Autor Wątek: prysznic czy łazienka?  (Przeczytany 3429 razy)

Gość

  • Gość
prysznic czy łazienka?
« dnia: 2006-06-24, 23:26:34 »
Mam problem,
Jestem w trakcie otwierania własnego gabinetu. Obecnie remontuję lokal i chciałabym wiedzieć czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z sanepidem w sprawie prysznica. Czy faktycznie musi być pełna łazienka (tzn prysznic, umywalka, toaleta), czy wystarczy sama kabina prysznicowa bezpośrednio w gabinecie, w którym są wykonywane zabiegi na ciało?

Dzięki za wszelką pomoc

Gość

  • Gość
prysznic czy łazienka?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-27, 12:47:28 »
Musi być pełna łazienka.
U mnie wymagali też osobnej toalety dla klientek i osobnej dla personelu.

Gość

  • Gość
prysznic czy łazienka?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-27, 15:23:31 »
Dzięki za pomoc,
Mam w projekcie łazienkę, ale myślałam że mogłabym trochę miejsca zaoszczędzić robiąc tylko prysznic. Będę się trzymać projektu :) Toalety też mam osobne dla personelu i klientów.

Offline Paolka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: prysznic czy łazienka?
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-12-23, 16:06:30 »
Według mnie łazienka powinna być zgodna z tym co jest w projekcie. Wychodzę z założenia, że to projektant najlepiej wie co w danej łazience pasuje a co nie. Dlatego też jak remontowałam u mnie w domu łazienkę, to postanowiłam zdać się na specjalistów. Nie dość, że dostałam u nich najwyższej jakości płytki łazienkowe, to jeszcze w ramach zamówienia (za darmo!) wykonali dla mnie projekt łazienki :)
« Ostatnia zmiana: 2017-12-27, 10:38:01 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: prysznic czy łazienka?
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-11-05, 11:58:01 »
Z tego co wiem to w gabinecie powinna znajdować się mała łazienka. Dla wygody klientek. W łazience powinien byc

prysznic https://deante.pl/pl/Brodziki
toaleta
oraz umywalka z podstawowymi kosmetykami

Poza tym jaki jest sens robienia obu pomieszczeń skoro jest możlwość zaoszczędzenia i wykonania jednego pomieszczenia z prysznicem i toaletą. A tak będziesz musiała robić oba pomieszczenia ( i prysznic i toaletę.....). Myśl praktycznie i logicznie :)
« Ostatnia zmiana: 2018-11-23, 10:15:05 wysłana przez eck »

Offline Marzenka_78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: prysznic czy łazienka?
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-11-08, 16:02:49 »
@eck, niestety nie może tak być. Musi być i łazienka i 2 toalety. oczywiście co najmniej. Nie ma innego wyjścia czy możliwości.