w głowach Wam sie wszystko pomiesza".
Poza tym prawda jeste taka, ze wiekszośc dziewczyn nie ma kaski, na zakup całego sprzetu i do zelu i do akrylu i kończy sie tym, ze i tak robia jedna metode zapominajac o drugiej i po paru miesiacach chcac wrócic do tej pierwse i takkonieczne jest doszkolenie.  8)


Co do pedicure, to tez uważam, ze to ważna umiejetnosc jakos "pomijana" przez stylistki paznokci....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-11-19, 02:03:31 »
Wszystkim Wielkie Dzieki (Dziewczeta  :)  )

Sorry za to "MAKO" nastepnym razem bede pamietala, że mezczyzn tez moge sie tu spodziewać

Jeszcze raz Dzieki i do Uslyszenia
Angelika

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-11-26, 09:23:41 »
Tak coś mi się wydaje, że Mycha byłaś u nas na kursie. Bardzo proszę o potwierdzenie czy tak rzeczywiście jest. Z tego co wiem z całego Trójmiasta oferujemy kursy i największej liczbie godzin praktyki (w przypadku stylizacji paznokcia 140h ). Uważam, że na kursach znacznie krótszych osoba jest w stanie nauczyć przedłużać paznokcie, lecz nie jest przygotowana do podjęcia pracy w zawodzie, gdyż zabiegi zazwyczaj wykonuje zbyt wolno i do tego z błędami albo nie nauczy się właściwie niczego.
Druga sprawa to liczba metod przedłużania. U nas na jednym kursie uczymy wszystkich (najbardziej popularnych oczywiście), tak, aby absolwent (-ka) mogła zaproponować szeroki wachlarz usług.
Spotkałem się z wieloma przypadkami osób, które koniecznie chciały nauczyć się tylko jednej wybranej metody - czego bardzo odradzałem. W zdecydowanej większości przypadków osoby były bardzo zadowolone, że dały się przekonać do nauki wszystkich metod, gdyż ich ulubioną stała się niekoniecznie ta, której na początku chciały się nauczyć, lub tak jak już wcześniej pisałem mogły przedłużać paznokcie wszystkimi metodami.
Z doświadczenia mogę też powiedzieć, że pracodawcy chętniej  zatrudniają stylistów paznokci znające wszystkie metody przedłużania paznokci.

Offline kanilorak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Trójmiasto
« Odpowiedź #51 dnia: 2009-01-22, 20:11:10 »
Może ktoś wie coś o szkoleniu Quality Nails w Gdyni?

http://www.qualitynails.com.pl/index2.php?gdzie=szkolenia

- Przedłużanie i modelowanie paznokci akrylem tradycyjnym i akrylem na tipsy
2dni
- Przedłużanie i modelowanie paznokci akrylem kolorowym
1dzien
- Przedłużanie i modelowanie paznokci żelem światłoutwardzalnym UV
2dni
- Artystyczne zdobienie paznokci
1dzien

1.000zl / 6dni

Jest napisane że jest to szkolenie indywidualne, dają certyfikat.

Myślicie że warto w ten kurs zainwestować? Może ktoś z obecnych go ukończył?  :D

Offline ita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Gdańsk
« Odpowiedź #52 dnia: 2009-05-04, 13:44:46 »
witam
Ja skończyłam kurs zdobnictwa paznokci w La Femme w Gdyni  i jestem nimi zachwycona
instruktorki rzetelnie i jasno przekazały mi wszystko to co interesowało mnie na temat Nail Art, no i dużo dużo więcej, nie miałam pojęcia że tyle tego jest ,poza tym bardzo fajna atmosfera. Naprawdę warto polecam.

Offline dziku_SKA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gdańsk
« Odpowiedź #53 dnia: 2010-09-18, 19:51:21 »
Witam!
Czy mógłby mnie ktoś poratować i polecić dobry ośrodek, w którym prowadzone są kursy manicure klasycznego? Wiem, że istnieje www.google.pl, ale to co mi wyskakuje, to przede wszystkim ośrodki szkoleniowe, które kształcą we wszystkich kierunkach i jakoś nie bardzo im ufam.
Chcę się nauczyć podstaw manicure.
Ewentualnie mogę wymienić się z kimś wiedzą z zakresu masażu za podstawy manicure. Taki mały deal :)